fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Німеччина передала Україні рятувальне обладнання на €653 тис

Nimeččyna peredala Ukraїni rjatuvaľne obladnannja na €653 tys
Німеччина передала Україні обладнання для сфери цивільного захисту загальною вартістю €653 тис. Це відбулося у рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН «Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту», повідомляє прес-служба ДСНС України
Nimeččyna peredala Ukraїni obladnannja dlja sfery cyviľnogo zahystu zagaľnoju vartistju €653 tys. Ce vidbulosja u ramkah proektu mižnarodnoї tehničnoї dopomogy urjadu FRN «Posylennja potencialu Ukraїny u sferi cyviľnogo zahystu», povidomljaje pres-služba DSNS Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серед устаткування, яке отримали українські рятувальники, — 5 комплектів ІТ-обладнання для навчальних аудиторій підготовки фахівців за напрямком РХБЯ-захисту. Також Німеччина передала українській стороні системи візуального сканування небезпечних хімічних газів у повітрі. Що варто знати про поставку, яку здійснила Німеччина у цій сфері. Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель назвав передачу обладнання кульмінацією співпраці України та Німеччини в рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН. Німецькі урядовці підкреслили, що Німеччина на практиці доводить дружбу з Україною. Всього в рамках проекту Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту наша держава отримала допомогу на суму близько 34 млн грн. Про це повідомили у прес-службі державної служби з надзвичайних ситуацій. Президент Федерального відомства із захисту населення Крістофер Унгер зі свого боку нагадав, що під час надзвичайної ситуації на складі боєприпасів в Ічні, німецька сторона протягом перших 30 годин передала Україні 90 комплектів захисних костюмів та приладів захисту дихання працівників. — Сьогоднішня подія — чудова демонстрація подальшого зміцнення довіри між нашими країнами. Ернст Райхель. Надзвичайний і Повноважний посол Німеччини в Україні. Раніше ми розповідали, як в Україні розвивають добровольчий рух допомоги вогнеборцям. На власному прикладі ці люди демонструють, якими можуть стати реалії боротьби з пожежами в Україні. Йдеться про проекти, якими опікуватиметься не лише держава, але й волонтери.
Реклама 👇 Замовити

Серед устаткування, яке отримали українські рятувальники, — 5 комплектів ІТ-обладнання для навчальних аудиторій підготовки фахівців за напрямком РХБЯ-захисту. Також Німеччина передала українській стороні системи візуального сканування небезпечних хімічних газів у повітрі.

Що варто знати про поставку, яку здійснила Німеччина у цій сфері

Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель назвав передачу обладнання кульмінацією співпраці України та Німеччини в рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН. Німецькі урядовці підкреслили, що Німеччина на практиці доводить дружбу з Україною. Всього в рамках проекту «Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту» наша держава отримала допомогу на суму близько 34 млн грн. Про це повідомили у прес-службі державної служби з надзвичайних ситуацій.

Президент Федерального відомства із захисту населення Крістофер Унгер зі свого боку нагадав, що під час надзвичайної ситуації на складі боєприпасів в Ічні, німецька сторона протягом перших 30 годин передала Україні 90 комплектів захисних костюмів та приладів захисту дихання працівників.

— Сьогоднішня подія — чудова демонстрація подальшого зміцнення довіри між нашими країнами

Ернст Райхель, Надзвичайний і Повноважний посол Німеччини в Україні

Раніше ми розповідали, як в Україні розвиваютьНімеччина передала Україні рятувальне обладнання на €653 тис 1Як в Україні розвивають добровольчий рух допомоги вогнеборцям добровольчий рух допомоги вогнеборцям. На власному прикладі ці люди демонструють, якими можуть стати реалії боротьби з пожежами в Україні. Йдеться про проекти, якими опікуватиметься не лише держава, але й волонтери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: