fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

МВФ пропонує центробанкам випускати власні цифрові валюти

MVF proponuje centrobankam vypuskaty vlasni cyfrovi valjuty
Міжнародний валютний фонд пропонує центробанкам по всьому світу розглянути питання щодо створення власних цифрових валют на противагу криптовалюті. Про це заявила гендиректор МВФ Крістін Лагард, передає BBC
Mižnarodnyj valjutnyj fond proponuje centrobankam po vśomu svitu rozgljanuty pytannja ščodo stvorennja vlasnyh cyfrovyh valjut na protyvagu kryptovaljuti. Pro ce zajavyla gendyrektor MVF Kristin Lagard, peredaje BBC
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Центробанки можуть створити власні цифрові валюти. За словами Легард, операції з цифровими валютами мають значно вищий рівень безпеки. Про що йде мова. Я вважаю, що ми повинні розглянути можливість випуску цифрової валюти, —  сказала пані Лагард у своїй промові на конференції в Сінгапурі. — Держава може виділяти гроші на цифрову економіку. Перевага зрозуміла: ваш платіж буде негайним, безпечним, дешевим та потенційно напіванонімним. Центральні банки будуть зберігати належні умови платежу. Так, цифрова валюта, випущена центральним банком, була би відповідальністю держави, а не приватної фірми. Лагард заявила, що центральні банки в Канаді, Китаї, Швеції та Уругваї серйозно розглядають пропозиції щодо цифрових валют. Чим більше людей ви обслуговуєте, тим дешевше і корисніше буде обслуговування. Приватні компанії можуть недостатньо інвестувати в безпеку, так як вони не враховують повну вартість для суспільства при невдалому платежі, - пояснила Лагард. Незважаючи на те, що технології, які лежать в основі цифрових активів, були високо оцінені за прискорення фінансових операцій та зменшення витрат, анонімність торгівлі криптовалютою викликала стурбованість регуляторних органів. Пані Лагард раніше заявляла, що анонімність валют, таких як Bitcoin, означає, що вони використовуються злочинцями та терористами. До слова,  раніше Na chasi публікувало розмову із засновником акселератору GrowthUP про тверезий погляд на ажіотаж довкола криптовалют, українських криптоанархістів та те, чому державним структурам досі не вдається приборкати нові технології.
Реклама 👇 Замовити

Центробанки можуть створити власні цифрові валюти. За словами Легард, операції з цифровими валютами мають значно вищий рівень безпеки.

Про що йде мова

«Я вважаю, що ми повинні розглянути можливість випуску цифрової валюти», —  сказала пані Лагард у своїй промові на конференції в Сінгапурі. — «Держава може виділяти гроші на цифрову економіку. Перевага зрозуміла: ваш платіж буде негайним, безпечним, дешевим та потенційно напіванонімним. Центральні банки будуть зберігати належні умови платежу».

Так, цифрова валюта, випущена центральним банком, була би відповідальністю держави, а не приватної фірми. Лагард заявила, що центральні банки в Канаді, Китаї, Швеції та Уругваї серйозно розглядають пропозиції щодо цифрових валют. «Чим більше людей ви обслуговуєте, тим дешевше і корисніше буде обслуговування. Приватні компанії можуть недостатньо інвестувати в безпеку, так як вони не враховують повну вартість для суспільства при невдалому платежі», – пояснила Лагард.

Незважаючи на те, що технології, які лежать в основі цифрових активів, були високо оцінені за прискорення фінансових операцій та зменшення витрат, анонімність торгівлі криптовалютою викликала стурбованість регуляторних органів.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Пані Лагард раніше заявляла, що анонімність валют, таких як Bitcoin, означає, що вони використовуються злочинцями та терористами.

До слова,  раніше Na chasi публікувалоМВФ пропонує центробанкам випускати власні цифрові валюти 1Денис Довгополий, GrowthUP — про криптовалюти в Україні, скам та перспективи blockchain розмову із засновником акселератору GrowthUP про тверезий погляд на ажіотаж довкола криптовалют, українських криптоанархістів та те, чому державним структурам досі не вдається приборкати нові технології.

Джерело: BBC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: