fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Розмитнили перший автомобіль на іноземній реєстрації

Rozmytnyly peršyj avtomobiľ na inozemnij rejestraciї
Чернівецька митниця ДФС оформила першу автівку на «єврономерах» за новими пільговими умовами, повідомляють на сайті Державної фіскальної служби України
Černivećka mytnycja DFS oformyla peršu avtivku na «jevronomerah» za novymy piľgovymy umovamy, povidomljajuť na sajti Deržavnoї fiskaľnoї služby Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Громадянин України розмитнив свій легковий автомобіль з дизельним двигуном Renault Laguna 2004 року випуску з німецькою реєстрацією. Він сплатив до державного бюджету понад 49,3 тис грн. Скільки коштувало розмитнення. Таким чином: мито (10%) склало 4,6 тис грн акцизний податок (пільгова ставка із застосуванням коефіцієнта 0,5) – 28,765 тис грн ПДВ (20%) – 15,957 тис грн. Як зазначають у відомстві, до 25 листопада, коли вступив в силу Закон, що передбачає нові правила ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією, імпорт цієї автівки був неможливим через заборону до митного оформлення автомобілів старше 8 років. Нагадаємо, що протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності закону базова ставка акцизного податку розраховується із знижкою у 50%. Крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів в залежності від об’єму двигуна та віку транспортного засобу. У ДФС зауважують, що через три місяці митне оформлення даної Renault Laguna обійшлося б резиденту у 83,8 тис грн. Таким чином економія склала 34,5 тис грн. Митне оформлення здійснюється за умови добровільної сплати до державного бюджету коштів у сумі, що дорівнює 8500 грн у разі, якщо цей транспортний засіб знаходиться на території України з порушенням вимог Митного кодексу України. Ці гроші сплачує фізична особа, яка є власником такого транспортного засобу або особа, уповноважена розпоряджатися ним та декларує такий транспортний засіб для вільного обігу на митній території України. При ввезенні для постійного користування транспортних засобів, що були в користуванні, підтвердження відповідності екологічним нормам ЄВРО 5 не вимагається. До слова, 8 листопада 2018-го український парламент ухвалив у другому читанні та в цілому 2 законопроекти, які змінюють правила для власників авто на єврономерах. Із законопроектом  №8487 можна ознайомитися в матеріалі Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

Громадянин України розмитнив свій легковий автомобіль з дизельним двигуном Renault Laguna 2004 року випуску з німецькою реєстрацією. Він сплатив до державного бюджету понад 49,3 тис грн.

Скільки коштувало розмитнення

Таким чином:

  • мито (10%) склало 4,6 тис грн
  • акцизний податок (пільгова ставка із застосуванням коефіцієнта 0,5) – 28,765 тис грн
  • ПДВ (20%) – 15,957 тис грн.

Як зазначають у відомстві, до 25 листопада, коли вступив в силу Закон, що передбачає нові правила ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією, імпорт цієї автівки був неможливим через заборону до митного оформлення автомобілів старше 8 років.

Нагадаємо, що протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності закону базова ставка акцизного податку розраховується із знижкою у 50%. Крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів в залежності від об’єму двигуна та віку транспортного засобу. У ДФС зауважують, що через три місяці митне оформлення даної Renault Laguna обійшлося б резиденту у 83,8 тис грн. Таким чином економія склала 34,5 тис грн.

Митне оформлення здійснюється за умови добровільної сплати до державного бюджету коштів у сумі, що дорівнює 8500 грн у разі, якщо цей транспортний засіб знаходиться на території України з порушенням вимог Митного кодексу України. Ці гроші сплачує фізична особа, яка є власником такого транспортного засобу або особа, уповноважена розпоряджатися ним та декларує такий транспортний засіб для вільного обігу на митній території України.

Розмитнили перший автомобіль на іноземній реєстрації 1

Renault_Laguna

При ввезенні для постійного користування транспортних засобів, що були в користуванні, підтвердження відповідності екологічним нормам ЄВРО 5 не вимагається.

До слова, 8 листопада 2018-го український парламент ухвалив у другому читанні та в цілому 2 законопроекти, які змінюють правила для власників авто на єврономерах. Із законопроектом  №8487 можна ознайомитися в матеріаліРозмитнили перший автомобіль на іноземній реєстрації 2Рада ухвалила 2 закони про «євробляхи» Na chasi.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: