fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві розкажуть про Нобелівських лауреатів-2018

U Kyjevi rozkažuť pro Nobelivśkyh laureativ-2018
8 грудня на події року під назвою Nobilitet українські науковці та освітяни розкажуть найважливіше про Нобелівську премію 2018
8 grudnja na podiї roku pid nazvoju Nobilitet ukraїnśki naukovci ta osvitjany rozkažuť najvažlyviše pro Nobelivśku premiju 2018
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міні-конференція відбудеться у форматі FAQ. На заході можна буде почути, кому, за що, для чого її дають вченим, літераторам, громадським діячам та як ці звершення змінюють наше з вами сьогодення. Йтиметься про Нобелівських лауреатів як попередніх років, так і 2018-го. Що можна буде почути про Нобелівських лауреатів та науку загалом. За словами організаторів, у програмі заходу — 6 лекцій від фахівців, які розуміються на головних відкриттях та досягненнях у галузі медицини та фізіології, хімії, економіки, літератури (хоч її в цьому році й залишили без премії) та фізики. Також вони пояснять, що ж такого треба зробити, аби отримати премію миру. Учасники зможуть дізнатися: Як ракова клітина обманює імунну систему та яка вона — революційна протипухлинна терапія. Що таке ця загадкова направлена еволюція та яке відкриття дозволить отримувати нові ліки та екологічне пальне. Які вони, оптичні пінцети — та як їх можна застосувати в біологічних системах. Кажуть, це проривна технологія, за допомогою якої можна захоплювати найрізноманітніші та найменші частинки. Що таке ультракороткі оптичні імпульси і як вони можуть врятувати нас від космічного сміття. Як впливають зміна клімату та технологічні інновації на наше з вами сьогодення із точки зору економіки. Наскільки важлива боротьба з сексуальним насильством та його випадками під час військових конфліктів. Дізнатися більше про проект можна на сайті та на сторінці у Facebook. Раніше ми розповідали про те, хто й за що отримав Нобелівську премію у 2018 році.
Реклама 👇 Замовити

Міні-конференція відбудеться у форматі FAQ. На заході можна буде почути, кому, за що, для чого її дають вченим, літераторам, громадським діячам та як ці звершення змінюють наше з вами сьогодення. Йтиметься про Нобелівських лауреатів як попередніх років, так і 2018-го.

Що можна буде почути про Нобелівських лауреатів та науку загалом

За словами організаторів, у програмі заходу — 6 лекцій від фахівців, які розуміються на головних відкриттях та досягненнях у галузі медицини та фізіології, хімії, економіки, літератури (хоч її в цьому році й залишили без премії) та фізики. Також вони пояснять, що ж такого треба зробити, аби отримати премію миру. Учасники зможуть дізнатися:

  • Як ракова клітина «обманює» імунну систему та яка вона — революційна протипухлинна терапія.
  • Що таке ця загадкова направлена еволюція та яке відкриття дозволить отримувати нові ліки та екологічне пальне.
  • Які вони, оптичні пінцети — та як їх можна застосувати в біологічних системах. Кажуть, це проривна технологія, за допомогою якої можна захоплювати найрізноманітніші та найменші частинки.
  • Що таке ультракороткі оптичні імпульси і як вони можуть врятувати нас від космічного сміття.
  • Як впливають зміна клімату та технологічні інновації на наше з вами сьогодення із точки зору економіки.
  • Наскільки важлива боротьба з сексуальним насильством та його випадками під час військових конфліктів.

Дізнатися більше про проект можна на сайті та на сторінці у Facebook.

Раніше ми розповідалиУ Києві розкажуть про Нобелівських лауреатів-2018 1NCW, Сезон 2 епізод 5: Нобелівська та Букерівська премія, нові смартфони та «воскресіння» Winamp про те, хто й за що отримав Нобелівську премію у 2018 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: