fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З України до Польщі курсуватиме новий безпересадковий вагон

Z Ukraїny do Poľšči kursuvatyme novyj bezperesadkovyj vagon
«Укрзалізниця» сформувала новий графік руху поїздів на 2018-2019 роки. Із 8 грудня національний залізничний перевізник запускає новий вагон без пересадок за маршрутом Київ—Вроцлав (Польща). Про це повідомила прес-служба компанії
«Ukrzaliznycja» sformuvala novyj grafik ruhu poїzdiv na 2018-2019 roky. Iz 8 grudnja nacionaľnyj zaliznyčnyj pereviznyk zapuskaje novyj vagon bez peresadok za maršrutom Kyїv—Vroclav (Poľšča). Pro ce povidomyla pres-služba kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За даними прес-служби, безпересадковий вагон Київ — Вроцлав у складі поїздів № 749 / 51-52 / 750 відправлятиметься зі столиці України щодня о 14:07 і прибуватиме до Вроцлава на наступний день о 11:25. Розклад руху потягу. У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 і прибуватиме до Києва на наступний день о 17:14. Нові безпересадкові вагони курсуватимуть з зупинками, зокрема, на станціях Львів, Перемишль, Краків і Люблинець. Як повідомляється на сайті компанії, зі збільшенням попиту Укрзалізниця розширює мережу міжнародних маршрутів до країн Європи. Із 8 грудня 2018-го почнуть курсувати нові безпересадкові вагони Київ — Вроцлав. Всього за новим графіком пасажирського руху в звязку зі збільшенням попиту рухатимуться 40 міжнародних поїздів, з них 20 — до країн Європи. Крім того, наголошується, що за новим графіком руху пасажирські поїзди курсуватимуть в ряд важливих туристичних і ділових центрів Європи, зокрема, в Варшаву, Відень, Будапешт, Вільнюс, Ригу, Бухарест, Кошице, Кракова, Дебрецена, Любліна та інші. За 11 місяців цього року Укрзалізниця перевезла 389,1 тис пасажирів в країни ЄС. Це майже в 2 рази перевищує відповідні показники минулого року. В цілому перевезли на 184 тис пасажирів більше, — йдеться в повідомленні. При цьому найпопулярнішим напрямком залишається Київ—Перемишль. Як зазначають, у напрямку Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 63%, а поїзд назад — на 77%. В цілому за 11 місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 300 тис пасажирів в Перемишль проти 150 тис пасажирів — показника 11 місяців 2017 року. Також великим попитом користується поїзд № 67 Київ—Варшава, яким за 11 місяців 2018 року скористалися майже 27,5 тис пасажирів, що на 14 тис більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Поїзд в середньому заповнений на 81%. До слова,  в Укрзалізниці розповіли, як працюватимуть під час воєнного стану.
Реклама 👇 Замовити

За даними прес-служби, безпересадковий вагон Київ — Вроцлав у складі поїздів № 749 / 51-52 / 750 відправлятиметься зі столиці України щодня о 14:07 і прибуватиме до Вроцлава на наступний день о 11:25.

Розклад руху потягу

У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 і прибуватиме до Києва на наступний день о 17:14. Нові безпересадкові вагони курсуватимуть з зупинками, зокрема, на станціях Львів, Перемишль, Краків і Люблинець.

Як повідомляється на сайті компанії, зі збільшенням попиту «Укрзалізниця» розширює мережу міжнародних маршрутів до країн Європи. Із 8 грудня 2018-го почнуть курсувати нові безпересадкові вагони Київ — Вроцлав. Всього за новим графіком пасажирського руху в зв’язку зі збільшенням попиту рухатимуться 40 міжнародних поїздів, з них 20 — до країн Європи.

Крім того, наголошується, що за новим графіком руху пасажирські поїзди курсуватимуть в ряд важливих туристичних і ділових центрів Європи, зокрема, в Варшаву, Відень, Будапешт, Вільнюс, Ригу, Бухарест, Кошице, Кракова, Дебрецена, Любліна та інші.

«За 11 місяців цього року «Укрзалізниця» перевезла 389,1 тис пасажирів в країни ЄС. Це майже в 2 рази перевищує відповідні показники минулого року. В цілому перевезли на 184 тис пасажирів більше», — йдеться в повідомленні.

При цьому найпопулярнішим напрямком залишається Київ—Перемишль. Як зазначають, у напрямку Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 63%, а поїзд назад — на 77%. В цілому за 11 місяців цього року «Укрзалізниця» перевезла майже 300 тис пасажирів в Перемишль проти 150 тис пасажирів — показника 11 місяців 2017 року.

Також великим попитом користується поїзд № 67 Київ—Варшава, яким за 11 місяців 2018 року скористалися майже 27,5 тис пасажирів, що на 14 тис більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Поїзд в середньому заповнений на 81%.

До слова,  в «Укрзалізниці» розповілиЗ України до Польщі курсуватиме новий безпересадковий вагон 1«Укрзалізниця» готова до воєнного стану, як працюватимуть під час воєнного стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: