fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці створили платформу для скорочення відходів

Ukraїnci stvoryly platformu dlja skoročennja vidhodiv
Українці створили онлайн платформу, що допоможе мінімізувати утворення відходів.  Їх проект Stock-Factory посів друге місце на хакатоні Circular Economy Hackathon
Ukraїnci stvoryly onlajn platformu, ščo dopomože minimizuvaty utvorennja vidhodiv.  Їh proekt Stock-Factory posiv druge misce na hakatoni Circular Economy Hackathon
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська ініціатива Stock-Factory спробує виправити ситуацію з перенасиченням планети відходами. Ідея в тому, щоби допомогти швидко та ефективно позбутися речей, доки вони не стали купою відходів в майбутньому. Як працює платформа Stock-Factory . Платформа Stock-Factory допомагає оперативно продавати або передавати на благодійність якісні товари, строк придатності яких наближається до завершення — або такі продукти, що є проблемними через пошкодження пакування чи інші незначні дефекти, котрі не впливають на їх якість і безпечність. Це допоможе скоротити обсяги списання й невиправданої утилізації якісних товарів в торговельних мережах та оптимізувати товарну логістику, скорочуючи, таким чином, вуглецевий слід та кількість відходів. Вже зараз на сайті можна купити купу навушників, дитячих речей та харчування, а також керамічної плитки – і все це зі значною знижкою. Ми віримо у те, що всі товари були створені, щоб давати користь, але з якоїсь причини поки що не знайшли своє призначення, — зазначають члени команди. В проекті підрахували, що якщо хоча б половина списаних товарів перерозподілялася через Stock-Factory, то мережі могли б скоротити свої затрати на управління проблемними позиціями на 42% (за рахунок зниження витрат на зберігання й утилізацію). Нещодавно команда також перемогла в одній із номінацій на конкурсі Climate Launchpad в Единбурзі. До слова, Європейська Рада наполягає на скорочення викидів CO2 у нових автомобілях на 35% до 2030 року.
Реклама 👇 Замовити

Українська ініціатива Stock-Factory спробує виправити ситуацію з перенасиченням планети відходами. Ідея в тому, щоби допомогти швидко та ефективно позбутися речей, доки вони не стали купою відходів в майбутньому.

Як працює платформа Stock-Factory 

Платформа Stock-Factory допомагає оперативно продавати або передавати на благодійність якісні товари, строк придатності яких наближається до завершення — або такі продукти, що є проблемними через пошкодження пакування чи інші незначні дефекти, котрі не впливають на їх якість і безпечність.

Це допоможе скоротити обсяги списання й невиправданої утилізації якісних товарів в торговельних мережах та оптимізувати товарну логістику, скорочуючи, таким чином, вуглецевий слід та кількість відходів. Вже зараз на сайті можна купити купу навушників, дитячих речей та харчування, а також керамічної плитки – і все це зі значною знижкою.

«Ми віримо у те, що всі товари були створені, щоб давати користь, але з якоїсь причини поки що не знайшли своє призначення», — зазначають члени команди.

В проекті підрахували, що якщо хоча б половина списаних товарів перерозподілялася через Stock-Factory, то мережі могли б скоротити свої затрати на управління «проблемними» позиціями на 42% (за рахунок зниження витрат на зберігання й утилізацію). Нещодавно команда також перемогла в одній із номінацій на конкурсі Climate LaunchpadУкраїнці створили платформу для скорочення відходів 1Битва за клімат — навіщо українці їдуть на конкурс «зелених» стартапів ClimateLaunchpad в Единбурзі.

До слова, Європейська Рада наполягаєУкраїнці створили платформу для скорочення відходів 2Європарламент вимагає суттєво скоротити викиди від авто на скорочення викидів CO2 у нових автомобілях на 35% до 2030 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: