fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ПУМБ запустив послугу оформлення «автоцивілки» у Viber

PUMB zapustyv poslugu oformlennja «avtocyvilky» u Viber
Перший Український Міжнародний Банк пропонує оформлення через Viber страхового поліса автоцивільного страхування від 5 провідних страхових компаній України. Оплатити «автоцивілку» можна онлайн і одразу отримати поліс на e-mail. Про це повідомляє банк на своїй Facebook-сторінці
Peršyj Ukraїnśkyj Mižnarodnyj Bank proponuje oformlennja čerez Viber strahovogo polisa avtocyviľnogo strahuvannja vid 5 providnyh strahovyh kompanij Ukraїny. Oplatyty «avtocyvilku» možna onlajn i odrazu otrymaty polis na e-mail. Pro ce povidomljaje bank na svoїj Facebook-storinci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Банк запустив послугу оформлення страхового поліса Автоцивілки (ОСЦВ) від 5 провідних страхових компаній через месенжджер Viber. Як зазначається в повідомленні, процес оформлення займає близько 5 хвилин. Для клієнтів ПУМБ ще менше, оскільки вносити дані паспорта та ІПН не потрібно – вони автоматично підтягуються з єдиної клієнтської бази ПУМБ. В чому переваги нової послуги від ПУМБ. Клієнту не потрібно відвідувати пять різних сайтів страхових компаній — вони зібрані в банкінгу в Viber, щоб клієнт швидко і легко міг вибрати оптимальну пропозицію. За допомогою банкінгу можна оформити ОСЦВ, вибравши оптимальну пропозицію від однієї з провідних страхових компаній України: АХА Страхування, АСКА, ВУСО, Арсенал Страхування, ІНГО. Оформлення страховки через банкінг ПУМБ в Viber передбачає обидва варіанти: при оформленні паперового поліса, його безкоштовно доставлять клієнтові на вказану адресу протягом 3-5 робочих днів. Оформивши електронний поліс, клієнт його отримає на e-mail відразу після оплати страхового платежу. Оплата проводиться online через сервіс PayHub —в Viber приходить коротке посилання, по якому потрібно перейти, потім ввести реквізити карти і оплатити поліс. До слова, раніше ми писали, що поліси автоцивільного страхування тепер можна купувати зі смартфону і зберігати його теж у своєму телефоні. Команда національного сервісу ШТРАФИ ​​UA випустила оновлення для смартфонів на iOS й Android.
Реклама 👇 Замовити

Банк запустив послугу оформлення страхового поліса Автоцивілки (ОСЦВ) від 5 провідних страхових компаній через месенжджер Viber. Як зазначається в повідомленні, процес оформлення займає близько 5 хвилин. Для клієнтів ПУМБ ще менше, оскільки вносити дані паспорта та ІПН не потрібно – вони автоматично підтягуються з єдиної клієнтської бази ПУМБ.

В чому переваги нової послуги від ПУМБ

Клієнту не потрібно відвідувати п’ять різних сайтів страхових компаній — вони зібрані в банкінгу в Viber, щоб клієнт швидко і легко міг вибрати оптимальну пропозицію. За допомогою банкінгу можна оформити ОСЦВ, вибравши оптимальну пропозицію від однієї з провідних страхових компаній України: АХА Страхування, АСКА, ВУСО, Арсенал Страхування, ІНГО.

Оформлення страховки через банкінг ПУМБ в Viber передбачає обидва варіанти: при оформленні паперового поліса, його безкоштовно доставлять клієнтові на вказану адресу протягом 3-5 робочих днів. Оформивши електронний поліс, клієнт його отримає на e-mail відразу після оплати страхового платежу. Оплата проводиться online через сервіс PayHub —в Viber приходить коротке посилання, по якому потрібно перейти, потім ввести реквізити карти і оплатити поліс.

До слова, раніше ми писалиПУМБ запустив послугу оформлення «автоцивілки» у Viber 1Українці відтепер можуть купувати автострахування зі смартфону, що поліси автоцивільного страхування тепер можна купувати зі смартфону і зберігати його теж у своєму телефоні. Команда національного сервісу «ШТРАФИ ​​UA» випустила оновлення для смартфонів на iOS й Android.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: