fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці використали AI для визначення найкращих білбордів

Ukraїnci vykorystaly AI dlja vyznačennja najkraščyh bilbordiv
Співзасновник платформи пошуку житла «ЛУН» Андрій Міма оприлюднив приклад роботи системи на основі штучного інтелекту, яка обирає найкращі рекламні борди для розміщень. Розробку пропонують придбати сейлз-хаусам та рекламним агенціям
Spivzasnovnyk platformy pošuku žytla «LUN» Andrij Mima opryljudnyv pryklad roboty systemy na osnovi štučnogo intelektu, jaka obyraje najkrašči reklamni bordy dlja rozmiščeń. Rozrobku proponujuť prydbaty sejlz-hausam ta reklamnym agencijam
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Андрія Міми, влітку 2018 року під час власної кампанії Будують чи тільки рекламують в LUN.ua почали шукати найефективніші борди. Так було створено систему, яка за відеокартинкою визначає усі потрібні параметри. До них входять автоматичне визначення бордів у відео, відзнятому під час руху автомобіля, обчислення динамічних площ та часу в зоні поля зору та обрахування конкуренції з іншими бордами у реальному часі. Як технологія допомагає у пошуку рекламних площ. Зазвичай рекламні агентства надсилають список з 500 відібраних рекламних місць, зазначає співзасновник LUN.ua. Серед них треба обрати 50. Вибір бордів при цьому дуже часто не враховує розпорошення уваги та показники перегляду. У компанії попросили агентство проїхати містом і зняти відео бордів на реєстратор для оцінки параметрів: — Проблема була тільки в тому, що аби вибрати 50 кращих бордів з 500, треба зробити оцінку всіх 500. Це зайняло у агентства тиждень. Але де гарантія, що попередньо обрані агентством 500 варіантів були дійсно кращими і вони не пропустили якісь інші перлини? В ідеалі, потрібно проаналізувати всі конструкції, яких в Києві десятки тисяч. Причому, щомісяця конструкції прибирають, міняють, ставлять нові - тобто аналіз потрібно робити кожен місяць. Команда FLAIR, яка займається штучним інтелектом і машинним навчанням, зробила систему, яка за відео визначає все що потрібно із визначенням усіх потрібних параметрів для оцінки бордів. Технологію мають намір використовувати у 2019 році та запропонувати на ліцензування та продаж агенціям. Раніше ми розповідали про те, як українці натренували штучний інтелект на оголошення зупинок у столичному метрополітені.
Реклама 👇 Замовити

За словами Андрія Міми, влітку 2018 року під час власної кампанії «Будують чи тільки рекламують» в LUN.ua почали шукати найефективніші борди. Так було створено систему, яка за відеокартинкою визначає усі потрібні параметри. До них входять автоматичне визначення бордів у відео, відзнятому під час руху автомобіля, обчислення динамічних площ та часу в зоні поля зору та обрахування конкуренції з іншими бордами у реальному часі.

Як технологія допомагає у пошуку рекламних площ

Зазвичай рекламні агентства надсилають список з 500 «відібраних» рекламних місць, зазначає співзасновник LUN.ua. Серед них треба обрати 50. Вибір бордів при цьому дуже часто не враховує розпорошення уваги та показники перегляду. У компанії попросили агентство проїхати містом і зняти відео бордів на реєстратор для оцінки параметрів:

— Проблема була тільки в тому, що аби вибрати 50 кращих бордів з 500, треба зробити оцінку всіх 500. Це зайняло у агентства тиждень. Але де гарантія, що попередньо обрані агентством 500 варіантів були дійсно кращими і вони не пропустили якісь інші перлини? В ідеалі, потрібно проаналізувати всі конструкції, яких в Києві десятки тисяч. Причому, щомісяця конструкції прибирають, міняють, ставлять нові – тобто аналіз потрібно робити кожен місяць.

Команда FLAIR, яка займається штучним інтелектом і машинним навчанням, зробила систему, яка за відео визначає все що потрібно із визначенням усіх потрібних параметрів для оцінки бордів.

Технологію мають намір використовувати у 2019 році та запропонувати на ліцензування та продаж агенціям.

Раніше ми розповідалиУкраїнці використали AI для визначення найкращих білбордів 1Українці натренували штучний інтелект для оголошення зупинок у метро про те, як українці натренували штучний інтелект на оголошення зупинок у столичному метрополітені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: