fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

1+1 media запустила послуги захисту бренду в інтернеті

1+1 media zapustyla poslugy zahystu brendu v interneti
Група 1+1 media оголосила про запуск послуги з захисту бренду в інтернеті. Новий сервіс працює в рамках проекту SUDUM та допомагає боротися з шахрайськими сайтами, які незаконно використовують айдентику інших компаній
Grupa 1+1 media ogolosyla pro zapusk poslugy z zahystu brendu v interneti. Novyj servis pracjuje v ramkah proektu SUDUM ta dopomagaje borotysja z šahrajśkymy sajtamy, jaki nezakonno vykorystovujuť ajdentyku inšyh kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Послуга розрахована на бізнеси, які ведуть активну комунікацію з клієнтами та партнерами через власні сайти. Одним із перших клієнтів сервісу з захисту бренду в інтернеті став агрохолдинг Мрія, репутація якого раніше піддавалась ризику через публікації шахрайських сайтів-двійників. Як працює проект SUDUM . SUDUM моніторить в режимі 24/7 пошукову видачу Google та популярні соціальні мережі на предмет незаконного використання айдентики клієнтів. При виявленні порушення система автоматично розсилає скарги на ресурс хостинг-провайдеру, Google, адміністрації соціальних мереж. Таким чином система сприяє  його блокуванню та видаленню з пошукової видачі. Спочатку ми самі зіштовхнулися з проблемою неправомірного використання айдентики наших брендів та фотографій телеведучих для реклами сумнівних товарів в інтернеті. Як тільки ми автоматизували боротьбу з шахрайськими ресурсами та побачили в цьому сервісі можливість бути корисним не тільки інхаус, то, як і у випадку з блокуванням піратського контенту, вирішили запропонувати нашу послугу ринку, – коментує директор діджитал-напрямку 1+1 media Анна Ткаченко. До слова, Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України (МОН) розробила спеціальний курс з мережевого етикету та безпеки. Його мета — навчити усіх охочих безпечно та комфортно працювати в інтернеті.
Реклама 👇 Замовити

Послуга розрахована на бізнеси, які ведуть активну комунікацію з клієнтами та партнерами через власні сайти. Одним із перших клієнтів сервісу з захисту бренду в інтернеті став агрохолдинг «Мрія», репутація якого раніше піддавалась ризику через публікації шахрайських сайтів-двійників.

Як працює проект SUDUM 

SUDUM моніторить в режимі 24/7 пошукову видачу Google та популярні соціальні мережі на предмет незаконного використання айдентики клієнтів. При виявленні порушення система автоматично розсилає скарги на ресурс хостинг-провайдеру, Google, адміністрації соціальних мереж. Таким чином система сприяє  його блокуванню та видаленню з пошукової видачі.

«Спочатку ми самі зіштовхнулися з проблемою неправомірного використання айдентики наших брендів та фотографій телеведучих для реклами сумнівних товарів в інтернеті. Як тільки ми автоматизували боротьбу з шахрайськими ресурсами та побачили в цьому сервісі можливість бути корисним не тільки інхаус, то, як і у випадку з блокуванням піратського контенту, вирішили запропонувати нашу послугу ринку», – коментує директор діджитал-напрямку 1+1 media Анна Ткаченко.

До слова, Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України (МОН) розробила1+1 media запустила послуги захисту бренду в інтернеті 1Міносвіти спільно з Google запустило шкільний курс із інтернет-безпеки спеціальний курс з мережевого етикету та безпеки. Його мета — навчити усіх охочих безпечно та комфортно працювати в інтернеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: