fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Світовий провайдер медіарішень придбав український стартап для ЗМІ

Svitovyj provajder mediarišeń prydbav ukraїnśkyj startap dlja ZMI
Український стартап Newzmate придбала американська компанія Piano Software, Inc — міжнародний провайдер рішень для медіабізнесу зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. Про угоду повідомила прес-служба Newzmate
Ukraїnśkyj startap Newzmate prydbala amerykanśka kompanija Piano Software, Inc — mižnarodnyj provajder rišeń dlja mediabiznesu zi štab-kvartyroju v Nju-Jorku. Pro ugodu povidomyla pres-služba Newzmate
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За підсумками 2017 року Piano опинилась на 440 місці в рейтингу Inc 5000 серед компаній в США, шо найшвидше зростають. Суму угоди сторони не розголошують. За останні півтора роки ми обговорювали можливість продажу з трьома компаніями: двома в США, однією в Сінгапурі, — повідомляє CEO і співзасновник Newzmate Олексій Чапко. — Ми вибрали Piano в першу чергу тому, що співпали з ними в розумінні ринку, баченні продукту, цінностях і процесах. Чим займається український стартап. Сервіс автоматизації контент-маркетингу в медіабізнесі, розроблений Newzmate, стане одним з флагманських рішень продуктової лінійки Piano. Компанія буде називатися Piano ESP. Piano вже стрімко змінюється в результаті нашої роботи з українською командою. Ми бачимо багато переваг в тому, щоб зробити рішення Newzmate в області доставки контенту і персоналізації основною частиною наших послуг, — коментує Тревор Кауфман, CEO Piano. Офіс Newzmate у Києві стане представництвом Piano в Україні. CEO та співзасновник стартапу Олексій Чапко очолить український офіс Piano в Києві на посаді генерального менеджера і обійме посаду віце-президента Piano з продажів у Східній Європі та Азії. CTO і співзасновник Newzmate Дмитро Шандиба як Lead Architect Piano продовжить керувати розробкою продукту і допомагати в поліпшенні процесів та розвитку інших продуктів компанії. Співробітники Newzmate залишаються працювати в складі українського офісу Piano. Команда стартапу на момент здійснення угоди у вересні поточного року складалася з 9 співробітників. Сьогодні їх 12, і найближчим часом буде суттєво розширено, в першу чергу за рахунок технічних фахівців. Також ми зберігаємо всі наші відносини з існуючими клієнтами та в складі Piano надаватимемо їм більш широкий спектр продуктів і послуг, — зазначає Чапко. Сервіс, розроблений Newzmate, повністю автоматизує комунікацію онлайн-медіа з читачами. Проект допомагає персоналізувати читацький досвід, зробити спілкування з користувачами більш індивідуальним і підвищити доходи в середньому на 80%. На момент здійснення операції рішення використовували понад 60 онлайн-ЗМІ у 10 країнах Америки, Європи, Азії та Африки. Сумарна аудиторія — 300 млн читачів. У 2018 році компанія втричі збільшила дохід в порівнянні з попереднім роком. Piano — це платформа монетизації цифрового контенту та управління аудиторією для найбільших міжнародних медіакомпаній. Платформа компанії, зазначена багатьма нагородами, включає: рішення для управління підписками (Piano VX), інструментарій для управлінням призначеним для користувача досвідом (Piano Composer), систему управління користувачами (Piano ID), інтелектуальний інструмент для email маркетингу і персоналізації (Piano ESP). Серед клієнтів Piano — NBC Universal, Business Insider, Bloomberg, AOL, Gatehouse, Hearst, Bonnier, Digiday, The Postmedia Network, Condé Nast, Grupo Abril і понад 1300 інших ЗМІ. Раніше ми публікували інтервю із CEO Newzmate.
Реклама 👇 Замовити

За підсумками 2017 року Piano опинилась на 440 місці в рейтингу Inc 5000 серед компаній в США, шо найшвидше зростають. Суму угоди сторони не розголошують. «За останні півтора роки ми обговорювали можливість продажу з трьома компаніями: двома в США, однією в Сінгапурі, — повідомляє CEO і співзасновник Newzmate Олексій Чапко. — Ми вибрали Piano в першу чергу тому, що співпали з ними в розумінні ринку, баченні продукту, цінностях і процесах».

Чим займається український стартап

Сервіс автоматизації контент-маркетингу в медіабізнесі, розроблений Newzmate, стане одним з флагманських рішень продуктової лінійки Piano. Компанія буде називатися Piano ESP. «Piano вже стрімко змінюється в результаті нашої роботи з українською командою. Ми бачимо багато переваг в тому, щоб зробити рішення Newzmate в області доставки контенту і персоналізації основною частиною наших послуг», — коментує Тревор Кауфман, CEO Piano.

Офіс Newzmate у Києві стане представництвом Piano в Україні. CEO та співзасновник стартапу Олексій Чапко очолить український офіс Piano в Києві на посаді генерального менеджера і обійме посаду віце-президента Piano з продажів у Східній Європі та Азії. CTO і співзасновник Newzmate Дмитро Шандиба як Lead Architect Piano продовжить керувати розробкою продукту і допомагати в поліпшенні процесів та розвитку інших продуктів компанії.

Співробітники Newzmate залишаються працювати в складі українського офісу Piano. Команда стартапу на момент здійснення угоди у вересні поточного року складалася з 9 співробітників. Сьогодні їх 12, і найближчим часом буде суттєво розширено, в першу чергу за рахунок технічних фахівців. «Також ми зберігаємо всі наші відносини з існуючими клієнтами та в складі Piano надаватимемо їм більш широкий спектр продуктів і послуг», — зазначає Чапко.

Сервіс, розроблений Newzmate, повністю автоматизує комунікацію онлайн-медіа з читачами. Проект допомагає персоналізувати читацький досвід, зробити спілкування з користувачами більш індивідуальним і підвищити доходи в середньому на 80%. На момент здійснення операції рішення використовували понад 60 онлайн-ЗМІ у 10 країнах Америки, Європи, Азії та Африки. Сумарна аудиторія — 300 млн читачів. У 2018 році компанія втричі збільшила дохід в порівнянні з попереднім роком.

Piano — це платформа монетизації цифрового контенту та управління аудиторією для найбільших міжнародних медіакомпаній. Платформа компанії, зазначена багатьма нагородами, включає:

  • рішення для управління підписками (Piano VX),
  • інструментарій для управлінням призначеним для користувача досвідом (Piano Composer),
  • систему управління користувачами (Piano ID),
  • інтелектуальний інструмент для email маркетингу і персоналізації (Piano ESP).

Серед клієнтів Piano — NBC Universal, Business Insider, Bloomberg, AOL, Gatehouse, Hearst, Bonnier, Digiday, The Postmedia Network, Condé Nast, Grupo Abril і понад 1300 інших ЗМІ.

Раніше ми публікувалиСвітовий провайдер медіарішень придбав український стартап для ЗМІ 1Олексій Чапко, CEO Newzmate — про захист даних та життя медіа «після Facebook» інтерв’ю із CEO Newzmate.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: