fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні почали видачу ID-карток як посвідок на проживання

V Ukraїni počaly vydaču ID-kartok jak posvidok na prožyvannja
Державна міграційна служба України почала оформляти іноземцям посвідки на проживання в вигляді ID-карток. Про це повідомляє прес-служба ДМС
Deržavna migracijna služba Ukraїny počala oformljaty inozemcjam posvidky na prožyvannja v vygljadi ID-kartok. Pro ce povidomljaje pres-služba DMS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відзначається, що територіальні органи ДМС почали надавати послугу отримання ID-карток з 4 грудня 2018 року. Що відомо про новий формат карток. При цьому відповідно до затвердженого постановою Кабміну від 25 квітня 2018 року про порядок оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, а також вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення посвідки на постійне місце проживання, заміна документів старого зразка на ID-картку не передбачається. Щоб отримати дозвіл на проживання в Україні нового зразка, потрібно зібрати необхідні документи і звернутися в підрозділи ДМС або держпідприємства. Воно належить до сфери управління ДМС. Також відповідна послуга надається в центрах надання адміністративних послуг за місцем проживання іноземця або особи без громадянства. У послугу включено державне мито в розмірі 85 грн, вартість адміністративної послуги в розмірі 253 грн та вартість бланка дозволу на проживання з безконтактним електронним носієм — 291 грн. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як формувався туризм в Україні, про вплив безвізу з ЄС на відкритість та упізнаваність України.
Реклама 👇 Замовити

Відзначається, що територіальні органи ДМС почали надавати послугу отримання ID-карток з 4 грудня 2018 року.

Що відомо про новий формат карток

При цьому відповідно до затвердженого постановою Кабміну від 25 квітня 2018 року про порядок оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, а також вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення посвідки на постійне місце проживання, заміна документів старого зразка на ID-картку не передбачається.

Щоб отримати дозвіл на проживання в Україні нового зразка, потрібно зібрати необхідні документи і звернутися в підрозділи ДМС або держпідприємства. Воно належить до сфери управління ДМС. Також відповідна послуга надається в центрах надання адміністративних послуг за місцем проживання іноземця або особи без громадянства.

У послугу включено державне мито в розмірі 85 грн, вартість адміністративної послуги в розмірі 253 грн та вартість бланка дозволу на проживання з безконтактним електронним носієм — 291 грн.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиВ Україні почали видачу ID-карток як посвідок на проживання 1Туризм та кордони в Україні — еволюція безвізової відкритості, як формувався туризм в Україні, про вплив безвізу з ЄС на відкритість та упізнаваність України.

Теґи: ЄС, послуги
Джерело: ДМС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: