fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Вінниці з’явилися «підвішені» обіди та продукти, ініціатори — місцевий бізнес

U Vinnyci z'javylysja «pidvišeni» obidy ta produkty, iniciatory — miscevyj biznes
Одразу 2 ініціативи стосовно передавання обідів чи окремих продуктів на користь тих, хто потребує підтримки, запустилися у Вінниці. Одна з ініціатив підтримана низкою закладів, що мають спільного засновника, інша — адміністрацією локального ринку
Odrazu 2 iniciatyvy stosovno peredavannja obidiv čy okremyh produktiv na korysť tyh, hto potrebuje pidtrymky, zapustylysja u Vinnyci. Odna z iniciatyv pidtrymana nyzkoju zakladiv, ščo majuť spiľnogo zasnovnyka, inša — administracijeju lokaľnogo rynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Напередодні різдвяно-новорічних свят у Вінниці зявилося одразу 2 ініціативи на підтримку тих, хто потребує харчування, але не має достатньо грошей. Вони працюють за моделлю, відомою як підвішені замовлення. Перша — це обіди для людей, які не можуть дозволити собі їх купити. Як повідомила локальна рідостанція Місто над Бугом, покупець може придбати один обід собі, а інший купує нужденним і залишає його у закладі. Як працюють підвішені ініціативи. У чотирьох закладах громадського харчування Вінниці можна не лише пообідати, а й залишити обіди тим, хто не може їх купити. Наліпки з підвішеними обідами вішатимуть на дерево допомоги у ресторанах Батискаф та Червоний цепелін (Red Zeppelin), кафе The Gregorian Factory та кавярні Чорна кішка Білий кіт. Отримані внаслідок цього кошти допоможуть в організації новорічних і різдвяних обідів у Вінницькому обласному пансіонаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку. Паралельно соціальний стенд із безкоштовними продуктами встановили на ринку Вишенька. За інформацією місцевого телеканалу ВІТА, стенд має напис Потребуєш — візьми, можеш — поклади. За декілька днів після запуску стенд став доволі популярним. Кількість тих, хто залишає продукти на допомогу потребуючим, перевищує кількість тих, хто звертається по допомогу. Раніше ми розповідали про те, як розвивається ринок ресторанного бізнесу та індустрії їжі в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Напередодні різдвяно-новорічних свят у Вінниці з’явилося одразу 2 ініціативи на підтримку тих, хто потребує харчування, але не має достатньо грошей. Вони працюють за моделлю, відомою як «підвішені» замовлення. Перша — це обіди для людей, які не можуть дозволити собі їх купити. Як повідомила локальна рідостанція «Місто над Бугом», покупець може придбати один обід собі, а інший купує нужденним і залишає його у закладі.

Як працюють «підвішені» ініціативи

У чотирьох закладах громадського харчування Вінниці можна не лише пообідати, а й залишити обіди тим, хто не може їх купити. Наліпки з «підвішеними» обідами вішатимуть на «дерево допомоги» у ресторанах «Батискаф» та «Червоний цепелін» (Red Zeppelin), кафе «The Gregorian Factory» та кав’ярні «Чорна кішка Білий кіт». Отримані внаслідок цього кошти допоможуть в організації новорічних і різдвяних обідів у Вінницькому обласному пансіонаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку.

Паралельно соціальний стенд із безкоштовними продуктами встановили на ринку «Вишенька». За інформацією місцевого телеканалу «ВІТА», стенд має напис «Потребуєш — візьми, можеш — поклади». За декілька днів після запуску стенд став доволі популярним. Кількість тих, хто залишає продукти на допомогу потребуючим, перевищує кількість тих, хто звертається по допомогу.

Раніше ми розповідали про те, як розвиваєтьсяУ Вінниці з'явилися «підвішені» обіди та продукти, ініціатори — місцевий бізнес 1Бліц: Індустрія їжі в Україні — чи варто відкривати свій ресторан ринок ресторанного бізнесу та індустрії їжі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: