Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки

Ukraїnśki rytejlery zarobyly 64 mlrd grn na prodažah elektroniky

Український ринок побутової техніки та електроніки у III кварталі 2018 року виріс на 32% у порівнянні з аналогічним періодом 2017-го. Про це повідомляє RAU
Ukraїnśkyj rynok pobutovoї tehniky ta elektroniky u III kvartali 2018 roku vyris na 32% u porivnjanni z analogičnym periodom 2017-go. Pro ce povidomljaje RAU
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За 9 місяців 2018 року доходи від продажу техніки та електроніки становлять 64,4 млрд грн. Про це свідчать дані дослідження GfK Україна. В якому сегменті найбільші продажі. За III квартал 2018 року продажі гаджетів, побутової техніки та електроніки в нашій країні впевнено зростають. Сектор Телеком продемонстрував найбільший приріст у гривні і склав 9,2 млрд грн. Це — на 37,7% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. У відсотковому співвідношенні лідером у цьому кварталі став сектор Побутова електроніка зі зростанням у 47,3%. Як зазначено в дослідженні, в цілому український ринок побутової техніки та електроніки продовжує демонструвати стрімкий ріст. Єдина категорія, де продажі скорочуються — фотоапарати та супутня техніка. Найбільший прибуток українські ритейлери отримують від продажу телекомунікаційного обладнання.  За 9 місяців виручка склала майже 23,4 млрд грн – більше третини загального доходу компаній цієї сфери, що склала з початку року 64,4 млрд грн. Другий за виручкою сегмент – Інформаційні технології; Третій – Велика побутова техніка. До речі, в попередньому дослідженні GfK, компанія представила аналітику, присвячену тижню розпродажів у Чорну П’ятницю.
Реклама 👇 Замовити

За 9 місяців 2018 року доходи від продажу техніки та електроніки становлять 64,4 млрд грн. Про це свідчать дані дослідження «GfK Україна».

В якому сегменті найбільші продажі

За III квартал 2018 року продажі гаджетів, побутової техніки та електроніки в нашій країні впевнено зростають. Сектор «Телеком» продемонстрував найбільший приріст у гривні і склав 9,2 млрд грн. Це — на 37,7% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. У відсотковому співвідношенні лідером у цьому кварталі став сектор «Побутова електроніка» зі зростанням у 47,3%.

Як зазначено в дослідженні, в цілому український ринок побутової техніки та електроніки продовжує демонструвати стрімкий ріст. Єдина категорія, де продажі скорочуються — фотоапарати та супутня техніка.

  • Найбільший прибуток українські ритейлери отримують від продажу телекомунікаційного обладнання.  За 9 місяців виручка склала майже 23,4 млрд грн – більше третини загального доходу компаній цієї сфери, що склала з початку року 64,4 млрд грн.
  • Другий за виручкою сегмент – «Інформаційні технології»;
  • Третій – «Велика побутова техніка».

Українські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки — дослідження

Українські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки — дослідження

Українські ритейлери заробили 64 млрд грн на продажах електроніки — дослідження

До речі, в попередньому дослідженні GfK, компанія представила аналітику, присвячену тижню розпродажів у «Чорну П’ятницю».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: