fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запустили Електронний кабінет водія

V Ukraїni zapustyly Elektronnyj kabinet vodija
Відсьогодні громадянам став доступний державний електронний сервіс – запрацював Електронний кабінет водія. Онлайн-сервісом можна скористатись на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі у розділі «Електронні послуги»
Vidśogodni gromadjanam stav dostupnyj deržavnyj elektronnyj servis – zapracjuvav Elektronnyj kabinet vodija. Onlajn-servisom možna skorystatyś na sajti e-driver.hsc.gov.ua ta na Urjadovomu portali u rozdili «Elektronni poslugy»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За допомогою сервісу можна: дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом, записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС. В чому переваги електронного кабінету водія. Як повідомляється, раніше більшість адміністративних та сервісних послуг водіям надавали лише безпосередньо у сервісних центрах МВС України. Там громадяни могли дізнатись актуальну інформацію про транспортний засіб та посвідчення водія. Водночас інформацію про штрафи можна було одержати тільки у вигляді поштового повідомлення за кілька днів після скоєння правопорушення. Зараз у водіїв зявилася можливість користуватися послугами онлайн через електронний кабінет. Приміром, громадянин може: переглянути інформацію про свої посвідчення водія (національне та міжнародне); дізнатися всю актуальну інформацію про свої транспортні засоби (технічні характеристики, право власності, історії авто); перевірити, чи накладені обтяження на тарнспортний засіб; оперативно одержати повну інформацію про адмінпорушення; сплатити штраф: сформувати та провести платіж онлайн; замовити індивідуальні номерні знаки;  записатися в електронну чергу до сервісного центру МВС. Як можна ідентифікуватися . Щоб скористатися послугами, необхідно пройти електронну ідентифікацію. Доступ здійснюватиметься за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID. Для зручності користувачів система запропонує автоматично обрати власний засіб електронної ідентифікації. Це – обов’язкова умова доступу практично для всіх публічних послуг, що надає держава в онлайні. Перевірка за VIN-кодом. Дізнатись інформацію про авто перед його покупкою можна за VIN-кодом. Дані про кількість власників, участь авто у ДТП, наявність заборони на продаж або обтяжень, страхування — коштуватиме 45,68 грн, які також можна сплатити онлайн. Нагадаємо, раніше ми інформували про те, що запрацював електронний кабінет перевізника. Він також доступний на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі Електронні послуги. Доступ до нього здійснюється за допомогою електронного цифрового підпису.
Реклама 👇 Замовити

За допомогою сервісу можна:

 • дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія,
 • перевірити й оплатити адміністративні правопорушення,
 • переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом,
 • записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС.

В чому переваги електронного кабінету водія

Як повідомляється, раніше більшість адміністративних та сервісних послуг водіям надавали лише безпосередньо у сервісних центрах МВС України. Там громадяни могли дізнатись актуальну інформацію про транспортний засіб та посвідчення водія. Водночас інформацію про штрафи можна було одержати тільки у вигляді поштового повідомлення за кілька днів після скоєння правопорушення.

Зараз у водіїв з’явилася можливість користуватися послугами онлайн через електронний кабінет. Приміром, громадянин може:

 • переглянути інформацію про свої посвідчення водія (національне та міжнародне);
 • дізнатися всю актуальну інформацію про свої транспортні засоби (технічні характеристики, право власності, історії авто);
 • перевірити, чи накладені обтяження на тарнспортний засіб;
 • оперативно одержати повну інформацію про адмінпорушення;
 • сплатити штраф: сформувати та провести платіж онлайн;
 • замовити індивідуальні номерні знаки;
 •  записатися в електронну чергу до сервісного центру МВС.

Як можна ідентифікуватися 

Щоб скористатися послугами, необхідно пройти електронну ідентифікацію. Доступ здійснюватиметься за допомогою цифрового підпису, BankIDВ Україні запустили Електронний кабінет водія 1До BankID підключилися нові українські банки або MobileIDВ Україні запустили Електронний кабінет водія 2Електронна демократія в Україні: від революції до еволюції. Для зручності користувачів система запропонує автоматично обрати власний засіб електронної ідентифікації. Це – обов’язкова умова доступу практично для всіх публічних послуг, що надає держава в онлайні.

Перевірка за VIN-кодом

Дізнатись інформацію про авто перед його покупкою можна за VIN-кодом. Дані про кількість власників, участь авто у ДТП, наявність заборони на продаж або обтяжень, страхування — коштуватиме 45,68 грн, які також можна сплатити онлайн.

В Україні запустили Електронний кабінет водія 3В Україні запустили Електронний кабінет водія 4В Україні запустили Електронний кабінет водія 5В Україні запустили Електронний кабінет водія 6

Нагадаємо, раніше ми інформували про те, що запрацювавВ Україні запустили Електронний кабінет водія 7В Україні запрацював електронний кабінет перевізника електронний кабінет перевізника. Він також доступний на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Доступ до нього здійснюється за допомогою електронного цифрового підпису.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: