Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

INSCIENCE та UAngel проведуть зустріч між наукою та бізнесом

INSCIENCE ta UAngel proveduť zustrič miž naukoju ta biznesom

UAngel та INSCIENCE об'єдналися, щоби провести зустріч технологічних і наукоємних стартапів із інвесторами. Захід відбудеться у Києві та об'єднає представників науки, технологій, фондів, інвесторів та всіх, хто розвиває екосистему в цьому напрямку
UAngel ta INSCIENCE ob'jednalysja, ščoby provesty zustrič tehnologičnyh i naukojemnyh startapiv iz investoramy. Zahid vidbudeťsja u Kyjevi ta ob'jednaje predstavnykiv nauky, tehnologij, fondiv, investoriv ta vsih, hto rozvyvaje ekosystemu v ćomu naprjamku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  UAngel обєднує ангельських інвесторів і регулярно проводить пітчинг-презентації стартапів членам клубу, – коментує подію Executive Director UAngel Тетяна Романюха. За її словами, організатори помітили тенденцію, що інвесторам все більше цікаво дивитися так звані deep-tech стартапи – компанії з глибокою технологічною складовою. Саме тому інвестори зберуться для перегляду стартапів з наукомісткими технологіями. INSCIENCE планували як проект, що популяризує науку і зв’язує її з бізнесом, – розповідають засновниці INSCIENCE Анна Орєхова та Олена Скирта. – На виставці 13-го вересня в арт-холі D12 під час конференції ми зібрали близько 30 проектів з бізнесу і наукових інститутів. Зараз, обєднавшись з UAngel, ми робимо пітчинг технологічних та наукомістких стартапів і хочемо познайомити інвесторів з авторами проектів та продовжити їхню розмову, створивши таким чином для них комунікаційний майданчик. Що чекає на гостей, які цікавляться наукою, та учасників Science TECH Pitching:. Виступ партнера європейського фонду Speedinvest Іллі Дубинського про інвестиції у high-tech стартапи та практичну сторону: порівняння географій: США, Європа або Україна (та інші країни колишнього Союзу); ранні або пізні стадії; B2B або B2C; прямі інвестиції, клуби інвесторів або фонди; як формується хороша воронка проектів та їх якісний відбір; структура угоди – як вибрати географію; що потім: допомагати або не допомагати і як. Speedinvest – європейський венчурний фонд з 5 офісами в Європі і в Кремнієвій Долині, який обєднав під керуванням 5 фондів сукупним обсягом більше €200 млн. Також у програмі: Пітчинг 7 стартапів зі сфери науки та технологічних проектів INSCIENCE та UAngel. Неформальний нетворкінг. Де й коли відбудеться подія. 29 листопада 17:00 – 21:00 1991 civic tech center – БЦ Парус, 18 поверх Мечникова, 2 – Київ Більше про подію — за посиланням. Подія закрита, але є реєстрація для охочих відвідати. Кількість місць обмежена. Раніше ми інформували про проведення зустрічі щодо B2B-продажів у тенологічному бізнесі, яка відбудеться у UNIT.City на початку грудня.
Реклама 👇 Замовити

«UAngel об’єднує ангельських інвесторів і регулярно проводить пітчинг-презентації стартапів членам клубу», коментує подію Executive Director UAngel Тетяна Романюха. За її словами, організатори помітили тенденцію, що інвесторам все більше цікаво дивитися так звані deep-tech стартапи – компанії з глибокою технологічною складовою. Саме тому інвестори зберуться для перегляду стартапів з наукомісткими технологіями.

«INSCIENCE планували як проект, що популяризує науку і зв’язує її з бізнесом», – розповідають засновниці INSCIENCE Анна Орєхова та Олена Скирта. – «На виставці 13-го вересня в арт-холі D12 під час конференції ми зібрали близько 30 проектів з бізнесу і наукових інститутів. Зараз, об’єднавшись з UAngel, ми робимо пітчинг технологічних та наукомістких стартапів і хочемо познайомити інвесторів з авторами проектів та продовжити їхню розмову, створивши таким чином для них комунікаційний майданчик».

Що чекає на гостей, які цікавляться наукою, та учасників Science TECH Pitching:

Виступ партнера європейського фонду Speedinvest Іллі Дубинського про інвестиції у high-tech стартапи та практичну сторону:

 • порівняння географій: США, Європа або Україна (та інші країни колишнього Союзу);
 • ранні або пізні стадії;
 • B2B або B2C;
 • прямі інвестиції, клуби інвесторів або фонди;
 • як формується хороша воронка проектів та їх якісний відбір;
 • структура угоди – як вибрати географію;
 • що потім: допомагати або не допомагати і як.

Speedinvest – європейський венчурний фонд з 5 офісами в Європі і в Кремнієвій Долині, який об’єднав під керуванням 5 фондів сукупним обсягом більше €200 млн. Також у програмі:

 • Пітчинг 7 стартапів зі сфери науки та технологічних проектів INSCIENCE та UAngel.
 • Неформальний нетворкінг.

Де й коли відбудеться подія

 • 29 листопада 17:00 – 21:00
 • 1991 civic tech center – БЦ Парус, 18 поверх
 • Мечникова, 2 – Київ

Більше про подію — за посиланнямПодія закрита, але є реєстрація для охочих відвідати. Кількість місць обмежена.

Раніше ми інформували про проведення зустрічі щодо B2B-продажів у тенологічному бізнесі, яка відбудеться у UNIT.City на початку грудня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: