Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україно-британський стартап Poptop отримав $780 тис інвестицій

Ukraїno-brytanśkyj startap Poptop otrymav $780 tys investycij

Україно-британський стартап Poptop отримав інвестиції розміром $780 тис. У стартап інвестували спільнота ангельських інвесторів Dow Schofield Watts (більше 30 ангельських інвесторів), Род Балмер, а також британський фонд Northstar Ventures
Ukraїno-brytanśkyj startap Poptop otrymav investyciї rozmirom $780 tys. U startap investuvaly spiľnota angeľśkyh investoriv Dow Schofield Watts (biľše 30 angeľśkyh investoriv), Rod Balmer, a takož brytanśkyj fond Northstar Ventures
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Poptop — онлайн-платформа для планування івентів, яка працює на ринку Британії та в Україні. Poptop дає змогу клієнтам розміщувати запит про надання послуги для івенту (наприклад, організація кейтерингу чи музичного супроводу), а виконавцю — отримати запит та виконати його. Стартап отримує комісію від виконавця у розмірі 7 % від суми замовлення. Як працює платформа. Стартап заснований двома українцями — Євгенієм Шестопалом (CEO) та Ігнатом Тхоровським (CTO) в 2014 році. У двох офісах — Київ (Україна), Ньюкасл (Британія) — 15 співробітників. В каталозі компанії більше 8 тис виконавців. Платформа Poptop згенерувала для них замовлень більше ніж на £9 млн. Стартап наразі прибутковий. Отримані кошти планують витрачати на ріст та впровадження нових функцій, зокрема, на систему миттєве бронювання. Наразі в індустрії працює наступна система: клієнт робить запит із зазначенням даних про івент, вони передаються виконавцю, після чого він виставляє ціну. Клієнт приймає або відхиляє пропозицію. Миттєве бронювання дозволить системі працювати за аналогією із Booking.com: клієнт вписує дані про захід та відразу отримує підтвердження. Poptop розробив систему — універсальний калькулятор — який дозволятиме задавати всі основні параметри і формувати ціну в реальному часі. На сьогодні аналогів подібної системи на ринку немає, кажуть у компанії. В планах на наступний рік — збільшення команди в Києві та Ньюкаслі втричі. В Україні компанія зацікавлена у пошуку розробників, продакт менеджерів, дизайнерів, data-аналітиків, а також людей в команду маркетингу. Сектор івентів ще до недавнього часу був одним із споживчих ринків без ефективного маркетплейсу. Євгеній та Ігнат, запустивши Poptop, змогли заповнити цю нішу, — говорить Девід Сміт, голова Dow Schofield Watts. В рамках раунду в команду Poptop також вдалося залучити Рода Балмера, який раніше займав позицію виконавчого директора великої міжнародної компанії Co-op Group, кількість співробітників якої перевищувала 70 тис осіб. Він займатиме місце non-executive голови ради директорів компанії, зробивши при цьому значні власні інвестиції. Раунд став третім етапом фінансування, загальна сума інвестицій становить $966 тис.  Раніше ми розповідали, що розробники Snapchat викупили український стартап Teleport Future Technologies за $8 млн.
Реклама 👇 Замовити

Poptopонлайн-платформа для планування івентів, яка працює на ринку Британії та в Україні. Poptop дає змогу клієнтам розміщувати запит про надання послуги для івенту (наприклад, організація кейтерингу чи музичного супроводу), а виконавцю — отримати запит та виконати його. Стартап отримує комісію від виконавця у розмірі 7 % від суми замовлення.

Як працює платформа

Стартап заснований двома українцями — Євгенієм Шестопалом (CEO) та Ігнатом Тхоровським (CTO) в 2014 році. У двох офісах — Київ (Україна), Ньюкасл (Британія) — 15 співробітників. В каталозі компанії більше 8 тис виконавців. Платформа Poptop згенерувала для них замовлень більше ніж на £9 млн.

Стартап наразі прибутковий. Отримані кошти планують витрачати на ріст та впровадження нових функцій, зокрема, на систему миттєве бронювання. Наразі в індустрії працює наступна система: клієнт робить запит із зазначенням даних про івент, вони передаються виконавцю, після чого він виставляє ціну. Клієнт приймає або відхиляє пропозицію. Миттєве бронювання дозволить системі працювати за аналогією із Booking.com: клієнт вписує дані про захід та відразу отримує підтвердження. Poptop розробив систему — універсальний «калькулятор» — який дозволятиме задавати всі основні параметри і формувати ціну в реальному часі. На сьогодні аналогів подібної системи на ринку немає, кажуть у компанії.

Читайте також: Бліц: Які стартапи з України стали найзнаковішими станом на 2018 рік

В планах на наступний рік — збільшення команди в Києві та Ньюкаслі втричі. В Україні компанія зацікавлена у пошуку розробників, продакт менеджерів, дизайнерів, data-аналітиків, а також людей в команду маркетингу.

Отримані кошти дозволять нам впровадити систему миттєвого бронювання, яка наразі не має аналогів на ринку, але високо затребувана як івент-спеціалістами, так і клієнтами. Ми зростаємо більше, ніж на 100 % щорічно, а в планах на 2019-й — ріст на 400%. Наша ціль — зробити процес планування івентів настільки ж простим та безпечним, як і бронювання готелю онлайн. В планах на майбутнє — вихід на міжнародний ринок

Євгеній Шестопал, СЕО та співзасновник компанії
Україно-британський стартап Poptop отримав $780 тис інвестицій 1

«Сектор івентів ще до недавнього часу був одним із споживчих ринків без ефективного маркетплейсу. Євгеній та Ігнат, запустивши Poptop, змогли заповнити цю нішу», — говорить Девід Сміт, голова Dow Schofield Watts.

В рамках раунду в команду Poptop також вдалося залучити Рода Балмера, який раніше займав позицію виконавчого директора великої міжнародної компанії Co-op Group, кількість співробітників якої перевищувала 70 тис осіб. Він займатиме місце non-executive голови ради директорів компанії, зробивши при цьому значні власні інвестиції. Раунд став третім етапом фінансування, загальна сума інвестицій становить $966 тис. 

Раніше ми розповідали, що розробники Snapchat викупили український стартап Teleport Future Technologies за $8 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: