fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві пройде масштабний міжнародний форум із civic-tech

U Kyjevi projde masštabnyj mižnarodnyj forum iz civic-tech
Форум з підприємництва та громадських технологій для ринків, що розвиваються, відбудеться у Києві в грудні 2018-го. Цього року Seedstars CEE Summit буде особливо сфокусований на сфері громадських технологій з метою об’єднати ключові зацікавлені сторони регіону для досягнення цілей сталого розвитку, проголошених ООН
Forum z pidpryjemnyctva ta gromadśkyh tehnologij dlja rynkiv, ščo rozvyvajuťsja, vidbudeťsja u Kyjevi v grudni 2018-go. Cogo roku Seedstars CEE Summit bude osoblyvo sfokusovanyj na sferi gromadśkyh tehnologij z metoju ob’jednaty ključovi zacikavleni storony regionu dlja dosjagnennja cilej stalogo rozvytku, progološenyh OON
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цьогорічний tech-саміт Seedstars CEE у Києві пройде 12–14 грудня у партнерстві з компанією Luminate. Що чекає на гостей саміту із civic-tech. Seedstars CEE Summit розпочнеться з Bootcamp Growth Seedstars. Тут фіналісти зі всього регіону отримають теоретичні та практичні знання від Seedstars щодо моделей зростання бізнесу та маркетингу. Також під час події пройде Форум інвесторів. Його метою є спільне залучення провідних інвесторів з Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії для обговорення інвестиційного клімату в регіоні та забезпечення можливостей для інвестування. Кульмінацією саміту буде конференція 14 грудня, на якій технологічні компанії презентують свої проекти перед членами журі. Деякі зі спікерів, які вже підтвердили участі в саміті: Руно Аліківі, голова Funderbeam в Скандинавії, Джефрі Доненфельд, менеджер з інвестицій у Boomtown Accelerators, Евелін Бучацький, керуючий партнер One Way Ventures. Для цього заходу організатори ретельно вивчають роль civic-tech в екосистемах регіону, важливість інвестування в продукти та рішення, що покращують зв’язок між громадянами та владою. У 2017 році нам вдалося об’єднати понад 450 учасників, серед яких підприємці, корпорації, інвестори, ментори, державні органи та стартап-ентузіасти. Цього року ми прагнемо ще більшого та хочемо запропонувати унікальний практичний досвід для понад 500 учасників. Агаусейн Ахмедов. регіональний менеджер в країнах Центральної та Східної Європи та Середньої Азії в Seedstars. Ми раді підтримувати змагання Seedstars у Центральній та Східній Європі. Як імпакт-інвестори, ми визнаємо, що якість місцевих команд, продуктів та технологій дуже конкурентоспроможна на світовому ринку. Що може зробити команди сильнішою — це покращення особистісних та презентаційних навичок, і тому система місцевих та регіональних змагань заохочує підприємців розвивати такі навички. Регіональний саміт у Києві, що об’єднає велику кількість сильних команд 3 10 країнах регіону, дасть їм змогу ще більше навчатися, спілкуватися та вести переговори в режимі реального часу, — пояснила Олена Бойцун, директор з інвестицій регіону ЦСЄ у Luminate. Серед інших партнерів заходу — Парк інновацій UNIT.City, мережа коворкінгів Часопис та акселератор Radar Tech. Раніше ми інформували про проведення інвестиційного саміту та конкурсу стартапів у Києві в жовтні 2018-го.
Реклама 👇 Замовити

Цьогорічний tech-саміт Seedstars CEE у Києві пройде 12–14 грудня у партнерстві з компанією Luminate.

Що чекає на гостей саміту із civic-tech

Seedstars CEE Summit розпочнеться з Bootcamp Growth Seedstars. Тут фіналісти зі всього регіону отримають теоретичні та практичні знання від Seedstars щодо моделей зростання бізнесу та маркетингу. Також під час події пройде Форум інвесторів. Його метою є спільне залучення провідних інвесторів з Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії для обговорення інвестиційного клімату в регіоні та забезпечення можливостей для інвестування.

Кульмінацією саміту буде конференція 14 грудня, на якій технологічні компанії презентують свої проекти перед членами журі. Деякі зі спікерів, які вже підтвердили участі в саміті:

  • Руно Аліківі, голова Funderbeam в Скандинавії,
  • Джефрі Доненфельд, менеджер з інвестицій у Boomtown Accelerators,
  • Евелін Бучацький, керуючий партнер One Way Ventures.

Для цього заходу організатори ретельно вивчають роль civic-tech в екосистемах регіону, важливість інвестування в продукти та рішення, що покращують зв’язок між громадянами та владою.

У 2017 році нам вдалося об’єднати понад 450 учасників, серед яких підприємці, корпорації, інвестори, ментори, державні органи та стартап-ентузіасти. Цього року ми прагнемо ще більшого та хочемо запропонувати унікальний практичний досвід для понад 500 учасників

Агаусейн Ахмедов, регіональний менеджер в країнах Центральної та Східної Європи та Середньої Азії в Seedstars

У Києві пройде наймасштабніший civic tech форум — Seedstars CEE Summit

«Ми раді підтримувати змагання Seedstars у Центральній та Східній Європі. Як імпакт-інвестори, ми визнаємо, що якість місцевих команд, продуктів та технологій дуже конкурентоспроможна на світовому ринку. Що може зробити команди сильнішою — це покращення особистісних та презентаційних навичок, і тому система місцевих та регіональних змагань заохочує підприємців розвивати такі навички. Регіональний саміт у Києві, що об’єднає велику кількість сильних команд 3 10 країнах регіону, дасть їм змогу ще більше навчатися, спілкуватися та вести переговори в режимі реального часу», — пояснила Олена Бойцун, директор з інвестицій регіону ЦСЄ у Luminate. Серед інших партнерів заходу — Парк інновацій UNIT.City, мережа коворкінгів «Часопис» та акселератор Radar Tech.

Раніше ми інформувалиУ Києві пройде масштабний міжнародний форум із civic-tech 1У київському UNIT.City провели інвестиційний саміт та конкурс стартапів про проведення інвестиційного саміту та конкурсу стартапів у Києві в жовтні 2018-го.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: