fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Експорт на $77,3 млн і це не IT: що українці так успішно продають

Eksport na $77,3 mln i ce ne IT: ščo ukraїnci tak uspišno prodajuť
Зазвичай великі показники має експорт зерна, послуг аутсорсингових компаній чи металургії. Але за підсумками 2018-го з'явився новий товар з України, який цікавить іноземних закупівельників. Йдеться про експорт волоського горіха
Zazvyčaj velyki pokaznyky maje eksport zerna, poslug autsorsyngovyh kompanij čy metalurgiї. Ale za pidsumkamy 2018-go z'javyvsja novyj tovar z Ukraїny, jakyj cikavyť inozemnyh zakupiveľnykiv. Jdeťsja pro eksport volośkogo goriha
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформує НПП з посиланням на Agravery, з початку 2018 року експорт з України волоського горіха склав еквівалент у понад $77 млн. Зростання обсягів експортного постачання за рік сягнуло 77%. Що варто знати про незвичний експорт сфери садівництва. Лідером з купівлі горіхів з України за 10 місяців є Турецька Республіка. Компанії та підприємці з цієї держави придбали близько 2,5 тис тонн ядра волоського горіха та заплатили $9,3 млн. При цьому показники з січня 2018-го зросли впятеро. Франція посіла другу позицію та витратила $8,5 млн. Експорт до цих країн носить сталий характер. Болгарія, Румунія, Туреччина найактивніше почала купляти волоський горіх з України. Болгарія експортувала за десять місяців в 4,5 раза більше за показники 2017-го. Ця країна посідає 6 місце в списку експортерів. Румунія експортувала в 7 разів більше та зайняла 11 позицію. Новачками, які почали купляти волоський горіх у великої кількості, стали Чехія і Словенія. Ядро волоського горіха продовжує купувати Греція. Тут показники зросли вдвоє, третя позиція рейтингу покупців. Після Греції на четвертому місці розмістилася Голландія, показники збільшилися у 2,7 раза. На пятій позиції перебуває Ірак. Раніше ми розповідали, як сучасні технології допомагають розвивати український агробізнес та промисловість.
Реклама 👇 Замовити

Як інформує «НПП» з посиланням на Agravery, з початку 2018 року експорт з України волоського горіха склав еквівалент у понад $77 млн. Зростання обсягів експортного постачання за рік сягнуло 77%.

Що варто знати про незвичний експорт сфери садівництва

Лідером з купівлі горіхів з України за 10 місяців є Турецька Республіка. Компанії та підприємці з цієї держави придбали близько 2,5 тис тонн ядра волоського горіха та заплатили $9,3 млн. При цьому показники з січня 2018-го зросли вп’ятеро. Франція посіла другу позицію та витратила $8,5 млн. Експорт до цих країн носить сталий характер.

Болгарія, Румунія, Туреччина найактивніше почала купляти волоський горіх з України. Болгарія експортувала за десять місяців в 4,5 раза більше за показники 2017-го. Ця країна посідає 6 місце в списку експортерів. Румунія експортувала в 7 разів більше та зайняла 11 позицію. Новачками, які почали купляти волоський горіх у великої кількості, стали Чехія і Словенія.

Ядро волоського горіха продовжує купувати Греція. Тут показники зросли вдвоє, третя позиція рейтингу покупців. Після Греції на четвертому місці розмістилася Голландія, показники збільшилися у 2,7 раза. На п’ятій позиції перебуває Ірак.

Раніше ми розповідали, як сучасні технології допомагають розвивати український агробізнесЕкспорт на $77,3 млн і це не IT: що українці так успішно продають 1Аграрний бізнес у цифрову епоху — українські реалії та промисловістьЕкспорт на $77,3 млн і це не IT: що українці так успішно продають 2Українська промисловість та енергетика — тренди 2018-го.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: