fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мережа магазинів «Ашан» запускає гру з доповненою реальністю

Mereža magazyniv «Ašan» zapuskaje gru z dopovnenoju reaľnistju
Мережа магазинів «Ашан» підготувала до новорічних свят додаток Auchan Kids. У ньому буде доступний каталог іграшок з функціями 3D, а також 3D-фотозони в точках продажів. Додаток буде подібний до відомої мобільної гри Pokemon Go. Про це повідомляє RAU із посиланням на прес-службу компанії
Mereža magazyniv «Ašan» pidgotuvala do novoričnyh svjat dodatok Auchan Kids. U ńomu bude dostupnyj katalog igrašok z funkcijamy 3D, a takož 3D-fotozony v točkah prodaživ. Dodatok bude podibnyj do vidomoї mobiľnoї gry Pokemon Go. Pro ce povidomljaje RAU iz posylannjam na pres-službu kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Представники компанії стверджують, що завдяки проекту кожен зможе зануритися у світ новорічної магії. На часі дізнатися, чим цікавий додаток від Ашан. Детальніше про функції додатку. У гіпермаркетах мережі можна буде знайти сторінки друкованого каталогу іграшок. Додаток Auchan Kids дозволить відсканувати каталог і оживити іграшки завдяки 3D-анімації. Також у додатку є функція лист Діду Морозу, яка допоможе автоматично сформувати список побажань і надіслати на електронну пошту батьків. На дітей також чекає полювання за Бажайками – невеликими персонажами, яких треба ловити, граючи з ними в сніжки. У віртуальній грі можна заробити бали за кожну сніжку, що влучила у Бажайку. Найрідкісніший бажайка — Золотий, якого можна зловити лише у магазинах цієї мережі. Додаток має додатковий розділ із різдвяними казками різних країн. Доступ до них отримають всі, хто заробив бали у грі. Гравці, що набрали найбільшу кількість балів, отримають подарунки — картки на 500 гривень на покупки в мережі Ашан. Також у всіх гіпермаркетах Ашан у відділі Іграшки будуть розміщені спеціальні фото-зони – після сканування зображення тут будуть з’являтися 3D Бажайки, з якими діти зможуть сфотографуватися. https://www.youtube.com/watch?v=_jySDDHMY4k Додаток Auchan Kids доступний у Play Market і App Store. Раніше ми розповідали, що мережа Ашан запустила додаток для людей із порушенням слуху.
12.11.2018,11:01
0
скріншот із YouTube
Реклама 👇 Замовити

Представники компанії стверджують, що завдяки проекту кожен зможе зануритися у світ новорічної магії. На часі дізнатися, чим цікавий додаток від «Ашан».

Детальніше про функції додатку

У гіпермаркетах мережі можна буде знайти сторінки друкованого каталогу іграшок. Додаток Auchan Kids дозволить відсканувати каталог і оживити іграшки завдяки 3D-анімації. Також у додатку є функція «лист Діду Морозу», яка допоможе автоматично сформувати список побажань і надіслати на електронну пошту батьків.

На дітей також чекає полювання за «Бажайками» – невеликими персонажами, яких треба ловити, граючи з ними в сніжки. У віртуальній грі можна заробити бали за кожну сніжку, що влучила у «Бажайку». Найрідкісніший бажайка — «Золотий», якого можна «зловити» лише у магазинах цієї мережі.

Додаток має додатковий розділ із різдвяними казками різних країн. Доступ до них отримають всі, хто заробив бали у грі. Гравці, що набрали найбільшу кількість балів, отримають подарунки — картки на 500 гривень на покупки в мережі Ашан.

Також у всіх гіпермаркетах «Ашан» у відділі «Іграшки» будуть розміщені спеціальні фото-зони – після сканування зображення тут будуть з’являтися 3D «Бажайки», з якими діти зможуть сфотографуватися.

Додаток Auchan Kids доступний у Play Market і App Store.

Раніше ми розповідали, що мережа «Ашан» запустилаМережа магазинів «Ашан» запускає гру з доповненою реальністю 1Мережа «Ашан» запустила додаток для людей із порушенням слуху додаток для людей із порушенням слуху.

Джерело: RAU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: