fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Миколаївщині будують 3 сонячні станції

Na Mykolaїvščyni budujuť 3 sonjačni stanciї
У Миколаївській області збудують 3 сонячні електростанції загальною потужністю 47 МВт. Кошти на зведення сонячних електростанцій виділили ЄБРР та BSTDB «Чорноморський банк торгівлі і розвитку». Про це інформує EcoTown
U Mykolaїvśkij oblasti zbudujuť 3 sonjačni elektrostanciї zagaľnoju potužnistju 47 MVt. Košty na zvedennja sonjačnyh elektrostancij vydilyly JeBRR ta BSTDB «Čornomorśkyj bank torgivli i rozvytku». Pro ce informuje EcoTown
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кредит на суму €36 млн для зведення станції отримало товариство із обмеженою відповідальністю Ренджи Біоенерго. Що відомо про нові станції. Реалізуватимуть інвестиційний проект Rengy Development спільно з норвезьким виробником сонячної електроенергії Scatec Solar. Для ЄБРР цей проект стане першим у рамках нещодавно затвердженої програми Ukraine Sustainable Energy Lending Facility III (USELF III). Йдеться про €250 млн. Нагадаємо, що ЄБРР запустив для України програму із біоенергетики. У рамках цієї програми заплановане фінансування близько 10-15 проектів на загальну суму в €70-80 млн. Програму фінансуватимуть спільно з Глобальним екологічним фондом, а також Фондом чистих технологій. Крім того, влітку 2018 року ЄБРР повідомив, що надасть Україні €250 млн на розвиток енергетики. Нова програма називається USELF-III і передбачає виділення кредиту в розмірі €250 млн. Мета програми – допомогти Україні досягти 11% споживання електроенергії з поновних джерел енергії до 2020 року.
Реклама 👇 Замовити

Кредит на суму €36 млн для зведення станції отримало товариство із обмеженою відповідальністю «Ренджи Біоенерго».

Що відомо про нові станції

Реалізуватимуть інвестиційний проект Rengy Development спільно з норвезьким виробником сонячної електроенергії Scatec Solar. Для ЄБРР цей проект стане першим у рамках нещодавно затвердженої програми Ukraine Sustainable Energy Lending Facility III (USELF III). Йдеться про €250 млн.

Нагадаємо, що ЄБРР запустивНа Миколаївщині будують 3 сонячні станції 1ЄБРР запустить в Україні програму з біоенергетики для України програму із біоенергетики. У рамках цієї програми заплановане фінансування близько 10-15 проектів на загальну суму в €70-80 млн. Програму фінансуватимуть спільно з Глобальним екологічним фондом, а також Фондом чистих технологій. Крім того, влітку 2018 року ЄБРР повідомив, що надастьНа Миколаївщині будують 3 сонячні станції 2ЄБРР надає Україні €250 млн на розвиток енергетики Україні €250 млн на розвиток енергетики. Нова програма називається USELF-III і передбачає виділення кредиту в розмірі €250 млн. Мета програми – допомогти Україні досягти 11% споживання електроенергії з поновних джерел енергії до 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: