fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Естонія профінансує розвиток студентських стартапів у Харкові

Estonija profinansuje rozvytok studentśkyh startapiv u Harkovi
У рамках спільного проекту академічних бізнес-інкубаторів YEP, Garage48 та Beetroot Academy у Харкові пройде кілька заходів для розвитку підприємницької екосистеми. Фінансову підтримку проекту забезпечить Estonian Development Cooperation
U ramkah spiľnogo proektu akademičnyh biznes-inkubatoriv YEP, Garage48 ta Beetroot Academy u Harkovi projde kiľka zahodiv dlja rozvytku pidpryjemnyćkoї ekosystemy. Finansovu pidtrymku proektu zabezpečyť Estonian Development Cooperation
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  YEP! – це мережа академічних бізнес-інкубаторів, в якій студенти та молоді науковці навчаються створенню власних стартапів. До мережі YEP! входять студентські стартап-клуби в 23 університетах України, бізнес-інкубатор у Києві, та програма з підприємництва у Молдові. Детальніше про можливість для стартапів у Харкові. У лютому 2019 року в харківському інкубаторі почнеться програма YEP! Starter. Це тримісячна програма з підприємництва, учасники якої проходять шлях від ідеї або просто бажання робити стартап до прототипу. Випускники попереднього набору стартера пітчитимуться на Startup Day в Тарту, Естонія. Учасниками YEP! Starter у Харкові будуть не тільки харків’яни, а і студенти сусідніх областей. Про розширення акселераційної платформи на Харків на прес-конференції в ХНУРЕ заявив засновник YEP! Андрій Заікін. Ми понад рік проводимо наші освітні програми з підприємництва у Києві. Але студентів, що мріють бути стартаперами дуже багато, особливо з центральної та східної України. Обираючи місто для розвитку молодіжного бізнесу ми ні секунди не вагалися. Харків – студентське місто, де крім того розвинена ІТ сфера. А нещодавно на Smart City Forum Харків визнано найбільш інноваційним містом України. Раніше ми розповідали історію українського стартапу BGTopia, який надає сервіс коробки за підпискою з ексклюзивними настільними іграми.
Реклама 👇 Замовити

YEP! – це мережа академічних бізнес-інкубаторів, в якій студенти та молоді науковці навчаються створенню власних стартапів. До мережі YEP! входять студентські стартап-клуби в 23 університетах України, бізнес-інкубатор у Києві, та програма з підприємництва у Молдові.

Детальніше про можливість для стартапів у Харкові

У лютому 2019 року в харківському інкубаторі почнеться програма YEP! Starter. Це тримісячна програма з підприємництва, учасники якої проходять шлях від ідеї або просто бажання робити стартап до прототипу. Випускники попереднього набору стартера пітчитимуться на Startup Day в Тарту, Естонія. Учасниками YEP! Starter у Харкові будуть не тільки харків’яни, а і студенти сусідніх областей.

Про розширення акселераційної платформи на Харків на прес-конференції в ХНУРЕ заявив засновник YEP! Андрій Заікін. «Ми понад рік проводимо наші освітні програми з підприємництва у Києві. Але студентів, що мріють бути стартаперами дуже багато, особливо з центральної та східної України. Обираючи місто для розвитку молодіжного бізнесу ми ні секунди не вагалися. Харків – студентське місто, де крім того розвинена ІТ сфера. А нещодавно на Smart City Forum Харків визнано найбільш інноваційним містом України».

Раніше ми розповідали історію українського стартапу BGTopia, який надаєЕстонія профінансує розвиток студентських стартапів у Харкові 1€5 тис для настільних ігор — історія українського стартапу BGTopia сервіс «коробки за підпискою» з ексклюзивними настільними іграми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: