fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До мобільного застосунку «Сільпо» додали підтримку Masterpass

Do mobiľnogo zastosunku «Siľpo» dodaly pidtrymku Masterpass
Користувачі мобільного додатку «Сільпо» можуть розрахуватися за покупки на касах супермаркетів лише «в 1 скан» без платіжної картки, повідомляє прес-служба Mastercard
Korystuvači mobiľnogo dodatku «Siľpo» možuť rozrahuvatysja za pokupky na kasah supermarketiv lyše «v 1 skan» bez platižnoї kartky, povidomljaje pres-služba Mastercard
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Швидкий розрахунок відбувається через те, що платформу цифрових гаманців Masterpass інтегрували у додаток мережі супермаркетів Сільпо. Оплата товарів  магазині відбувається через сканування QR-коду. Як розрахуватися мобільним додатком. Після сканування QR-коду картки лояльності з екрану телефону на касі, користувачеві необхідно лише повідомити касиру про бажання розрахуватися за допомогою мобільного додатку. Після цього вартість покупки буде автоматично списано із банківської картки, доданої у цифровий гаманець Masterpass. Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець Masterpass, система надасть доступ до раніше доданих до нього карток після підтвердження номеру мобільного телефону. Створити свій цифровий гаманець користувач може безпосередньо в мобільному додатку Сільпо. Для цього необхідно відкрити в додатку екран із QR-кодом та ввести дані платіжної картки. Після цього користувача автоматично зареєструють в гаманці Masterpass. Раніше ми інформували, що інтернет-супермаркет Rozetka.ua запустив безконтактні платежі Masterpass на своєму сайті.
Реклама 👇 Замовити

Швидкий розрахунок відбувається через те, що платформу цифрових гаманців Masterpass інтегрували у додаток мережі супермаркетів «Сільпо». Оплата товарів  магазині відбувається через сканування QR-коду.

Як розрахуватися мобільним додатком

Після сканування QR-коду картки лояльності з екрану телефону на касі, користувачеві необхідно лише повідомити касиру про бажання розрахуватися за допомогою мобільного додатку. Після цього вартість покупки буде автоматично списано із банківської картки, доданої у цифровий гаманець Masterpass.

Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець Masterpass, система надасть доступ до раніше доданих до нього карток після підтвердження номеру мобільного телефону. Створити свій цифровий гаманець користувач може безпосередньо в мобільному додатку «Сільпо». Для цього необхідно відкрити в додатку екран із QR-кодом та ввести дані платіжної картки. Після цього користувача автоматично зареєструють в гаманці Masterpass.

До мобільного застосунку «Сільпо» додали підтримку Masterpass

Раніше ми інформували, що інтернет-супермаркет Rozetka.ua запустивДо мобільного застосунку «Сільпо» додали підтримку Masterpass 1Rozetka.ua запустив безконтактні платежі Masterpass безконтактні платежі Masterpass на своєму сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: