fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд ухвалив Дорожню карту відкритих даних

Urjad uhvalyv Dorožnju kartu vidkrytyh danyh

На Facebook-сторінці Державного агентства з питань електронного урядування України з'явилася інформація про те, що Кабмін ухвалив Дорожню карту відкритих даних на 2018–2020 роки

Na Facebook-storinci Deržavnogo agentstva z pytań elektronnogo urjaduvannja Ukraїny z'javylasja informacija pro te, ščo Kabmin uhvalyv Dorožnju kartu vidkrytyh danyh na 2018–2020 roky

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дорожня карта – це комплексний план дій Уряду стосовно розвитку сфери відкритих даних. Як повідомляється, це вже третя Дорожня карта відкритих даних, яку приймають в Україні. Що про це відомо. Першу Дорожню карту уклали 2016 року, коли ця сфера тільки почала розвиватися в нашій країні. Друга  була прийнята 2017 року, після того як Україна приєдналася до Хартії відкритих даних і втілювала основні принципи цього документу. Третя Дорожня карта відкритих даних є відображенням сталого розвитку цієї сфери. Її норми більш конкретизовані. Під час її підготовки були проведені обговорення з громадськими організаціями, що працюють із відкритими даними, та враховані думки експертів, — йдеться в повідомленні. Дорожня карта e-data підготовлена у співпраці Державного агентства з питань електронного урядування України та проекту Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах. Пізніше мають опублікувати сам текст Дорожньої карти. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що таке відкриті дані та як ними користуватися. А також в рамках  спецпроекту 12 історій презентували загальну картину того, як зараз виглядає електронна демократія в державі.
Реклама 👇 Замовити

Дорожня карта – це комплексний план дій Уряду стосовно розвитку сфери відкритих даних. Як повідомляється, це вже третя Дорожня карта відкритих даних, яку приймають в Україні.

Що про це відомо

Першу Дорожню карту уклали 2016 року, коли ця сфера тільки почала розвиватися в нашій країні. Друга  була прийнята 2017 року, після того як Україна приєдналася до Хартії відкритих даних і втілювала основні принципи цього документу.

«Третя Дорожня карта відкритих даних є відображенням сталого розвитку цієї сфери. Її норми більш конкретизовані. Під час її підготовки були проведені обговорення з громадськими організаціями, що працюють із відкритими даними, та враховані думки експертів», — йдеться в повідомленні.

Дорожня карта e-data підготовлена у співпраці Державного агентства з питань електронного урядування України та проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах». Пізніше мають опублікувати сам текст Дорожньої карти.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що таке відкриті дані та як ними користуватися. А також в рамках  спецпроекту «12 історій» презентували загальну картину того, як зараз виглядає електронна демократія в державі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: