fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Богдан» представив електровантажівку, виготовлену для ЄС

«Bogdan» predstavyv elektrovantaživku, vygotovlenu dlja JeS
Корпорація «Богдан» представила першу українську електричну вантажівку. Її виготовили для данської компанії Banke Electromotive на луцькому ДП «Автоскладальний завод №1».  Про це повідомляють на Facebook-сторінці компанії
Korporacija «Bogdan» predstavyla peršu ukraїnśku elektryčnu vantaživku. Її vygotovyly dlja danśkoї kompaniї Banke Electromotive na lućkomu DP «Avtoskladaľnyj zavod №1».  Pro ce povidomljajuť na Facebook-storinci kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Електромашина ERCV27 виробництва Богдан, призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу. Після завершення сертифікації у Данії розпочнеться серійний випуск елекровантажівки у рамках масштабного контракту з європейською компанією. Характеристики елекровантажівки . Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км. А термін їх експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером. В прес-службі корпорації зауважили, що ця електрична техніка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами.  Як відомо, від 2025 року містах Євросоюзу планують заборонити рух автівкам з дизельними двигунами. Водночас в українській корпорації звертають увагу, що Україна поки що не виявляє значного Інтересу до подібної техніки, яка в усьому світі замінює застарілі машини, що псують довкілля. Поки європейські компанії замовляють в українського виробника екологічні спецмашини для вивезення побутових відходів, наша власна держава пасе задніх у цьому питанні. Хоча електрична спецвантажівка від Богдана випереджає аналоги за характеристиками, а компанія готова виготовляти її і для українських міст, – заявили у прес-службі корпорації. Нагадаємо, що підприємство має досвід виготовлення найсучасніших тролейбусів для України та Європи, електробусів для Польщі й Чехи та кузовів електробусів для Франції. До слова, раніше ми писали про те, що Богдан збільшить автономний хід тролейбусів.
Реклама 👇 Замовити

Електромашина ERCV27 виробництва «Богдан», призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу. Після завершення сертифікації у Данії розпочнеться серійний випуск елекровантажівки у рамках масштабного контракту з європейською компанією.

Характеристики елекровантажівки 

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км. А термін їх експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

В прес-службі корпорації зауважили, що ця електрична техніка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами.  Як відомо, від 2025 року містах Євросоюзу планують заборонити рух автівкам з дизельними двигунами. Водночас в українській корпорації звертають увагу, що Україна поки що не виявляє значного Інтересу до подібної техніки, яка в усьому світі замінює застарілі машини, що псують довкілля.

«Богдан» представив електровантажівку, виготовлену для ЄС 1

Фото: bogdan.ua

«Поки європейські компанії замовляють в українського виробника екологічні спецмашини для вивезення побутових відходів, наша власна держава пасе задніх у цьому питанні. Хоча електрична спецвантажівка від «Богдана» випереджає аналоги за характеристиками, а компанія готова виготовляти її і для українських міст», – заявили у прес-службі корпорації.

Нагадаємо, що підприємство має досвід виготовлення найсучасніших тролейбусів для України та Європи, електробусів для Польщі й Чехи та кузовів електробусів для Франції.

До слова, раніше ми писали«Богдан» представив електровантажівку, виготовлену для ЄС 2«Богдан» збільшить автономний хід тролейбусів про те, що «Богдан» збільшить автономний хід тролейбусів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: