fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

INSCIENCE та UAngel проведуть зустріч між наукою та бізнесом

INSCIENCE ta UAngel proveduť zustrič miž naukoju ta biznesom
UAngel та INSCIENCE об'єдналися, щоби провести зустріч технологічних і наукоємних стартапів із інвесторами. Захід відбудеться у Києві та об'єднає представників науки, технологій, фондів, інвесторів та всіх, хто розвиває екосистему в цьому напрямку
UAngel ta INSCIENCE ob'jednalysja, ščoby provesty zustrič tehnologičnyh i naukojemnyh startapiv iz investoramy. Zahid vidbudeťsja u Kyjevi ta ob'jednaje predstavnykiv nauky, tehnologij, fondiv, investoriv ta vsih, hto rozvyvaje ekosystemu v ćomu naprjamku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  UAngel обєднує ангельських інвесторів і регулярно проводить пітчинг-презентації стартапів членам клубу, – коментує подію Executive Director UAngel Тетяна Романюха. За її словами, організатори помітили тенденцію, що інвесторам все більше цікаво дивитися так звані deep-tech стартапи – компанії з глибокою технологічною складовою. Саме тому інвестори зберуться для перегляду стартапів з наукомісткими технологіями. INSCIENCE планували як проект, що популяризує науку і зв’язує її з бізнесом, – розповідають засновниці INSCIENCE Анна Орєхова та Олена Скирта. – На виставці 13-го вересня в арт-холі D12 під час конференції ми зібрали близько 30 проектів з бізнесу і наукових інститутів. Зараз, обєднавшись з UAngel, ми робимо пітчинг технологічних та наукомістких стартапів і хочемо познайомити інвесторів з авторами проектів та продовжити їхню розмову, створивши таким чином для них комунікаційний майданчик. Що чекає на гостей, які цікавляться наукою, та учасників Science TECH Pitching:. Виступ партнера європейського фонду Speedinvest Іллі Дубинського про інвестиції у high-tech стартапи та практичну сторону: порівняння географій: США, Європа або Україна (та інші країни колишнього Союзу); ранні або пізні стадії; B2B або B2C; прямі інвестиції, клуби інвесторів або фонди; як формується хороша воронка проектів та їх якісний відбір; структура угоди – як вибрати географію; що потім: допомагати або не допомагати і як. Speedinvest – європейський венчурний фонд з 5 офісами в Європі і в Кремнієвій Долині, який обєднав під керуванням 5 фондів сукупним обсягом більше €200 млн. Також у програмі: Пітчинг 7 стартапів зі сфери науки та технологічних проектів INSCIENCE та UAngel. Неформальний нетворкінг. Де й коли відбудеться подія. 29 листопада 17:00 – 21:00 1991 civic tech center – БЦ Парус, 18 поверх Мечникова, 2 – Київ Більше про подію — за посиланням. Подія закрита, але є реєстрація для охочих відвідати. Кількість місць обмежена. Раніше ми інформували про проведення зустрічі щодо B2B-продажів у тенологічному бізнесі, яка відбудеться у UNIT.City на початку грудня.
Реклама 👇 Замовити

«UAngel об’єднує ангельських інвесторів і регулярно проводить пітчинг-презентації стартапів членам клубу», коментує подію Executive Director UAngel Тетяна Романюха. За її словами, організатори помітили тенденцію, що інвесторам все більше цікаво дивитися так звані deep-tech стартапи – компанії з глибокою технологічною складовою. Саме тому інвестори зберуться для перегляду стартапів з наукомісткими технологіями.

«INSCIENCE планували як проект, що популяризує науку і зв’язує її з бізнесом», – розповідають засновниці INSCIENCE Анна Орєхова та Олена Скирта. – «На виставці 13-го вересня в арт-холі D12 під час конференції ми зібрали близько 30 проектів з бізнесу і наукових інститутів. Зараз, об’єднавшись з UAngel, ми робимо пітчинг технологічних та наукомістких стартапів і хочемо познайомити інвесторів з авторами проектів та продовжити їхню розмову, створивши таким чином для них комунікаційний майданчик».

Що чекає на гостей, які цікавляться наукою, та учасників Science TECH Pitching:

Виступ партнера європейського фонду Speedinvest Іллі Дубинського про інвестиції у high-tech стартапи та практичну сторону:

 • порівняння географій: США, Європа або Україна (та інші країни колишнього Союзу);
 • ранні або пізні стадії;
 • B2B або B2C;
 • прямі інвестиції, клуби інвесторів або фонди;
 • як формується хороша воронка проектів та їх якісний відбір;
 • структура угоди – як вибрати географію;
 • що потім: допомагати або не допомагати і як.

Speedinvest – європейський венчурний фонд з 5 офісами в Європі і в Кремнієвій Долині, який об’єднав під керуванням 5 фондів сукупним обсягом більше €200 млн. Також у програмі:

 • Пітчинг 7 стартапів зі сфери науки та технологічних проектів INSCIENCE та UAngel.
 • Неформальний нетворкінг.

Де й коли відбудеться подія

 • 29 листопада 17:00 – 21:00
 • 1991 civic tech center – БЦ Парус, 18 поверх
 • Мечникова, 2 – Київ

Більше про подію — за посиланнямПодія закрита, але є реєстрація для охочих відвідати. Кількість місць обмежена.

Раніше ми інформувалиINSCIENCE та UAngel проведуть зустріч між наукою та бізнесом 1UNIT.City запрошує обговорити трансформації у продажах про проведення зустрічі щодо B2B-продажів у тенологічному бізнесі, яка відбудеться у UNIT.City на початку грудня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: