fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Мінсоцполітики роз’яснили, як монетизують субсидії в 2019 році

U Minsocpolityky roz'jasnyly, jak monetyzujuť subsydiї v 2019 roci
З 1 січня 2019 року уряд планує розпочати монетизацію субсидій на оплату послуг ЖКГ. Як це відбуватиметься розповів глава директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталій Музиченко виданню LIGA.net
Z 1 sičnja 2019 roku urjad planuje rozpočaty monetyzaciju subsydij na oplatu poslug ŽKG. Jak ce vidbuvatymeťsja rozpoviv glava dyrektoratu sim'ї ta sociaľnoї pidtrymky naselennja Minsocpolityky Vitalij Muzyčenko vydannju LIGA.net
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство соціальної політики України розробило проект постанови про монетизацію субсидій. У відомстві розповіли, що передбачають нові правила в 2019 році. Хто отримуватиме субсидію та як її нараховуватимуть. За словами Музиченко, процедуру призначення субсидій не змінюють. Одержувачу треба подати заяву до органу соціального захисту населення і дати дозвіл на обробку персональних даних банком. Потім відбувається електронний обмін інформацією між органом соціального захисту, Мінсоцполітики, банком і підприємством, яке надає послуги. На кожного одержувача субсидій буде відкритий рахунок в банку, імовірно в Ощадбанку, куди зараховуватимуться кошти, розповідають у відомстві. З цього рахунку гроші будуть списуватися для надання субсидій. Якщо споживач витратив менше коштів, ніж передбачено існуючими нормами, то залишок після завершення опалювального сезону переводиться на особистий рахунок споживача. Для цього йому необхідно відвідати відділення банку і написати заяву, пояснюють в міністерстві. Споживач зможе користуватися цими грошима на власний розсуд. Але це можливо тільки при відсутності заборгованості за сплату комунальних послуг, — говорить Музиченко. Нагадаємо, субсидії планується монетизувати в три етапи: З 1 січня 2019 року відбудеться монетизація для домогосподарств, які звернуться за субсидіями з новим пакетом документів (близько 100-150 тис. домогосподарств); З 1 травня 2019 року — монетизація для домогосподарств, яким субсидія призначена на неопалювальний період 2019 го; З 1 жовтні 2019 року — повний перехід на монетизацію. Раніше премєр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що введення монетизації необхідно, щоб прибрати будь-які зловживання в системі субсидій. За словами премєра, субсидії в Україні отримують близько 7 млн ​​домогосподарств. В матеріалі Na chasi ми також повідомляли про те, що Міністерство соціальної політики фіналізувало проект постанови щодо надання пільг і субсидій у грошовій формі.
Реклама 👇 Замовити

Міністерство соціальної політики України розробило проект постанови про монетизацію субсидій. У відомстві розповіли, що передбачають нові правила в 2019 році.

Хто отримуватиме субсидію та як її нараховуватимуть

За словами Музиченко, процедуру призначення субсидій не змінюють. Одержувачу треба подати заяву до органу соціального захисту населення і дати дозвіл на обробку персональних даних банком. Потім відбувається електронний обмін інформацією між органом соціального захисту, Мінсоцполітики, банком і підприємством, яке надає послуги.

На кожного одержувача субсидій буде відкритий рахунок в банку, імовірно в Ощадбанку, куди зараховуватимуться кошти, розповідають у відомстві. З цього рахунку гроші будуть списуватися для надання субсидій. Якщо споживач витратив менше коштів, ніж передбачено існуючими нормами, то залишок після завершення опалювального сезону переводиться на особистий рахунок споживача. Для цього йому необхідно відвідати відділення банку і написати заяву, пояснюють в міністерстві.

«Споживач зможе користуватися цими грошима на власний розсуд. Але це можливо тільки при відсутності заборгованості за сплату комунальних послуг», — говорить Музиченко.

Нагадаємо, субсидії планується монетизувати в три етапи:

  1. З 1 січня 2019 року відбудеться монетизація для домогосподарств, які звернуться за субсидіями з новим пакетом документів (близько 100-150 тис. домогосподарств);
  2. З 1 травня 2019 року — монетизація для домогосподарств, яким субсидія призначена на неопалювальний період 2019 го;
  3. З 1 жовтні 2019 року — повний перехід на монетизацію.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що введення монетизації необхідно, щоб прибрати будь-які зловживання в системі субсидій. За словами прем’єра, субсидії в Україні отримують близько 7 млн ​​домогосподарств. В матеріалі Na chasi ми також повідомлялиУ Мінсоцполітики роз'яснили, як монетизують субсидії в 2019 році 1Із січня 2019 року в Україні розпочнеться монетизація субсидій про те, що Міністерство соціальної політики фіналізувало проект постанови щодо надання пільг і субсидій у грошовій формі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: