fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Facebook тепер можна відстежувати час, проведений в соцмережі

U Facebook teper možna vidstežuvaty čas, provedenyj v socmereži
Соціальна мережа Facebook оголосила про новий інструмент «Ваш час на Facebook». Він розраховує, скільки хвилин ви витрачаєте на додаток щодня або протягом тижня. Таким чином функція допомагає керувати соціальними мережами, повідомляє TechCrunch
Sociaľna mereža Facebook ogolosyla pro novyj instrument «Vaš čas na Facebook». Vin rozrahovuje, skiľky hvylyn vy vytračajete na dodatok ščodnja abo protjagom tyžnja. Takym čynom funkcija dopomagaje keruvaty sociaľnymy merežamy, povidomljaje TechCrunch
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Можна встановити щоденний ліміт і отримувати нагадування, щоб зупинитися після того, як ваш час вичерпався. Також відкрити ярлики доступу до налаштувань, сповіщень, каналів новин та друзів. Поки що функція доступна в мобільному додатку соцмережі.  Як користуватися новою функцією.  Як повідомляється, Facebook почав розробляти цей інструмент ще в червні. Проте затримка сталася через те, що розробники хотіли виправити усі можливі помилки перш ніж глобалізувати запуск інструменту.  Щоб налаштувати його в соцмережі, потрібно зайти в розділ Налаштування та приватність, потім обрати вкладку Your Time on Facebook і там встановити нагадування. Функції, що поліпшують ваше життя в цифровому світі стають доступними для широкого кола користувачів смартфонів. Питання полягає в тому, наскільки просто заховати ці функції в меню Налаштування, щоб дійсно змусити людей переорієнтуватись на більш здорову поведінку в соцмережах і свідоме споживання контенту. До слова, раніше ми публікували матеріал про те, що таке Facebook Pay та коли чекати на цей сервіс в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Можна встановити щоденний ліміт і отримувати нагадування, щоб зупинитися після того, як ваш час вичерпався. Також відкрити ярлики доступу до налаштувань, сповіщень, каналів новин та друзів. Поки що функція доступна в мобільному додатку соцмережі.

 Як користуватися новою функцією

 Як повідомляється, Facebook почав розробляти цей інструмент ще в червні. Проте затримка сталася через те, що розробники хотіли виправити усі можливі помилки перш ніж глобалізувати запуск інструменту.  Щоб налаштувати його в соцмережі, потрібно зайти в розділ «Налаштування та приватність», потім обрати вкладку Your Time on Facebook і там встановити нагадування.

Функції, що поліпшують ваше життя в цифровому світі стають доступними для широкого кола користувачів смартфонів. Питання полягає в тому, наскільки просто заховати ці функції в меню «Налаштування», щоб дійсно змусити людей переорієнтуватись на більш здорову поведінку в соцмережах і свідоме споживання контенту.

До слова, раніше ми публікувалиУ Facebook тепер можна відстежувати час, проведений в соцмережі 1Що таке Facebook Pay та коли чекати на цей сервіс в Україні матеріал про те, що таке Facebook Pay та коли чекати на цей сервіс в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: