fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародні резерви України зросли до $20 млрд — НБУ

Mižnarodni rezervy Ukraїny zrosly do $20 mlrd — NBU
Міжнародні резерви України зросли до $20,1 млрд після отримання першого траншу кредиту МВФ на 1 млрд спеціальних прав запозичень. Востаннє резерви перевищували такий показник у січні 2014 року, повідомляє НБУ
Mižnarodni rezervy Ukraїny zrosly do $20,1 mlrd pislja otrymannja peršogo tranšu kredytu MVF na 1 mlrd speciaľnyh prav zapozyčeń. Vostannje rezervy perevyščuvaly takyj pokaznyk u sični 2014 roku, povidomljaje NBU
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як зазначили в НБУ, це є п’ятирічним максимумом. Востаннє такий рівень міжнародних резервів був зафіксований у січні 2014 року. Що про це відомо. Україна отримала перший транш за новою програмою співпраці з МВФ на умовах програми Arrangement (SBA). Програму ухвалила Рада директорів МВФ 18 грудня 2018 року. Завдяки надходженню на суму 1 млрд спеціальних прав запозичень — близько $1,4 млрд — від Фонду, міжнародні резерви України зросли до $20,1 млрд. Про це станом на 21 грудня 2018 року повідомляє прес-служба НБУ. Рішення про подальші транші прийматиметься в травні і в листопаді 2019 року. Тоді має пройти перегляд успіхів України у виконанні умов меморандуму про співпрацю. В установі також нагадують, що продовження співпраці з МВФ також відкрило Україні доступ до пов’язаного фінансування. 18 грудня Рада виконавчих директорів Світового банку також ухвалила рішення про надання Україні гарантії на підтримку державної політики у розмірі $750 млн. Передбачено, що це допоможе українському урядові залучити капітал на пільгових умовах на міжнародних ринках у 2019 році. За оцінками НБУ, завдяки отриманню фінансування від міжнародних партнерів – МВФ, Світового банку та Європейської комісії – Україна зможе завершити поточний рік з обсягом міжнародних резервів близько $20 млрд. Це перевищує останній прогноз НБУ. Також коштів вистачить, аби підтримати валютні резерви на належному рівні у 2019 році. До речі, у нашому матеріалі можна дізнатися, якого еквіваленту досягли міжнародні резерви 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

Як зазначили в НБУ, це є п’ятирічним максимумом. Востаннє такий рівень міжнародних резервів був зафіксований у січні 2014 року.

Що про це відомо

Україна отримала перший транш за новою програмою співпраці з МВФ на умовах програми Arrangement (SBA). Програму ухвалила Рада директорів МВФ 18 грудня 2018 року. Завдяки надходженню на суму 1 млрд спеціальних прав запозичень — близько $1,4 млрд — від Фонду, міжнародні резерви України зросли до $20,1 млрд. Про це станом на 21 грудня 2018 року повідомляє прес-служба НБУ. Рішення про подальші транші прийматиметься в травні і в листопаді 2019 року. Тоді має пройти перегляд успіхів України у виконанні умов меморандуму про співпрацю.

В установі також нагадують, що продовження співпраці з МВФ також відкрило Україні доступ до пов’язаного фінансування. 18 грудня Рада виконавчих директорів Світового банку також ухвалила рішення про надання Україні гарантії на підтримку державної політики у розмірі $750 млн. Передбачено, що це допоможе українському урядові залучити капітал на пільгових умовах на міжнародних ринках у 2019 році.

За оцінками НБУ, завдяки отриманню фінансування від міжнародних партнерів – МВФ, Світового банку та Європейської комісії – Україна зможе завершити поточний рік з обсягом міжнародних резервів близько $20 млрд. Це перевищує останній прогноз НБУ. Також коштів вистачить, аби підтримати валютні резерви на належному рівні у 2019 році.

До речі, у нашому матеріалі можна дізнатисяМіжнародні резерви України зросли до $20 млрд — НБУ 1Міжнародні валютні резерви України досягли трирічного максимуму, якого еквіваленту досягли міжнародні резерви 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: