fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У МВС запустили електронну перевірку техпаспортів на авто

U MVS zapustyly elektronnu perevirku tehpasportiv na avto
Головний сервісний центр МВС представив новий електронний сервіс, за допомогою якого можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Про це повідомляє Autogeek
Golovnyj servisnyj centr MVS predstavyv novyj elektronnyj servis, za dopomogoju jakogo možna pereviryty svidoctvo pro rejestraciju transportnogo zasobu. Pro ce povidomljaje Autogeek
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зазначається, що онлайн-сервіс МВС простий у використанні. Щоб переконатися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, потрібно ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. Як працює нова послуга. Якщо введена інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС щодо зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані зявиться вся інформація, зазначена на бланку свідоцтва, крім особистих даних власника транспортного засобу. Сервіс надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року, її оновлення буде здійснюватися щомісяця. Кому буде корисний сервіс перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу: логістичним компаніям, які співпрацюють з водіями-підрядниками; агрегаторами таксі, які наймають водіїв таксі з власним авто; водіям, які купують авто на вторинному ринку; користувачам каршерінга (вид альтернативного володіння і використання автомобіля). Експерти Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації вже давно наполягали на важливості впровадження такого сервісу, щоб створити механізм для запобігання шахрайства при вантажних перевезеннях. Раніше стало відомо, що Головний сервісний центр МВС оприлюднив відкриті дані про реєстрацію транспортних засобів на національному порталі data.gov.ua.
Реклама 👇 Замовити

Зазначається, що онлайн-сервіс МВС простий у використанні. Щоб переконатися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, потрібно ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля.

Як працює нова послуга

Якщо введена інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС щодо зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані з’явиться вся інформація, зазначена на бланку свідоцтва, крім особистих даних власника транспортного засобу. Сервіс надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року, її оновлення буде здійснюватися щомісяця.

Кому буде корисний сервіс перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу:

  • логістичним компаніям, які співпрацюють з водіями-підрядниками;
  • агрегаторами таксі, які наймають водіїв таксі з власним авто;
  • водіям, які купують авто на вторинному ринку;
  • користувачам каршерінга (вид альтернативного володіння і використання автомобіля).

Експерти Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації вже давно наполягали на важливості впровадження такого сервісу, щоб створити механізм для запобігання шахрайства при вантажних перевезеннях.

Раніше стало відомо, що Головний сервісний центр МВС оприлюднивУ МВС запустили електронну перевірку техпаспортів на авто 1МВС запустило сервіс на основі відкритих даних про реєстрацію авто відкриті дані про реєстрацію транспортних засобів на національному порталі data.gov.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: