fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки

Ukraїnśki rytejlery zarobyly 64 mlrd grn na prodažah elektroniky
Український ринок побутової техніки та електроніки у III кварталі 2018 року виріс на 32% у порівнянні з аналогічним періодом 2017-го. Про це повідомляє RAU
Ukraїnśkyj rynok pobutovoї tehniky ta elektroniky u III kvartali 2018 roku vyris na 32% u porivnjanni z analogičnym periodom 2017-go. Pro ce povidomljaje RAU
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За 9 місяців 2018 року доходи від продажу техніки та електроніки становлять 64,4 млрд грн. Про це свідчать дані дослідження GfK Україна. В якому сегменті найбільші продажі. За III квартал 2018 року продажі гаджетів, побутової техніки та електроніки в нашій країні впевнено зростають. Сектор Телеком продемонстрував найбільший приріст у гривні і склав 9,2 млрд грн. Це — на 37,7% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. У відсотковому співвідношенні лідером у цьому кварталі став сектор Побутова електроніка зі зростанням у 47,3%. Як зазначено в дослідженні, в цілому український ринок побутової техніки та електроніки продовжує демонструвати стрімкий ріст. Єдина категорія, де продажі скорочуються — фотоапарати та супутня техніка. Найбільший прибуток українські ритейлери отримують від продажу телекомунікаційного обладнання.  За 9 місяців виручка склала майже 23,4 млрд грн – більше третини загального доходу компаній цієї сфери, що склала з початку року 64,4 млрд грн. Другий за виручкою сегмент – Інформаційні технології; Третій – Велика побутова техніка. До речі, в попередньому дослідженні GfK, компанія представила аналітику, присвячену тижню розпродажів у Чорну П’ятницю.
Реклама 👇 Замовити

За 9 місяців 2018 року доходи від продажу техніки та електроніки становлять 64,4 млрд грн. Про це свідчать дані дослідження «GfK Україна».

В якому сегменті найбільші продажі

За III квартал 2018 року продажі гаджетів, побутової техніки та електроніки в нашій країні впевнено зростають. Сектор «Телеком» продемонстрував найбільший приріст у гривні і склав 9,2 млрд грн. Це — на 37,7% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. У відсотковому співвідношенні лідером у цьому кварталі став сектор «Побутова електроніка» зі зростанням у 47,3%.

Як зазначено в дослідженні, в цілому український ринок побутової техніки та електроніки продовжує демонструвати стрімкий ріст. Єдина категорія, де продажі скорочуються — фотоапарати та супутня техніка.

  • Найбільший прибуток українські ритейлери отримують від продажу телекомунікаційного обладнання.  За 9 місяців виручка склала майже 23,4 млрд грн – більше третини загального доходу компаній цієї сфери, що склала з початку року 64,4 млрд грн.
  • Другий за виручкою сегмент – «Інформаційні технології»;
  • Третій – «Велика побутова техніка».

Українські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки — дослідженняУкраїнські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки — дослідженняУкраїнські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки — дослідження

До речі, в попередньому дослідженні GfK, компанія представилаУкраїнські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки 1Gfk оприлюднила показники «Чорної п’ятниці» для українського ритейлу аналітику, присвячену тижню розпродажів у «Чорну П’ятницю».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: