fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд ухвалив Дорожню карту відкритих даних

Urjad uhvalyv Dorožnju kartu vidkrytyh danyh

На Facebook-сторінці Державного агентства з питань електронного урядування України з'явилася інформація про те, що Кабмін ухвалив Дорожню карту відкритих даних на 2018–2020 роки

Na Facebook-storinci Deržavnogo agentstva z pytań elektronnogo urjaduvannja Ukraїny z'javylasja informacija pro te, ščo Kabmin uhvalyv Dorožnju kartu vidkrytyh danyh na 2018–2020 roky

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дорожня карта – це комплексний план дій Уряду стосовно розвитку сфери відкритих даних. Як повідомляється, це вже третя Дорожня карта відкритих даних, яку приймають в Україні. Що про це відомо. Першу Дорожню карту уклали 2016 року, коли ця сфера тільки почала розвиватися в нашій країні. Друга  була прийнята 2017 року, після того як Україна приєдналася до Хартії відкритих даних і втілювала основні принципи цього документу. Третя Дорожня карта відкритих даних є відображенням сталого розвитку цієї сфери. Її норми більш конкретизовані. Під час її підготовки були проведені обговорення з громадськими організаціями, що працюють із відкритими даними, та враховані думки експертів, — йдеться в повідомленні. Дорожня карта e-data підготовлена у співпраці Державного агентства з питань електронного урядування України та проекту Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах. Пізніше мають опублікувати сам текст Дорожньої карти. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що таке відкриті дані та як ними користуватися. А також в рамках  спецпроекту 12 історій презентували загальну картину того, як зараз виглядає електронна демократія в державі.
Реклама 👇 Замовити

Дорожня карта – це комплексний план дій Уряду стосовно розвитку сфери відкритих даних. Як повідомляється, це вже третя Дорожня карта відкритих даних, яку приймають в Україні.

Що про це відомо

Першу Дорожню карту уклали 2016 року, коли ця сфера тільки почала розвиватися в нашій країні. Друга  була прийнята 2017 року, після того як Україна приєдналася до Хартії відкритих даних і втілювала основні принципи цього документу.

«Третя Дорожня карта відкритих даних є відображенням сталого розвитку цієї сфери. Її норми більш конкретизовані. Під час її підготовки були проведені обговорення з громадськими організаціями, що працюють із відкритими даними, та враховані думки експертів», — йдеться в повідомленні.

Дорожня карта e-data підготовлена у співпраці Державного агентства з питань електронного урядування України та проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах». Пізніше мають опублікувати сам текст Дорожньої карти.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиУряд ухвалив Дорожню карту відкритих даних 1Що таке відкриті дані та як ними користуватися, що таке відкриті дані та як ними користуватися. А також в рамках  спецпроекту «12 історій» презентувалиУряд ухвалив Дорожню карту відкритих даних 2Електронна демократія в Україні: від революції до еволюції загальну картину того, як зараз виглядає електронна демократія в державі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: