fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український курорт заборонив використання поліетиленових пакетів

Ukraїnśkyj kurort zaboronyv vykorystannja polietylenovyh paketiv
У туристичному селищі Славське на Львівщині заборонили використання поліетиленових пакетів. Їх планують замінити на паперові пакети та тканинні торбинки багаторазового використання. Про це повідомляє Львівський центр розвитку місцевого самоврядування
U turystyčnomu selyšči Slavśke na Lvivščyni zaboronyly vykorystannja polietylenovyh paketiv. Їh planujuť zaminyty na paperovi pakety ta tkanynni torbynky bagatorazovogo vykorystannja. Pro ce povidomljaje Lvivśkyj centr rozvytku miscevogo samovrjaduvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Таке рішення ухвалили депутати місцевої територіальної громади ще 24 жовтня. Відмову від поліетиленових пакетів у громаді будуть запроваджувати поступово, пропонуючи покупцям альтернативні варіанти: біологічні полімерні, паперові пакети чи тканинні багаторазові торбини. Чому обєднана територіальна громада на Львівщині відмовилася від поліетилену. За словами голови громади Володимира Беги, вчені довели, що розпад поліетилену триває понад 200 років, а ми щохвилини використовуємо його тоннами: Франція, Італія та окремі штати США вже зрозуміли всі наслідки таких дій і відмовилися від використання поліетилену. У багатьох країнах вже проводять заходи, що мають на меті зменшити використання поліетилену. Славська ОТГ не може залишатись осторонь цієї болючої проблеми. Працівники ОТГ готують інформаційну кампанію на користь екологічного рішення. Закликають засоби масової інформації допомогти із висвітленням інформації про шкідливість поліетиленових пакетів, методи утилізації пластикової тари та необхідність обмежувати їх використання. Про шкідливість поліетилену розповідатимуть і дітям. В освітніх закладах проведуть тренінги та інформаційні зустрічі про забруднення навколишнього середовища та перехід на екологічно чисті матеріали. Нагадаємо, Європарламент схвалив заборону пластикових виробів одноразового використання. Документ, який підтримали в парламенті, забороняє пластиковий посуд, пакети, трубочки для пиття, полістиролові контейнери для їжі та ватні палички. На часі дізнатися, коли повноцінно запрацює рішення про заборону пластику.
Реклама 👇 Замовити

Таке рішення ухвалили депутати місцевої територіальної громади ще 24 жовтня. Відмову від поліетиленових пакетів у громаді будуть запроваджувати поступово, пропонуючи покупцям альтернативні варіанти: біологічні полімерні, паперові пакети чи тканинні багаторазові торбини.

Чому об’єднана територіальна громада на Львівщині відмовилася від поліетилену

За словами голови громади Володимира Беги, вчені довели, що розпад поліетилену триває понад 200 років, а ми щохвилини використовуємо його тоннами: «Франція, Італія та окремі штати США вже зрозуміли всі наслідки таких дій і відмовилися від використання поліетилену. У багатьох країнах вже проводять заходи, що мають на меті зменшити використання поліетилену. Славська ОТГ не може залишатись осторонь цієї болючої проблеми».

Працівники ОТГ готують інформаційну кампанію на користь екологічного рішення. Закликають засоби масової інформації допомогти із висвітленням інформації про шкідливість поліетиленових пакетів, методи утилізації пластикової тари та необхідність обмежувати їх використання.

Про шкідливість поліетилену розповідатимуть і дітям. В освітніх закладах проведуть тренінги та інформаційні зустрічі про забруднення навколишнього середовища та перехід на екологічно чисті матеріали.

Нагадаємо, Європарламент схваливУкраїнський курорт заборонив використання поліетиленових пакетів 1Європарламент проголосував за заборону пластикового посуду та пакетів заборону пластикових виробів одноразового використання. Документ, який підтримали в парламенті, забороняє пластиковий посуд, пакети, трубочки для пиття, полістиролові контейнери для їжі та ватні палички. На часі дізнатися, коли повноцінно запрацює рішення про заборону пластику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: