fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Rozetka.ua запустив безконтактні платежі Masterpass

Rozetka.ua zapustyv bezkontaktni plateži Masterpass
Із 5 листопада 2018-го оплати в 1 клік з Masterpass доступні на сайті Rozetka.ua. Про це повідомляє прес-служба інтернет-супермаркету
Iz 5 lystopada 2018-go oplaty v 1 klik z Masterpass dostupni na sajti Rozetka.ua. Pro ce povidomljaje pres-služba internet-supermarketu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Представники онлайн-супермаркету Rozetka.ua зазначають, що розрахунки за допомогою Masterpass — це підтверджений світовим досвідом один з найкращих способів здійснення онлайн-платежів. Як здійснити оплату на Rozetka.ua в 1 клік. Щоби швидко оплатити покупку в інтернет-магазині Rozetka, покупцеві необхідно обрати товар, натиснути кнопку Купити та після заповнення короткої форми замовлення обрати безготівковий спосіб розрахунку з Masterpass. Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець Masterpass, система надасть доступ до раніше доданих у нього карток після підтвердження номеру мобільного телефону. Щоб створити свій цифровий гаманець, користувачеві достатньо одного разу ввести свої карткові дані безпосередньо на сайті. Masterpass безпечно зберігає дані платіжних карток різних банків і платіжних систем, даючи можливість розраховуватись онлайн швидше й зручніше — без потреби щоразу вводити карткові реквізити для оплати (CVC-2 код, номер картки тощо). Надійність і безпеку розрахунків з Masterpass гарантують міжнародні стандарти Mastercard. Сьогодні вже 25% європейців купують онлайн щонайменше раз на тиждень, і понад 90% українських онлайн-користувачів також мають досвід покупки в мережі. Ми раді, що мільйони клієнтів Rozetka отримають досвід швидких та зручних оплат в 1 клік. Сергій Францішко. директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні. Раніше ми повідомляли, що на парковках Novus відкриють точки видачі товарів від Rozetka.
Реклама 👇 Замовити

Представники онлайн-супермаркету Rozetka.ua зазначають, що розрахунки за допомогою Masterpass — це підтверджений світовим досвідом один з найкращих способів здійснення онлайн-платежів.

Як здійснити оплату на Rozetka.ua в 1 клік

Щоби швидко оплатити покупку в інтернет-магазині Rozetka, покупцеві необхідно обрати товар, натиснути кнопку «Купити» та після заповнення короткої форми замовлення обрати безготівковий спосіб розрахунку з Masterpass.

Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець Masterpass, система надасть доступ до раніше доданих у нього карток після підтвердження номеру мобільного телефону. Щоб створити свій цифровий гаманець, користувачеві достатньо одного разу ввести свої карткові дані безпосередньо на сайті. Masterpass безпечно зберігає дані платіжних карток різних банків і платіжних систем, даючи можливість розраховуватись онлайн швидше й зручніше — без потреби щоразу вводити карткові реквізити для оплати (CVC-2 код, номер картки тощо). Надійність і безпеку розрахунків з Masterpass гарантують міжнародні стандарти Mastercard.

Сьогодні вже 25% європейців купують онлайн щонайменше раз на тиждень, і понад 90% українських онлайн-користувачів також мають досвід покупки в мережі. Ми раді, що мільйони клієнтів Rozetka отримають досвід швидких та зручних оплат в 1 клік

Сергій Францішко, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні

Раніше ми повідомляли, що на парковках Novus відкриютьRozetka.ua запустив безконтактні платежі Masterpass 1На парковках Novus відкриють точки видачі товарів від Rozetka точки видачі товарів від Rozetka.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: