Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці зможуть здавати до банків пошкоджені купюри

Ukraїnci zmožuť zdavaty do bankiv poškodženi kupjury

Із 2019 року українці зможуть здавати значно пошкоджені банкноти до уповноважених банків у регіонах, де відсутні підрозділи Нацбанку. Про це йдеться у повідомленні НБУ
Iz 2019 roku ukraїnci zmožuť zdavaty značno poškodženi banknoty do upovnovaženyh bankiv u regionah, de vidsutni pidrozdily Nacbanku. Pro ce jdeťsja u povidomlenni NBU
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Йдеться про значно пошкоджені українські банкноти, які втратили платіжні ознаки внаслідок пожеж, повеней, забруднення хімікатами тощо. Які установи прийматимуть пошкоджені гривні. Уповноважені банки не обстежуватимуть такі банкноти. Вони пакуватимуть їх з максимальним збереженням цілісності та передаватимуть до Національного банку як сумнівні для проведення досліджень разом із заявою та відповідною довідкою про вилучення/прийняття банкнот для дослідження. Статус уповноваженого банку, який може залучатися до зберігання запасів готівки Національного банку, мають три банки – Ощадбанк, Приватбанк та Райффайзен Банк Аваль. На сьогодні підрозділи Національного банку збереглися у таких регіонах – Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Хмельницькій, Львівській областях та у Києві. Відповідне зобов’язання уповноваженим банкам містить Постанова № 134, яка набирає чинності з 02 січня 2019 року. В ній також уточнені окремі ознаки зношення та пошкодження банкнот та монет. До речі, раніше значно зношені банкноти для проведення досліджень приймали безпосередньо регіональні підрозділи Національного банку. Раніше ми інформували, що в НБУ розповіли, як працюватимуть банки на новорічні свята.
Реклама 👇 Замовити

Йдеться про значно пошкоджені українські банкноти, які втратили платіжні ознаки внаслідок пожеж, повеней, забруднення хімікатами тощо.

Які установи прийматимуть пошкоджені гривні

Уповноважені банки не обстежуватимуть такі банкноти. Вони пакуватимуть їх з максимальним збереженням цілісності та передаватимуть до Національного банку як сумнівні для проведення досліджень разом із заявою та відповідною довідкою про вилучення/прийняття банкнот для дослідження.

Статус уповноваженого банку, який може залучатися до зберігання запасів готівки Національного банку, мають три банки – «Ощадбанк», «Приватбанк» та «Райффайзен Банк Аваль». На сьогодні підрозділи Національного банку збереглися у таких регіонах – Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Хмельницькій, Львівській областях та у Києві.

Відповідне зобов’язання уповноваженим банкам містить Постанова № 134, яка набирає чинності з 02 січня 2019 року. В ній також уточнені окремі ознаки зношення та пошкодження банкнот та монет. До речі, раніше значно зношені банкноти для проведення досліджень приймали безпосередньо регіональні підрозділи Національного банку.

Українці зможуть здавати до банків пошкоджені купюри 1

Фото: НБУ

Раніше ми інформували, що в НБУ розповіли, як працюватимуть банки на новорічні свята.

Джерело: НБУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: