fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Проект будівлі київської школи номінований на архітектурну премію

Proekt budivli kyїvśkoї školy nominovanyj na arhitekturnu premiju
Проект Pechersk School International номінований на архітектурну премію Mies van der Rohe. Над проектом школи працювала проектна група Archimatika і студія дизайну та інтер’єру Svoya studio
Proekt Pechersk School International nominovanyj na arhitekturnu premiju Mies van der Rohe. Nad proektom školy pracjuvala proektna grupa Archimatika i studija dyzajnu ta inter’jeru Svoya studio
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Школа обєднує в собі учнів з 40 країн світу. Це, як зазначають в Archimatika, стало відправною точкою в розробці концепції проекту. У школі великі класи, трансформовані простори  актового і спортивного залів, що трансформуються, кабінети драми і позакласних активності. Як змінилася школа . Перед архітекторами стояло завдання добудувати новий корпус до чинної будівлі, створити відкриті майданчики, які надихатимуть дітей на розвиток та самовдосконалення. Проект реалізований у 2017 році. Проектна група Archimatika зауважує, що архітектори знайшли рішення, яке виділяє новий корпус на тлі існуючих і в той же час не йде врозріз з готовими будинками: Школа з новим підходом, відображеним в її архітектурі. Ми створили такий простір, в якому діти можуть рости і розвиватися як особистості. Ми опрацювали проект до дрібниць і виконали його в строк. 6D модель дозволить якісно управляти готовим будівлею, встановлений тепловий насос скоротить споживання міських ресурсів тепла. Премія Mies van der Rohe Award була заснована Фондом Міс ван дер Рое та Європейською комісією в 2001 році. Премію присуджують один раз на два роки за проекти, втілені в цей період. Метою премії є досягнення розуміння трансформацій і формування європейського середовища, відзначення інновацій в галузі архітектури (як концептуальних, так і будівельних), і привернення уваги до важливих вкладів у розвиток нових ідей. Після оголошення номінантів, жюрі конкурсу відбирає шортліст з сорока проектів, а потім п’ятьох фіналістів. Додамо, що школа також виграла кілька номінацій в інших архітектурних конкурсах: European Property Awards, Ukrainian Urban Awards, DLW Flooring Best Education Project. Нагадаємо, що Театр на Подолі також номінували на премію Mies van der Rohe цього року.
Реклама 👇 Замовити

Школа об’єднує в собі учнів з 40 країн світу. Це, як зазначають в Archimatika, стало відправною точкою в розробці концепції проекту. У школі великі класи, трансформовані простори  актового і спортивного залів, що трансформуються, кабінети драми і позакласних активності.

Як змінилася школа 

Перед архітекторами стояло завдання добудувати новий корпус до чинної будівлі, створити відкриті майданчики, які надихатимуть дітей на розвиток та самовдосконалення. Проект реалізований у 2017 році.

Проектна група Archimatika зауважує, що архітектори знайшли рішення, яке виділяє новий корпус на тлі існуючих і в той же час не йде врозріз з готовими будинками:

«Школа з новим підходом, відображеним в її архітектурі. Ми створили такий простір, в якому діти можуть рости і розвиватися як особистості. Ми опрацювали проект до дрібниць і виконали його в строк. 6D модель дозволить якісно управляти готовим будівлею, встановлений тепловий насос скоротить споживання міських ресурсів тепла».

Проект будівлі київської школи номінований на архітектурну премію 1

Фото: Facebook-сторінка ARCHIMATIKA

Премія Mies van der Rohe Award була заснована Фондом Міс ван дер Рое та Європейською комісією в 2001 році. Премію присуджують один раз на два роки за проекти, втілені в цей період. Метою премії є досягнення розуміння трансформацій і формування європейського середовища, відзначення інновацій в галузі архітектури (як концептуальних, так і будівельних), і привернення уваги до важливих вкладів у розвиток нових ідей.

Після оголошення номінантів, жюрі конкурсу відбирає шортліст з сорока проектів, а потім п’ятьох фіналістів. Додамо, що школа також виграла кілька номінацій в інших архітектурних конкурсах: European Property Awards, Ukrainian Urban Awards, DLW Flooring Best Education Project.

Нагадаємо, що Театр на Подолі також номінувалиПроект будівлі київської школи номінований на архітектурну премію 2Театр на Подолі номінований на архітектурну премію на премію Mies van der Rohe цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: