Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці створили платформу для скорочення відходів

Ukraїnci stvoryly platformu dlja skoročennja vidhodiv

Українці створили онлайн платформу, що допоможе мінімізувати утворення відходів.  Їх проект Stock-Factory посів друге місце на хакатоні Circular Economy Hackathon
Ukraїnci stvoryly onlajn platformu, ščo dopomože minimizuvaty utvorennja vidhodiv.  Їh proekt Stock-Factory posiv druge misce na hakatoni Circular Economy Hackathon
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська ініціатива Stock-Factory спробує виправити ситуацію з перенасиченням планети відходами. Ідея в тому, щоби допомогти швидко та ефективно позбутися речей, доки вони не стали купою відходів в майбутньому. Як працює платформа Stock-Factory . Платформа Stock-Factory допомагає оперативно продавати або передавати на благодійність якісні товари, строк придатності яких наближається до завершення — або такі продукти, що є проблемними через пошкодження пакування чи інші незначні дефекти, котрі не впливають на їх якість і безпечність. Це допоможе скоротити обсяги списання й невиправданої утилізації якісних товарів в торговельних мережах та оптимізувати товарну логістику, скорочуючи, таким чином, вуглецевий слід та кількість відходів. Вже зараз на сайті можна купити купу навушників, дитячих речей та харчування, а також керамічної плитки – і все це зі значною знижкою. Ми віримо у те, що всі товари були створені, щоб давати користь, але з якоїсь причини поки що не знайшли своє призначення, — зазначають члени команди. В проекті підрахували, що якщо хоча б половина списаних товарів перерозподілялася через Stock-Factory, то мережі могли б скоротити свої затрати на управління проблемними позиціями на 42% (за рахунок зниження витрат на зберігання й утилізацію). Нещодавно команда також перемогла в одній із номінацій на конкурсі Climate Launchpad в Единбурзі. До слова, Європейська Рада наполягає на скорочення викидів CO2 у нових автомобілях на 35% до 2030 року.
Реклама 👇 Замовити

Українська ініціатива Stock-Factory спробує виправити ситуацію з перенасиченням планети відходами. Ідея в тому, щоби допомогти швидко та ефективно позбутися речей, доки вони не стали купою відходів в майбутньому.

Як працює платформа Stock-Factory 

Платформа Stock-Factory допомагає оперативно продавати або передавати на благодійність якісні товари, строк придатності яких наближається до завершення — або такі продукти, що є проблемними через пошкодження пакування чи інші незначні дефекти, котрі не впливають на їх якість і безпечність.

Це допоможе скоротити обсяги списання й невиправданої утилізації якісних товарів в торговельних мережах та оптимізувати товарну логістику, скорочуючи, таким чином, вуглецевий слід та кількість відходів. Вже зараз на сайті можна купити купу навушників, дитячих речей та харчування, а також керамічної плитки – і все це зі значною знижкою.

«Ми віримо у те, що всі товари були створені, щоб давати користь, але з якоїсь причини поки що не знайшли своє призначення», — зазначають члени команди.

В проекті підрахували, що якщо хоча б половина списаних товарів перерозподілялася через Stock-Factory, то мережі могли б скоротити свої затрати на управління «проблемними» позиціями на 42% (за рахунок зниження витрат на зберігання й утилізацію). Нещодавно команда також перемогла в одній із номінацій на конкурсі Climate Launchpad в Единбурзі.

До слова, Європейська Рада наполягає на скорочення викидів CO2 у нових автомобілях на 35% до 2030 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: