fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український паспорт посів 28 місце у світовому рейтингу безвізових країн

Ukraїnśkyj pasport posiv 28 misce u svitovomu rejtyngu bezvizovyh kraїn
Український паспорт зайняв 28 позицію в щорічному рейтингу Passport Index, який порівнює офіційні державні документи за принципом доступу їх громадян в інші країни. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на рейтинг Passport Index
Ukraїnśkyj pasport zajnjav 28 pozyciju v ščoričnomu rejtyngu Passport Index, jakyj porivnjuje oficijni deržavni dokumenty za pryncypom dostupu їh gromadjan v inši kraїny. Pro ce povidomljaje RBK-Ukraїna z posylannjam na rejtyng Passport Index
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна зайняла 28 позицію серед світових паспортів, українці можуть відвідати без віз 131 країну. Рейтинг країн. Відповідно до опублікованого рейтингу, першу сходинку посідає паспорт Обєднаних Арабських Еміратів, громадяни яких можуть відвідати без віз 167 країн. Друге місце розділили паспорта Сінгапуру і Німеччини — їх громадяни можуть без віз потрапити в 166 країн світу. Третє місце в рейтингу Passport Index займають Данія, Швеція, Фінляндія, Люксембург, Франція, Італія, Нідерланди, Іспанія, Норвегія, Південна Корея і Сполучені Штати Америки. Громадяни цих країн можуть безперешкодно відвідати 165 країн. Додамо, що Російська Федерація зайняла 38 місце в рейтингу, її громадяни можу подорожувати не користуючись візами 116 країнами світу. Грузія виявилася на 39 місці — грузини можуть відвідувати без віз 115 країн. Найнижчі позиції в рейтингу в рейтингу Passport Index посіли паспорти: Афганістану (29 країн); Іраку (32 країни); Пакистану (35 країн); Сирії (36 країн); Сомалі (38 країн). Нагадаємо, що у вересні Україна підписала угоду про безвізовий режим з Уругваєм. Угодою передбачається, що громадяни України зможуть перебувати на території Уругваю протягом терміну, що не перевищує 90 днів і поновлюється на інший термін у 90 днів. До речі, з 1 листопада 2018 року громадяни України можуть обміняти паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час.
Реклама 👇 Замовити

Україна зайняла 28 позицію серед світових паспортів, українці можуть відвідати без віз 131 країну.

Рейтинг країн

  • Відповідно до опублікованого рейтингу, першу сходинку посідає паспорт Об’єднаних Арабських Еміратів, громадяни яких можуть відвідати без віз 167 країн.
  • Друге місце розділили паспорта Сінгапуру і Німеччини — їх громадяни можуть без віз потрапити в 166 країн світу.
  • Третє місце в рейтингу Passport Index займають Данія, Швеція, Фінляндія, Люксембург, Франція, Італія, Нідерланди, Іспанія, Норвегія, Південна Корея і Сполучені Штати Америки. Громадяни цих країн можуть безперешкодно відвідати 165 країн.

Український паспорт посів 28 місце у світовому рейтингу безвізових країн 1

Додамо, що Російська Федерація зайняла 38 місце в рейтингу, її громадяни можу подорожувати не користуючись візами 116 країнами світу. Грузія виявилася на 39 місці — грузини можуть відвідувати без віз 115 країн. Найнижчі позиції в рейтингу в рейтингу Passport Index посіли паспорти:

  • Афганістану (29 країн);
  • Іраку (32 країни);
  • Пакистану (35 країн);
  • Сирії (36 країн);
  • Сомалі (38 країн).

Нагадаємо, що у вересні Україна підписала угоду про безвізовий режим з Уругваєм. Угодою передбачається, що громадяни України зможуть перебувати на території Уругваю протягом терміну, що не перевищує 90 днів і поновлюється на інший термін у 90 днів.

До речі, з 1 листопада 2018 року громадяни України можуть обмінятиУкраїнський паспорт посів 28 місце у світовому рейтингу безвізових країн 2Із 1 листопада українці зможуть обміняти паперовий паспорт на ID-картку паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: