fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Запускається українська літературна онлайн-аудіотека

Zapuskajeťsja ukraїnśka literaturna onlajn-audioteka
До бібліотеки «Слухай» увійшло 100 прозових та поетичних аудіокниг української класики зі шкільної програми, а також твори сучасних письменників, які начитували самі ж автори. Про це повідомляє Inspired
Do biblioteky «Sluhaj» uvijšlo 100 prozovyh ta poetyčnyh audioknyg ukraїnśkoї klasyky zi škiľnoї programy, a takož tvory sučasnyh pyśmennykiv, jaki načytuvaly sami ž avtory. Pro ce povidomljaje Inspired
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Слухати аудіокниги з бібліотеки можна буде з 20 грудня після офіційної презентації проекту. Які книги є в онлайн-бібліотеці. У бібліотеці Слухай зібрані аудіокниги Ольги Кобилянської, Квітки-Основ’яненка, Івана Франка, Панаса Мирного, Валер’яна Підмогильного, Максима Рильського, Олени Теліги, Дмитра Павличка, Лесі Українки, Миколи Хвильового та сучасна література Ольги Деркачової, Євгена Ліра, Наталії Сняданко, Христини Козловської, Марка Лівіна та Катерини Бабкіної. Серед ведучих, акторів та музикантів, що брали участь у начитці творів — Валерій Харчишин, Даша Астаф’єва, Богдан Бенюк, Даша Коломієць, Олександр Ярмак, Євген Галич. Паперові книги — це класика, але аудіокниги не потребують знищення дерев та коштують набагато дешевше за їх паперові аналоги. Збережемо природу та власні заощадження — заохочують творці онлайн-бібліотеки. Проект можна підтримати власним коштом, використовуючи функцію SendMoney від Приватбанку. Раніше ми розповідали, що для Художнього музею у Києві українські зірки створюють аудіогід.
Реклама 👇 Замовити

Слухати аудіокниги з бібліотеки можна буде з 20 грудня після офіційної презентації проекту.

Які книги є в онлайн-бібліотеці

У бібліотеці «Слухай» зібрані аудіокниги Ольги Кобилянської, Квітки-Основ’яненка, Івана Франка, Панаса Мирного, Валер’яна Підмогильного, Максима Рильського, Олени Теліги, Дмитра Павличка, Лесі Українки, Миколи Хвильового та сучасна література Ольги Деркачової, Євгена Ліра, Наталії Сняданко, Христини Козловської, Марка Лівіна та Катерини Бабкіної. Серед ведучих, акторів та музикантів, що брали участь у начитці творів — Валерій Харчишин, Даша Астаф’єва, Богдан Бенюк, Даша Коломієць, Олександр Ярмак, Євген Галич.

«Паперові книги — це класика, але аудіокниги не потребують знищення дерев та коштують набагато дешевше за їх паперові аналоги. Збережемо природу та власні заощадження» — заохочують творці онлайн-бібліотеки. Проект можна підтримати власним коштом, використовуючи функцію SendMoney від «Приватбанку».

Раніше ми розповідали, що для Художнього музею у Києві українські зірки створюютьЗапускається українська літературна онлайн-аудіотека 1Для Художнього музею у Києві українські зірки створюють аудіогід аудіогід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: