fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В ЄС посилять норми викидів вуглекислого газу для авто

V JeS posyljať normy vykydiv vuglekyslogo gazu dlja avto
Новим автомобілям в країнах Європейського союзу необхідно скоротити викиди вуглекислого газу на 37,5% до 2030 року в порівнянні з рівнем 2021 року. Про це повідомляє Deutsche Welle
Novym avtomobiljam v kraїnah Jevropejśkogo sojuzu neobhidno skorotyty vykydy vuglekyslogo gazu na 37,5% do 2030 roku v porivnjanni z rivnem 2021 roku. Pro ce povidomljaje Deutsche Welle
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Євросоюз посилить норми викидів вуглекислого газу для нових автомобілів. При цьому, встановлена ​​межа є компромісною.  До такої позиції представники Єврокомісії, Європарламенту, а також держав-учасників ЄС прийшли в ході переговорів в Брюсселі в понеділок, повідомляє видання. Про нові екологічні норми для водіїв. Викиди двоокису вуглецю у легких вантажних автомобілів до 2030 року повинні знизитися на 31%. Проміжною метою для обох груп транспортних засобів є скорочення викидів на 15% до 2025 року. Встановлена ​​межа у 37,5% є компромісом, адже Країни Євросоюзу закликали скоротити викиди вуглекислого газу на 35%, а Європарламент — на 40%. Міністр сталого розвитку та туризму, депутат Європарламенту від Австрійської народної партії Елізабет Кёстінгер позитивно відреагувала на досягнення єдиної позиції, зазначивши напружений характер переговорів. Європейське товариство захисту споживачів (BEUC) також вітало нові вимоги для автомобілів. Проте Обєднання німецької автомобільної промисловості (VDA) виступило з критикою екологічних норм. Нововведення занадто багато вимагають і мало чому сприяють,  заявили представники VDA. Нагадаємо, в Україні вестимуть облік викидів парникових газів. Йдеться про діяльність великих енергетичних та промислових підприємств, які повинні будуть використовувати єдину методику розрахунку викидів вуглекислого газу, подавати плани моніторингу та звіти про їх виконання.
Реклама 👇 Замовити

Євросоюз посилить норми викидів вуглекислого газу для нових автомобілів. При цьому, встановлена ​​межа є компромісною.  До такої позиції представники Єврокомісії, Європарламенту, а також держав-учасників ЄС прийшли в ході переговорів в Брюсселі в понеділок, повідомляє видання.

Про нові екологічні норми для водіїв

Викиди двоокису вуглецю у легких вантажних автомобілів до 2030 року повинні знизитися на 31%. Проміжною метою для обох груп транспортних засобів є скорочення викидів на 15% до 2025 року. Встановлена ​​межа у 37,5% є компромісом, адже Країни Євросоюзу закликали скоротити викиди вуглекислого газу на 35%, а Європарламент — на 40%.

Міністр сталого розвитку та туризму, депутат Європарламенту від Австрійської народної партії Елізабет Кёстінгер позитивно відреагувала на досягнення єдиної позиції, зазначивши напружений характер переговорів. Європейське товариство захисту споживачів (BEUC) також вітало нові вимоги для автомобілів. Проте Об’єднання німецької автомобільної промисловості (VDA) виступило з критикою екологічних норм. Нововведення «занадто багато вимагають і мало чому сприяють»,  заявили представники VDA.

Нагадаємо, в Україні вестимутьВ ЄС посилять норми викидів вуглекислого газу для авто 1В Україні вестимуть облік викидів парникових газів облік викидів парникових газів. Йдеться про діяльність великих енергетичних та промислових підприємств, які повинні будуть використовувати єдину методику розрахунку викидів вуглекислого газу, подавати плани моніторингу та звіти про їх виконання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: