fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

CEO The Ukrainians оголосив про запуск нового медіа

CEO The Ukrainians ogolosyv pro zapusk novogo media
Тарас Прокопишин, CEO та один із засновників медіапроекту The Ukrainians, оголосив про запуск нового видання, яке — за його словами — має увійти до родини креативних проектів бренду. Інвестиції на нове починання надали Львівський IT Кластер та декілька українських компаній
Taras Prokopyšyn, CEO ta odyn iz zasnovnykiv mediaproektu The Ukrainians, ogolosyv pro zapusk novogo vydannja, jake — za jogo slovamy — maje uvijty do rodyny kreatyvnyh proektiv brendu. Investyciї na nove počynannja nadaly Lvivśkyj IT Klaster ta dekiľka ukraїnśkyh kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Тараса Прокопишина, дотепер команда багато писала про творчих людей і в певний момент зрозуміла, що ця тема заслуговує не просто одного-двох спецпроектів, а має потенціал для створення повноцінного медіа. Як і для кого працюватиме нове медіа. Проект має назву Creatives. Це — онлайн-журнал про лідерів креативних індустрій країни. Ось як Прокопишин охарактеризував його концепцію: Є багато різних визначень поняття креативні індустрії, але здебільшого це плюс-мінус 15 галузей. Відтак, дизайнери та архітекторки, музиканти та письменниці, відеографи та діджейки, видавці та програмістки розповідатимуть про те, як генерують ідеї, як організовують творчий процес, як заробляють і провокують зміни. Якоїсь математичної моделі відбору героїв немає, звичайно ж. Будемо говорити з найперспективнішими та найцікавішими. За форматом це має бути так зване slow media, орієнтоване на лонгріди. Команда ставить за мету зробити 52 інтервю протягом року з окремими дизайнами та версткою для кожного матеріалу. Інвестують в проект на першому етапі 6 компаній з України. Також редакція нового проекту планує організувати 12 подій із героями матеріалів у різних містах і надрукувати книгу. Нагадаємо, раніше аналогічним чином вийшли 2 книги інтервю із тими, про кого писали у The Ukrainians. Почитати розмову нашої редакції із Тарасом Прокопишином можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

За словами Тараса Прокопишина, дотепер команда багато писала про творчих людей і в певний момент зрозуміла, що ця тема заслуговує «не просто одного-двох спецпроектів», а має потенціал для створення повноцінного медіа.

Як і для кого працюватиме нове медіа

Проект має назву Creatives. Це — онлайн-журнал про лідерів креативних індустрій країни. Ось як Прокопишин охарактеризував його концепцію: «Є багато різних визначень поняття «креативні індустрії», але здебільшого це плюс-мінус 15 галузей. Відтак, дизайнери та архітекторки, музиканти та письменниці, відеографи та діджейки, видавці та програмістки розповідатимуть про те, як генерують ідеї, як організовують творчий процес, як заробляють і провокують зміни. Якоїсь математичної моделі відбору героїв немає, звичайно ж. Будемо говорити з найперспективнішими та найцікавішими».

За форматом це має бути так зване slow media, орієнтоване на лонгріди. Команда ставить за мету зробити 52 інтерв’ю протягом року з окремими дизайнами та версткою для кожного матеріалу.

Інвестують в проект на першому етапі 6 компаній з України. Також редакція нового проекту планує організувати 12 подій із героями матеріалів у різних містах і надрукувати книгу. Нагадаємо, раніше аналогічним чином вийшли 2 книги інтерв’ю із тими, про кого писали у The Ukrainians. Почитати розмову нашої редакції із Тарасом Прокопишином можна за посиланнямCEO The Ukrainians оголосив про запуск нового медіа 1Тарас Прокопишин, The Ukrainians: «Починали з того, що інвестували власні стипендії».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: