fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

45% українців ставлять свободу вище матеріальних благ — дослідження

45% ukraїnciv stavljať svobodu vyšče materiaľnyh blag — doslidžennja
Майже половина українців (45%) готові терпіти матеріальні труднощі, але не поступатися своїми правами. Найбільшу відданість ідеалам свободи демонструє населення Донеччини та Луганщини. Такі результати дослідження фонду «ДемІніціативи», оприлюднені УНІАН
Majže polovyna ukraїnciv (45%) gotovi terpity materiaľni trudnošči, ale ne postupatysja svoїmy pravamy. Najbiľšu viddanisť idealam svobody demonstruje naselennja Doneččyny ta Luganščyny. Taki rezuľtaty doslidžennja fondu «DemIniciatyvy», opryljudneni UNIAN
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про високий показник інтересу до власних свобод, а не матеріальних благ йдеться у результатах дослідження Що українці знають та думають про права людини: оцінка змін (2016-2018), які в Міжнародний день прав людини представили на прес-конференції в УНІАН. Зазначено, що свобода (86% респондентів зазначили її як основну цінність), справедливість (70%) та безпека (67%) продовжують залишатися серед ціннісних пріоритетів українців. Про що свідчать результати дослідження. Як засвідчили результати опитування, коли респондентам запропонували визначитися з тим, що важливіше – достаток чи свобода, то практично половина з них (45%) висловили готовність терпіти матеріальні труднощі, але не поступатися своїми правами. Серед опитаний майже 1/4 готові поступитися частиною своїх прав та свобод заради добробуту. Ще близько 1/3 учасників та учасниць опитування не змогли визначитися з цього приводу. За словами авторів дослідження, найбільшу прихильність ідеалам свободи демонструє населення Сходу України, де 74% опитаних заради особистої свободи та гарантій дотримання всіх громадянських прав готові терпіти певні матеріальні труднощі (в інших регіонах таких від 36% до 48%). Хто організовував опитування. Загальнонаціональне опитування було проведено фондом Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва у співпраці з громадською організацією Центр інформації про права людини за підтримки Програми розвитку ООН в Україні з 11 по 24 липня 2018 року. Було опитано 1998 респондентів в усіх областях України та в Києві, окрім окупованих територій. Максимальна похибка вибірки (за словами організаторів) не перевищує 2,2%. Раніше ми повідомляли про зростання позицій українського паспорта у світовому рейтингу безвізової доступності. Слід відзначити, що еволюція відкритості в Україні була досягнена шляхом масштабних громадянських протестів, відомих як Євромайдан та Революція Гідності.
Реклама 👇 Замовити

Про високий показник інтересу до власних свобод, а не матеріальних благ йдеться у результатах дослідження «Що українці знають та думають про права людини: оцінка змін (2016-2018)», які в Міжнародний день прав людини представили на прес-конференції в УНІАН. Зазначено, що свобода (86% респондентів зазначили її як основну цінність), справедливість (70%) та безпека (67%) продовжують залишатися серед ціннісних пріоритетів українців.

Про що свідчать результати дослідження

Як засвідчили результати опитування, коли респондентам запропонували визначитися з тим, що важливіше – достаток чи свобода, то практично половина з них (45%) висловили готовність терпіти матеріальні труднощі, але не поступатися своїми правами. Серед опитаний майже 1/4 готові поступитися частиною своїх прав та свобод заради добробуту. Ще близько 1/3 учасників та учасниць опитування не змогли визначитися з цього приводу. За словами авторів дослідження, найбільшу прихильність ідеалам свободи демонструє населення Сходу України, де 74% опитаних заради особистої свободи та гарантій дотримання всіх громадянських прав готові терпіти певні матеріальні труднощі (в інших регіонах таких від 36% до 48%).

Хто організовував опитування

Загальнонаціональне опитування було проведено фондом «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва» у співпраці з громадською організацією «Центр інформації про права людини» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні з 11 по 24 липня 2018 року. Було опитано 1998 респондентів в усіх областях України та в Києві, окрім окупованих територій. Максимальна похибка вибірки (за словами організаторів) не перевищує 2,2%.

Раніше ми повідомляли45% українців ставлять свободу вище матеріальних благ — дослідження 1Український паспорт посів 28 місце у світовому рейтингу безвізових країн про зростання позицій українського паспорта у світовому рейтингу безвізової доступності. Слід відзначити, що еволюція відкритості45% українців ставлять свободу вище матеріальних благ — дослідження 2Туризм та кордони в Україні — еволюція безвізової відкритості в Україні була досягнена шляхом масштабних громадянських протестів, відомих як Євромайдан та Революція Гідності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: