fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап переміг у конкурсі Climate Launchpad

Ukraїnśkyj startap peremig u konkursi Climate Launchpad
Climate Launchpad Grand Final 2018 відбувся 2 листопада в Единбурзі. Команда з України перемогла у тематичній номінації «Системи прийняття рішень та фінанси» і отримала €5 тис на розвиток проекту
Climate Launchpad Grand Final 2018 vidbuvsja 2 lystopada v Edynburzi. Komanda z Ukraїny peremogla u tematyčnij nominaciї «Systemy pryjnjattja rišeń ta finansy» i otrymala €5 tys na rozvytok proektu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна цього року втретє взяла участь у конкурсі Climate Launchpad. Партнером і організатором національного етапу є Greencubator. Це — платформа, що розвиває екосистему кліматичних інновацій. В 2018 Україна увійшла до ТОП-10 за кількістю поданих заявок. Загалом від України було представлено 55 учасників на початку конкурсу. З них 9 команд дійшли до фіналу. Що презентував український стартап на Climate Launchpad. 1–2 листопада 2018 року в Единбурзі у всесвітньому конкурсі зелених бізнес-ідей брали участь 3 українські команди: TOKA, UGrid, Stock-Factory. Переможцями Climate Launchpad Grand Final 2018 cтали Португалія (проект ECO2Blocks, І місце). Друге місце посіла Індія (проект JSP). На третьому — Шотландія (проект Crover). Ще 10 стартапів пройшли до акселератору. Stock-Factory презентувала під час конкурсу онлайн-сервіс з обігу умовно проблемних товарів. Платформа допоможе оперативно продавати або передавати на благодійність якісні товари, строк придатності яких наближається до завершення. Це допоможе скоротити обсяги знищення якісних товарів в торговельних мережах та оптимізувати товарну логістику, скорочуючи таким чином вуглецевий слід та кількість відходів.
Реклама 👇 Замовити

Україна цього року втретє взяла участь у конкурсі Climate Launchpad. Партнером і організатором національного етапу є GreencubatorУкраїнський стартап переміг у конкурсі Climate Launchpad 1Битва за клімат — навіщо українці їдуть на конкурс «зелених» стартапів ClimateLaunchpad. Це — платформа, що розвиває екосистему кліматичних інновацій. В 2018 Україна увійшла до ТОП-10 за кількістю поданих заявок. Загалом від України було представлено 55 учасників на початку конкурсу. З них 9 команд дійшли до фіналу.

Що презентував український стартап на Climate Launchpad

1–2 листопада 2018 року в Единбурзі у всесвітньому конкурсі «зелених» бізнес-ідей брали участь 3 українські команди: TOKA, UGrid, Stock-Factory. Переможцями Climate Launchpad Grand Final 2018 cтали Португалія (проект ECO2Blocks, І місце). Друге місце посіла Індія (проект JSP). На третьому — Шотландія (проект Crover). Ще 10 стартапів пройшли до акселератору.

Stock-Factory презентувала під час конкурсу онлайн-сервіс з обігу умовно «проблемних» товарів. Платформа допоможе оперативно продавати або передавати на благодійність якісні товари, строк придатності яких наближається до завершення. Це допоможе скоротити обсяги знищення якісних товарів в торговельних мережах та оптимізувати товарну логістику, скорочуючи таким чином вуглецевий слід та кількість відходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: