Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Світовий провайдер медіарішень придбав український стартап для ЗМІ

Svitovyj provajder mediarišeń prydbav ukraїnśkyj startap dlja ZMI

Український стартап Newzmate придбала американська компанія Piano Software, Inc — міжнародний провайдер рішень для медіабізнесу зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. Про угоду повідомила прес-служба Newzmate
Ukraїnśkyj startap Newzmate prydbala amerykanśka kompanija Piano Software, Inc — mižnarodnyj provajder rišeń dlja mediabiznesu zi štab-kvartyroju v Nju-Jorku. Pro ugodu povidomyla pres-služba Newzmate
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За підсумками 2017 року Piano опинилась на 440 місці в рейтингу Inc 5000 серед компаній в США, шо найшвидше зростають. Суму угоди сторони не розголошують. За останні півтора роки ми обговорювали можливість продажу з трьома компаніями: двома в США, однією в Сінгапурі, — повідомляє CEO і співзасновник Newzmate Олексій Чапко. — Ми вибрали Piano в першу чергу тому, що співпали з ними в розумінні ринку, баченні продукту, цінностях і процесах. Чим займається український стартап. Сервіс автоматизації контент-маркетингу в медіабізнесі, розроблений Newzmate, стане одним з флагманських рішень продуктової лінійки Piano. Компанія буде називатися Piano ESP. Piano вже стрімко змінюється в результаті нашої роботи з українською командою. Ми бачимо багато переваг в тому, щоб зробити рішення Newzmate в області доставки контенту і персоналізації основною частиною наших послуг, — коментує Тревор Кауфман, CEO Piano. Офіс Newzmate у Києві стане представництвом Piano в Україні. CEO та співзасновник стартапу Олексій Чапко очолить український офіс Piano в Києві на посаді генерального менеджера і обійме посаду віце-президента Piano з продажів у Східній Європі та Азії. CTO і співзасновник Newzmate Дмитро Шандиба як Lead Architect Piano продовжить керувати розробкою продукту і допомагати в поліпшенні процесів та розвитку інших продуктів компанії. Співробітники Newzmate залишаються працювати в складі українського офісу Piano. Команда стартапу на момент здійснення угоди у вересні поточного року складалася з 9 співробітників. Сьогодні їх 12, і найближчим часом буде суттєво розширено, в першу чергу за рахунок технічних фахівців. Також ми зберігаємо всі наші відносини з існуючими клієнтами та в складі Piano надаватимемо їм більш широкий спектр продуктів і послуг, — зазначає Чапко. Сервіс, розроблений Newzmate, повністю автоматизує комунікацію онлайн-медіа з читачами. Проект допомагає персоналізувати читацький досвід, зробити спілкування з користувачами більш індивідуальним і підвищити доходи в середньому на 80%. На момент здійснення операції рішення використовували понад 60 онлайн-ЗМІ у 10 країнах Америки, Європи, Азії та Африки. Сумарна аудиторія — 300 млн читачів. У 2018 році компанія втричі збільшила дохід в порівнянні з попереднім роком. Piano — це платформа монетизації цифрового контенту та управління аудиторією для найбільших міжнародних медіакомпаній. Платформа компанії, зазначена багатьма нагородами, включає: рішення для управління підписками (Piano VX), інструментарій для управлінням призначеним для користувача досвідом (Piano Composer), систему управління користувачами (Piano ID), інтелектуальний інструмент для email маркетингу і персоналізації (Piano ESP). Серед клієнтів Piano — NBC Universal, Business Insider, Bloomberg, AOL, Gatehouse, Hearst, Bonnier, Digiday, The Postmedia Network, Condé Nast, Grupo Abril і понад 1300 інших ЗМІ. Раніше ми публікували інтервю із CEO Newzmate.
Реклама 👇 Замовити

За підсумками 2017 року Piano опинилась на 440 місці в рейтингу Inc 5000 серед компаній в США, шо найшвидше зростають. Суму угоди сторони не розголошують. «За останні півтора роки ми обговорювали можливість продажу з трьома компаніями: двома в США, однією в Сінгапурі, — повідомляє CEO і співзасновник Newzmate Олексій Чапко. — Ми вибрали Piano в першу чергу тому, що співпали з ними в розумінні ринку, баченні продукту, цінностях і процесах».

Чим займається український стартап

Сервіс автоматизації контент-маркетингу в медіабізнесі, розроблений Newzmate, стане одним з флагманських рішень продуктової лінійки Piano. Компанія буде називатися Piano ESP. «Piano вже стрімко змінюється в результаті нашої роботи з українською командою. Ми бачимо багато переваг в тому, щоб зробити рішення Newzmate в області доставки контенту і персоналізації основною частиною наших послуг», — коментує Тревор Кауфман, CEO Piano.

Офіс Newzmate у Києві стане представництвом Piano в Україні. CEO та співзасновник стартапу Олексій Чапко очолить український офіс Piano в Києві на посаді генерального менеджера і обійме посаду віце-президента Piano з продажів у Східній Європі та Азії. CTO і співзасновник Newzmate Дмитро Шандиба як Lead Architect Piano продовжить керувати розробкою продукту і допомагати в поліпшенні процесів та розвитку інших продуктів компанії.

Співробітники Newzmate залишаються працювати в складі українського офісу Piano. Команда стартапу на момент здійснення угоди у вересні поточного року складалася з 9 співробітників. Сьогодні їх 12, і найближчим часом буде суттєво розширено, в першу чергу за рахунок технічних фахівців. «Також ми зберігаємо всі наші відносини з існуючими клієнтами та в складі Piano надаватимемо їм більш широкий спектр продуктів і послуг», — зазначає Чапко.

Сервіс, розроблений Newzmate, повністю автоматизує комунікацію онлайн-медіа з читачами. Проект допомагає персоналізувати читацький досвід, зробити спілкування з користувачами більш індивідуальним і підвищити доходи в середньому на 80%. На момент здійснення операції рішення використовували понад 60 онлайн-ЗМІ у 10 країнах Америки, Європи, Азії та Африки. Сумарна аудиторія — 300 млн читачів. У 2018 році компанія втричі збільшила дохід в порівнянні з попереднім роком.

Piano — це платформа монетизації цифрового контенту та управління аудиторією для найбільших міжнародних медіакомпаній. Платформа компанії, зазначена багатьма нагородами, включає:

  • рішення для управління підписками (Piano VX),
  • інструментарій для управлінням призначеним для користувача досвідом (Piano Composer),
  • систему управління користувачами (Piano ID),
  • інтелектуальний інструмент для email маркетингу і персоналізації (Piano ESP).

Серед клієнтів Piano — NBC Universal, Business Insider, Bloomberg, AOL, Gatehouse, Hearst, Bonnier, Digiday, The Postmedia Network, Condé Nast, Grupo Abril і понад 1300 інших ЗМІ.

Раніше ми публікували інтерв’ю із CEO Newzmate.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: