fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Обсяг капітальних інвестицій в економіку України зріс на 20%

Obsjag kapitaľnyh investycij v ekonomiku Ukraїny zris na 20%
Обсяг капітальних інвестицій в економіку України в січні-вересні 2018 року склав 337,0 млрд грн, що на 19,9% більше, ніж за відповідний період 2017 року. Про це повідомляє Національний Промисловий Портал, з посиланням на Державну службу статистики
Obsjag kapitaľnyh investycij v ekonomiku Ukraїny v sični-veresni 2018 roku sklav 337,0 mlrd grn, ščo na 19,9% biľše, niž za vidpovidnyj period 2017 roku. Pro ce povidomljaje Nacionaľnyj Promyslovyj Portal, z posylannjam na Deržavnu službu statystyky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Підприємства здійснюють капітальні інвестиції за рахунок своїх коштів. За даними статистичного відомства, основним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 73,2% загального обсягу. Які дані наводить Держстат. Кошти державного бюджету становлять —  2,5%; кошти місцевих бюджетів – 7,2%; кредити банків – 7,0%; коштів населення на будівництво житла — 7,1%. Вагомі частки капітальних інвестицій освоєно в машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – 47,2% всіх інвестицій, в будівлі і споруди – 42,8%. Нагадаємо, Укравтодор розповів про інвестиції в дороги за 2018-й рік. Відомо, що 2019-го фінансування збільшать — на ремонт та будівництво автошляхів виділять 60 млрд грн. За даними експертів Всесвітнього економічного форуму, в Україні одні з найгірших доріг у світі. За якістю українські автошляхи посідають 130 місце зі 137 країн світу в рейтингу.
Реклама 👇 Замовити

Підприємства здійснюють капітальні інвестиції за рахунок своїх коштів. За даними статистичного відомства, основним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 73,2% загального обсягу.

Які дані наводить Держстат

  • Кошти державного бюджету становлять —  2,5%;
  • кошти місцевих бюджетів – 7,2%;
  • кредити банків – 7,0%;
  • коштів населення на будівництво житла — 7,1%.

Вагомі частки капітальних інвестицій освоєно в машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – 47,2% всіх інвестицій, в будівлі і споруди – 42,8%.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Обсяг капітальних інвестицій в економіку України зріс на 20% 1

Нагадаємо, «Укравтодор» розповівОбсяг капітальних інвестицій в економіку України зріс на 20% 2«Укравтодор» розповів про інвестиції в дороги за 2018-й про інвестиції в дороги за 2018-й рік. Відомо, що 2019-го фінансування збільшать — на ремонт та будівництво автошляхів виділять 60 млрд грн. За даними експертів Всесвітнього економічного форуму, в Україні одні з найгірших доріг у світі. За якістю українські автошляхи посідають 130 місце зі 137 країн світу в рейтингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: