fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столиці презентували «Путівник розумного киянина»

U stolyci prezentuvaly «Putivnyk rozumnogo kyjanyna»
Книгу представили в рамках форуму Kyiv Smart City Forum. У «Путівнику розумного киянина» можна знайти поради, інформацію та сервіси, які стосуються всіх аспектів міського життя, повідомляють на Facebook-сторінці заходу
Knygu predstavyly v ramkah forumu Kyiv Smart City Forum. U «Putivnyku rozumnogo kyjanyna» možna znajty porady, informaciju ta servisy, jaki stosujuťsja vsih aspektiv miśkogo žyttja, povidomljajuť na Facebook-storinci zahodu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ярослава Бойко, спів-координаторка ініціативи Kyiv Smart City, представила добірку порад з застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз. Про що йдеться у книжці. Путівник розумного киянина — це збірник порад, рекомендацій з назвами сервісів, зокрема й електронних, що стосуються всіх аспектів міського життя. В ньому можна знайти інформацію та посилання на сервіси, які працюють в цифровій інфраструктурі Києва. А також опис спрощених процедур надання послуг, рекомендації щодо організації ОСББ та економії енергоресурсів в житловому будинку, інформацію про можливості взаємодії з органами влади. Ви дізнаєтеся, як використовувати сучасні технології, урбаністичні інструменти та міські цифрові сервіси для більш комфортного життя у місті. Путівник — це збірка рекомендацій для вирішення практичних питань, — розповіла Ярослава Бойко. Завдання путівника — допомогти формуванню середовища новаторів, які використовують інноваційні сервіси та smart-інфраструктуру. До речі, в рамках спецпроекту 12 історій про незалежну Україну редакція Na chasi презентувала загальну картину того, як зараз виглядає електронна демократія в державі.
Реклама 👇 Замовити

Ярослава Бойко, спів-координаторка ініціативи «Kyiv Smart City», представила добірку порад з застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз.

Про що йдеться у книжці

«Путівник розумного киянина» — це збірник порад, рекомендацій з назвами сервісів, зокрема й електронних, що стосуються всіх аспектів міського життя. В ньому можна знайти інформацію та посилання на сервіси, які працюють в цифровій інфраструктурі Києва. А також опис спрощених процедур надання послуг, рекомендації щодо організації ОСББ та економії енергоресурсів в житловому будинку, інформацію про можливості взаємодії з органами влади.

«Ви дізнаєтеся, як використовувати сучасні технології, урбаністичні інструменти та міські цифрові сервіси для більш комфортного життя у місті. Путівник — це збірка рекомендацій для вирішення практичних питань», — розповіла Ярослава Бойко.

Завдання путівника — допомогти формуванню середовища новаторів, які використовують інноваційні сервіси та smart-інфраструктуру.

У столиці презентували «Путівник розумного киянина» 1

Фото: Facebook-сторінка Kyiv Smart City

До речі, в рамках спецпроекту «12 історій про незалежну Україну» редакція Na chasi презентувалаУ столиці презентували «Путівник розумного киянина» 2Електронна демократія в Україні: від революції до еволюції загальну картину того, як зараз виглядає електронна демократія в державі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: