fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Грузія хоче позбутися традиційного палива для авто

Gruzija hoče pozbutysja tradycijnogo palyva dlja avto
За 9 міс 2018 року від'ємне сальдо зовнішньоторгового балансу Грузії склало 46,3% торгового обороту, що є найвразливішим місцем грузинської економіки. Про це заявив прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе. На його думку, проблему слід здолати переходом на електротранспорт
Za 9 mis 2018 roku vid'jemne saľdo zovnišńotorgovogo balansu Gruziї sklalo 46,3% torgovogo oborotu, ščo je najvrazlyvišym miscem gruzynśkoї ekonomiky. Pro ce zajavyv prem'jer-ministr Gruziї Mamuka Bahtadze. Na jogo dumku, problemu slid zdolaty perehodom na elektrotransport
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Головною вразливістю чиновник назвав вкрай гострий торговий дефіцит, адже в Грузії обсяг імпорту фактично втричі перевищує обсяг експорту. Найбільшою статтею імпорту стало саме традиційне паливо, заявив очільник грузинського уряду. Як грузини хочуть позбутися імпортного палива. Бахтадзе пояснив, що за урядовим проектом протягом 10 років передбачено заміну 90% громадського транспорту в країні з автівок на викопному паливі на електромобілі. Крім покращення екологічної ситуації, це також дасть змогу суттєво скоротити торговий дефіцит бюджету, переконані в уряді. Інший крок уряду Грузії — створення пільгових лізингових схем, за якими громадяни на заощаджені кошти зможуть викуповувати нові електромобілі протягом 5 років без додаткових витрат за цей період. В уряді визнають, що план амбітний, але в разі успішної його реалізації можна буде подолати залежність економіки від палива. Як зазначає видання ЛІГА, нафтопродукти посідають перше місце у переліку імпорту до Грузії. У січні-вересні 2018 року ця країна ввезла 814,4 тис тонн бензину та дизельного палива. Раніше ми інформували, що Польща планує перевести потяги на території країна на водень.
Реклама 👇 Замовити

Головною вразливістю чиновник назвав вкрай гострий торговий дефіцит, адже в Грузії обсяг імпорту фактично втричі перевищує обсяг експорту. Найбільшою статтею імпорту стало саме традиційне паливо, заявив очільник грузинського уряду.

Як грузини хочуть позбутися імпортного палива

Бахтадзе пояснив, що за урядовим проектом протягом 10 років передбачено заміну 90% громадського транспорту в країні з автівок на викопному паливі на електромобілі. Крім покращення екологічної ситуації, це також дасть змогу суттєво скоротити торговий дефіцит бюджету, переконані в уряді.

Інший крок уряду Грузії — створення пільгових лізингових схем, за якими громадяни на заощаджені кошти зможуть викуповувати нові електромобілі протягом 5 років без додаткових витрат за цей період. В уряді визнають, що план амбітний, але в разі успішної його реалізації можна буде подолати залежність економіки від палива. Як зазначає видання «ЛІГА», нафтопродукти посідають перше місце у переліку імпорту до Грузії. У січні-вересні 2018 року ця країна ввезла 814,4 тис тонн бензину та дизельного палива.

Раніше ми інформувалиГрузія хоче позбутися традиційного палива для авто 1Польща планує перевести потяги на водневе паливо, що Польща планує перевести потяги на території країна на водень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: