fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Vodafone презентував нову fintech-послугу з QR-кодами

Vodafone prezentuvav novu fintech-poslugu z QR-kodamy
Як інформує прес-служба Vodafone, мобільний оператор представив низку технологічних рішень і сервісів, які здатні допомогти невеликим компаніям підвищити ефективність свого бізнесу. Серед презентованого — рішення на основі аналізу Big Data для середнього та малого бізнесу (СМБ), а також можливості технології Mobile ID. Останню використовують для організації внутрішнього документообігу та підключення електронного цифрового підпису
Jak informuje pres-služba Vodafone, mobiľnyj operator predstavyv nyzku tehnologičnyh rišeń i servisiv, jaki zdatni dopomogty nevelykym kompanijam pidvyščyty efektyvnisť svogo biznesu. Sered prezentovanogo — rišennja na osnovi analizu Big Data dlja seredńogo ta malogo biznesu (SMB), a takož možlyvosti tehnologiї Mobile ID. Ostannju vykorystovujuť dlja organizaciї vnutrišńogo dokumentoobigu ta pidključennja elektronnogo cyfrovogo pidpysu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мобільний оператор Vodafone вперше анонсував запуск рішення для прийому платежів за допомогою QR-кодів. Ця технологія дозволяє приймати до оплати банківські карти без використання POS-терміналів і повязаних із цим витратами. Послуга реалізована в форматі QR-чатбота. Він дозволяє підприємцям самостійно адмініструвати свої торгові точки і платежі в своєму смартфоні. Як працюють нові бізнес-інструменти Vodafone. За словами представників компанії, підприємець отримує зручне і просте рішення для прийому платежів, клієнт – швидку оплату за допомогою будь-якої програми, в якому реалізована оплата через QR-коди. У їх числі – Vodafone Pay. Послуга проходить період тестування, комерційний запуск планується найближчим часом. В компанії називають чатбот одним із найзручніших інструментів для малого та середнього бізнесу. Чатбот Vodafone Business, якого фахівці компанії створили спеціально для фестивалю малого та середнього бізнесу GetBusiness, лише за 3 дні провів опитування близько тисячі респондентів, обмінявши отриману інформацію на промокоди, які давали можливість отримати квиток на захід за пільговою ціною. Отримана інформація в тому числі використовувалася на заході для розіграшу подарунків серед усіх учасників опитування. Компанія також використовує чатботи, проводячи попередню співбесіду з претендентами на вакансії та для обігу даних й проведення опитувань серед співробітників. Раніше ми інформували про запуск видачі мобільних паспортів від цієї компанії у Харкові.
Реклама 👇 Замовити

Мобільний оператор Vodafone вперше анонсував запуск рішення для прийому платежів за допомогою QR-кодів. Ця технологія дозволяє приймати до оплати банківські карти без використання POS-терміналів і пов’язаних із цим витратами. Послуга реалізована в форматі QR-чатбота. Він дозволяє підприємцям самостійно адмініструвати свої торгові точки і платежі в своєму смартфоні.

Як працюють нові бізнес-інструменти Vodafone

За словами представників компанії, підприємець отримує зручне і просте рішення для прийому платежів, клієнт – швидку оплату за допомогою будь-якої програми, в якому реалізована оплата через QR-коди. У їх числі – Vodafone Pay. Послуга проходить період тестування, комерційний запуск планується найближчим часом.

В компанії називають чатбот одним із найзручніших інструментів для малого та середнього бізнесу. Чатбот Vodafone Business, якого фахівці компанії створили спеціально для фестивалю малого та середнього бізнесу GetBusiness, лише за 3 дні провів опитування близько тисячі респондентів, «обмінявши» отриману інформацію на промокоди, які давали можливість отримати квиток на захід за пільговою ціною. Отримана інформація в тому числі використовувалася на заході для розіграшу подарунків серед усіх учасників опитування. Компанія також використовує чатботи, проводячи попередню співбесіду з претендентами на вакансії та для обігу даних й проведення опитувань серед співробітників.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Раніше ми інформувалиVodafone презентував нову fintech-послугу з QR-кодами 1Vodafone почав видавати «мобільні паспорти», поки — у Харкові про запуск видачі «мобільних паспортів» від цієї компанії у Харкові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: