fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З України до Польщі курсуватиме новий безпересадковий вагон

Z Ukraїny do Poľšči kursuvatyme novyj bezperesadkovyj vagon

«Укрзалізниця» сформувала новий графік руху поїздів на 2018-2019 роки. Із 8 грудня національний залізничний перевізник запускає новий вагон без пересадок за маршрутом Київ—Вроцлав (Польща). Про це повідомила прес-служба компанії
«Ukrzaliznycja» sformuvala novyj grafik ruhu poїzdiv na 2018-2019 roky. Iz 8 grudnja nacionaľnyj zaliznyčnyj pereviznyk zapuskaje novyj vagon bez peresadok za maršrutom Kyїv—Vroclav (Poľšča). Pro ce povidomyla pres-služba kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За даними прес-служби, безпересадковий вагон Київ — Вроцлав у складі поїздів № 749 / 51-52 / 750 відправлятиметься зі столиці України щодня о 14:07 і прибуватиме до Вроцлава на наступний день о 11:25. Розклад руху потягу. У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 і прибуватиме до Києва на наступний день о 17:14. Нові безпересадкові вагони курсуватимуть з зупинками, зокрема, на станціях Львів, Перемишль, Краків і Люблинець. Як повідомляється на сайті компанії, зі збільшенням попиту Укрзалізниця розширює мережу міжнародних маршрутів до країн Європи. Із 8 грудня 2018-го почнуть курсувати нові безпересадкові вагони Київ — Вроцлав. Всього за новим графіком пасажирського руху в звязку зі збільшенням попиту рухатимуться 40 міжнародних поїздів, з них 20 — до країн Європи. Крім того, наголошується, що за новим графіком руху пасажирські поїзди курсуватимуть в ряд важливих туристичних і ділових центрів Європи, зокрема, в Варшаву, Відень, Будапешт, Вільнюс, Ригу, Бухарест, Кошице, Кракова, Дебрецена, Любліна та інші. За 11 місяців цього року Укрзалізниця перевезла 389,1 тис пасажирів в країни ЄС. Це майже в 2 рази перевищує відповідні показники минулого року. В цілому перевезли на 184 тис пасажирів більше, — йдеться в повідомленні. При цьому найпопулярнішим напрямком залишається Київ—Перемишль. Як зазначають, у напрямку Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 63%, а поїзд назад — на 77%. В цілому за 11 місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 300 тис пасажирів в Перемишль проти 150 тис пасажирів — показника 11 місяців 2017 року. Також великим попитом користується поїзд № 67 Київ—Варшава, яким за 11 місяців 2018 року скористалися майже 27,5 тис пасажирів, що на 14 тис більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Поїзд в середньому заповнений на 81%. До слова,  в Укрзалізниці розповіли, як працюватимуть під час воєнного стану.
Реклама 👇 Замовити

За даними прес-служби, безпересадковий вагон Київ — Вроцлав у складі поїздів № 749 / 51-52 / 750 відправлятиметься зі столиці України щодня о 14:07 і прибуватиме до Вроцлава на наступний день о 11:25.

Розклад руху потягу

У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 і прибуватиме до Києва на наступний день о 17:14. Нові безпересадкові вагони курсуватимуть з зупинками, зокрема, на станціях Львів, Перемишль, Краків і Люблинець.

Як повідомляється на сайті компанії, зі збільшенням попиту «Укрзалізниця» розширює мережу міжнародних маршрутів до країн Європи. Із 8 грудня 2018-го почнуть курсувати нові безпересадкові вагони Київ — Вроцлав. Всього за новим графіком пасажирського руху в зв’язку зі збільшенням попиту рухатимуться 40 міжнародних поїздів, з них 20 — до країн Європи.

Крім того, наголошується, що за новим графіком руху пасажирські поїзди курсуватимуть в ряд важливих туристичних і ділових центрів Європи, зокрема, в Варшаву, Відень, Будапешт, Вільнюс, Ригу, Бухарест, Кошице, Кракова, Дебрецена, Любліна та інші.

«За 11 місяців цього року «Укрзалізниця» перевезла 389,1 тис пасажирів в країни ЄС. Це майже в 2 рази перевищує відповідні показники минулого року. В цілому перевезли на 184 тис пасажирів більше», — йдеться в повідомленні.

При цьому найпопулярнішим напрямком залишається Київ—Перемишль. Як зазначають, у напрямку Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 63%, а поїзд назад — на 77%. В цілому за 11 місяців цього року «Укрзалізниця» перевезла майже 300 тис пасажирів в Перемишль проти 150 тис пасажирів — показника 11 місяців 2017 року.

Також великим попитом користується поїзд № 67 Київ—Варшава, яким за 11 місяців 2018 року скористалися майже 27,5 тис пасажирів, що на 14 тис більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Поїзд в середньому заповнений на 81%.

До слова,  в «Укрзалізниці» розповіли«Укрзалізниця» готова до воєнного стану, як працюватимуть під час воєнного стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: