fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Київстар» до 14 січня 2019-го надасть усім безліміт в 4G — але з нюансами

«Kyїvstar» do 14 sičnja 2019-go nadasť usim bezlimit v 4G — ale z njuansamy
Із 3 грудня 2018 року по 14 січня 2019 року стільниковий оператор «Київстар» припинив списувати мегабайти за користування 4G-інтернетом у всіх доступних тарифах. Про це компанія повідомила виданню AIN.UA
Iz 3 grudnja 2018 roku po 14 sičnja 2019 roku stiľnykovyj operator «Kyїvstar» prypynyv spysuvaty megabajty za korystuvannja 4G-internetom u vsih dostupnyh taryfah. Pro ce kompanija povidomyla vydannju AIN.UA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомила прес-служба компанії Київстар, тарифікація 2G і 3G трафіку на цей період збережеться за колишніми розцінками. Скористатися акційною послугою може кожен абонент - для активації не будуть потрібні налаштування або додаткова плата. Потрібно лише мати USIM-карту з підтримкою 4G, перебувати в зоні покриття мережі і оплачувати пакет послуг відповідно до умов тарифного плану. Насправді у 4G будуть певні обмеження (хоч і не у вигляді гігабайтів). Як уточнили в Київстар, на час дії акції працюватимуть умови, аналогічні тарифам з безлімітним мобільним інтернетом. Так, відповідно до положень Політики справедливого користування мережевими ресурсами, при використанні більш 3 ГБ мобільного трафіку в день, швидкість до кінця дня опускається до 0,8 Мбіт/сек. Ці умови діють з жовтня 2018 року, інформують ЗМІ. Раніше цей оператор застосував шейпінг в квітні 2018 року. То швидкість обмежували до 1,8 Мбіт/сек після скачування понад 6 ГБ за добу. Зміни Політики справедливого користування пояснили турботою про користувачів. Відповідно до внутрішньої статистики компанії, 1% абонентів регулярно використовує значні обсяги мобільного інтернету (понад 100 ГБ). Це призводить до перевантаження мережі для решти абонентів. Нагадаємо, раніше ми розповідали докладно про еволюцію месенджерів та можливості мобільного звязку від Київстару при їхньому використанні.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомила прес-служба компанії «Київстар», тарифікація 2G і 3G трафіку на цей період збережеться за колишніми розцінками. Скористатися акційною послугою може кожен абонент – для активації не будуть потрібні налаштування або додаткова плата. Потрібно лише мати USIM-карту з підтримкою 4G, перебувати в зоні покриття мережі і оплачувати пакет послуг відповідно до умов тарифного плану.

Насправді у 4G будуть певні обмеження (хоч і не у вигляді гігабайтів)

Як уточнили в «Київстар», на час дії акції працюватимуть умови, аналогічні тарифам з безлімітним мобільним інтернетом. Так, відповідно до положень «Політики справедливого користування мережевими ресурсами», при використанні більш 3 ГБ мобільного трафіку в день, швидкість до кінця дня опускається до 0,8 Мбіт/сек. Ці умови діють з жовтня 2018 року, інформують ЗМІ. Раніше цей оператор застосував шейпінг в квітні 2018 року. То швидкість обмежували до 1,8 Мбіт/сек після скачування понад 6 ГБ за добу. Зміни «Політики справедливого користування пояснили турботою про користувачів. Відповідно до внутрішньої статистики компанії, 1% абонентів регулярно використовує значні обсяги мобільного інтернету (понад 100 ГБ). Це призводить до перевантаження мережі для решти абонентів.

Нагадаємо, раніше ми розповідали«Київстар» до 14 січня 2019-го надасть усім безліміт в 4G — але з нюансами 1Еволюція месенджерів — коротка історія індустрії повідомлень за минулі 40 років докладно про еволюцію месенджерів та можливості мобільного зв’язку від «Київстару» при їхньому використанні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Микола

Київстар-шахраї, нема там безліму-після користування 1ГГБ швидкість знижуєтеся до діалапу,
навіть не 3G. Не вірите? Спробуйте, а потім вам вкажуть на мєлкій шрифт у яких там собі текстах,
який ви не знайдете у пропозиції й опису для підключення. На листи відповідають: «Політика справедливого користування мережевими ресурсами» може бути застосована лише до користувачів мобільного інтернету з максимальним споживанням трафіку, який перевищив 1000 МБ за день. Таких користувачів менше ніж 1%. Це необхідний захід з боку оператора. Ми надаємо всім абонентам однаковий доступ до мобільного інтернету. Проте деякі наші абоненти з максимальним споживанням трафіку створюють додаткове навантаження на мережу. Це навантаження заважає комфортно користуватися мобільним інтернетом іншим абонентам, оскільки в кожній базовій станції кількість мережевої потужності фіксована».

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: