fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україну прибули ще 5 локомотивів General Electric

V Ukraїnu prybuly šče 5 lokomotyviv General Electric
В порту Чорноморськ 19 листопада вивантажили ще 5 локомотивів виробництва General Electric. Про це повідомляє Facebook-сторінка регіональної філії «Одеська залізниця» «Укрзалізниці»
V portu Čornomorśk 19 lystopada vyvantažyly šče 5 lokomotyviv vyrobnyctva General Electric. Pro ce povidomljaje Facebook-storinka regionaľnoї filiї «Odeśka zaliznycja» «Ukrzaliznyci»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нагадаємо, 8 листопада 2018 року Укрзалізниця почала випробування на мережі залізниць України локомотива General Electric. Що це за локомотиви. Як повідомляє Економічна правда, у лютому 2018 року корпорація GE підписала довгострокову рамкову угоду з ПАТ Укрзалізниця на 1 млрд доларів. Перший її етап передбачає постачання 30 вантажних локомотивів TE33A Evolution, виготовлених у США. А також локалізацію певної частини виробництва в Україні, що становить 10% кінцевої вартості угоди. На даному етапі eneral Electric використовуватиме українську сигнальну та радіосистему та певні елементи кабіни. Вартість локомотивів — 4,68 млн доларів (з ПДВ) за кожен. Загалом сума контракту за першу партію становить 140 млн доларів з ПДВ. 30% УЗ заплатить авансом, а за 70% суми Укрексімбанк придбає на власний баланс тепловози і віддасть їх у лізинг на 15 років. Лізингова угода номінована у гривнях. Це означає, що за тепловози УЗ буде вимушена суттєво переплатити у звязку з використанням кредитних грошей, адже вартість гривні, враховуючи облікову ставку НБУ на момент підписання контракту, була досить високою, пише Економічна правда Процентну ставку в УЗ не називають, проте у розмові з ЕП представник залізниці підтвердив: вона не нижча за облікову ставку НБУ. За обслуговування лізингу УЗ буде платити не менше 16-18% річних, що значно дорожче доларового ресурсу. На другому етапі американці повинні поставити протягом семи років 150-175 тепловозів. На цьому етапі українська сторона наполягатиме на використанні вже 40% українських деталей. Рамкова угода також передбачає можливість майбутньої співпраці у сфері обслуговування та модернізації наявного рухомого складу, зокрема дизельних тепловозів серії 2М62 та 2Е10. Нагадаємо, раніше ми публікували відеоматеріал про те, як українська залізниця отримала перший локомотив General Electric.
Реклама 👇 Замовити

Нагадаємо, 8 листопада 2018 року «Укрзалізниця» почала випробування на мережі залізниць України локомотива General Electric.

Що це за локомотиви

Як повідомляє «Економічна правда», у лютому 2018 року корпорація GE підписала довгострокову рамкову угоду з ПАТ «Укрзалізниця» на 1 млрд доларів. Перший її етап передбачає постачання 30 вантажних локомотивів TE33A Evolution, виготовлених у США. А також локалізацію певної частини виробництва в Україні, що становить 10% кінцевої вартості угоди. На даному етапі eneral Electric використовуватиме українську сигнальну та радіосистему та певні елементи кабіни.

Вартість локомотивів — 4,68 млн доларів (з ПДВ) за кожен. Загалом сума контракту за першу партію становить 140 млн доларів з ПДВ. 30% УЗ заплатить авансом, а за 70% суми «Укрексімбанк» придбає на власний баланс тепловози і віддасть їх у лізинг на 15 років. Лізингова угода номінована у гривнях.

Це означає, що за тепловози УЗ буде вимушена суттєво переплатити у зв’язку з використанням кредитних грошей, адже вартість гривні, враховуючи облікову ставку НБУ на момент підписання контракту, була досить високою, пише «Економічна правда» Процентну ставку в УЗ не називають, проте у розмові з ЕП представник залізниці підтвердив: вона не нижча за облікову ставку НБУ. За обслуговування лізингу УЗ буде платити не менше 16-18% річних, що значно дорожче доларового ресурсу.

На другому етапі американці повинні поставити протягом семи років 150-175 тепловозів. На цьому етапі українська сторона наполягатиме на використанні вже 40% українських деталей. Рамкова угода також передбачає можливість майбутньої співпраці у сфері обслуговування та модернізації наявного рухомого складу, зокрема дизельних тепловозів серії 2М62 та 2Е10.

01/ 02

Нагадаємо, раніше ми публікувалиВ Україну прибули ще 5 локомотивів General Electric 1Відео: Перший локомотив General Electric — вже в Україні відеоматеріал про те, як українська залізниця отримала перший локомотив General Electric.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: