fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Instagram додали опції для людей з порушенням зору

V Instagram dodaly opciї dlja ljudej z porušennjam zoru
Соціальна мережа Instagram розширила свою функціональність і додала опції для людей із порушеннями зору. Про це пишуть у блозі компанії
Sociaľna mereža Instagram rozšyryla svoju funkcionaľnisť i dodala opciї dlja ljudej iz porušennjamy zoru. Pro ce pyšuť u blozi kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Instagram тепер можна додавати до зображень автоматичний альтернативний або власний описовий текст. Спеціальні програми вголос можуть описувати фото та зображення на екрані або зачитувати текст користувача. Більше про зміни в Instagram. Як зазначають в повідомленні, по-перше, представили автоматичний альтернативний текст, щоб користувачі могли почути описи фотографій через зчитувач екрана. Ця функція використовує технологію розпізнавання обєктів, щоб генерувати опис фотографій для програвачів екран. Це дозволяє почути список елементів, які містить в фотографіях під час перегляду програми. Далі ми представляємо індивідуальний альтернативний текст, щоб ви могли додавати багатший опис своїх фотографій під час їх завантаження. Люди, які використовують екранні читачі, зможуть почути цей опис. Ми представляємо два нововведення для того, щоб полегшити людям із порушеннями зору користування Instagram, — повідомляють в компанії. Нагадаємо, раніше ми публікували матеріал про те, чому фітнес-гуру з цієї соціальної мережі не допомагають вам, а шкодять.
Реклама 👇 Замовити

В Instagram тепер можна додавати до зображень автоматичний альтернативний або власний описовий текст. Спеціальні програми вголос можуть описувати фото та зображення на екрані або зачитувати текст користувача.

Більше про зміни в Instagram

Як зазначають в повідомленні, по-перше, представили автоматичний альтернативний текст, щоб користувачі могли почути описи фотографій через зчитувач екрана. Ця функція використовує технологію розпізнавання об’єктів, щоб генерувати опис фотографій для програвачів екран. Це дозволяє почути список елементів, які містить в фотографіях під час перегляду програми.

«Далі ми представляємо індивідуальний альтернативний текст, щоб ви могли додавати багатший опис своїх фотографій під час їх завантаження. Люди, які використовують екранні читачі, зможуть почути цей опис. Ми представляємо два нововведення для того, щоб полегшити людям із порушеннями зору користування Instagram», — повідомляють в компанії.

Нагадаємо, раніше ми публікувалиВ Instagram додали опції для людей з порушенням зору 1Чому фітнес-«гуру» з Instagram не допомагають вам, а шкодять матеріал про те, чому фітнес-«гуру» з цієї соціальної мережі не допомагають вам, а шкодять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: