fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Eurostat розповіли, де в Європі живуть найдовше

U Eurostat rozpovily, de v Jevropi žyvuť najdovše
Статистична служба Європейського союзу (ЄС) Eurostat оприлюднила дані про середню тривалість життя. Серед європейських країн лідером є Швейцарія. Про це пише інформаційна служба SWI швейцарської національної телерадіокомпанії SRG SSR із посиланням на сайт Eurostat
Statystyčna služba Jevropejśkogo sojuzu (JeS) Eurostat opryljudnyla dani pro serednju tryvalisť žyttja. Sered jevropejśkyh kraїn liderom je Švejcarija. Pro ce pyše informacijna služba SWI švejcarśkoї nacionaľnoї teleradiokompaniї SRG SSR iz posylannjam na sajt Eurostat
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Eurostat — це статистична служба Європейського Союзу, що займається збором статистичних даних, що дозволяє проаналізувати та вдосконалити політику ЄС у деяких сферах. Як виглядає рейтинг Eurostat. За даними Eurostat, середня тривалість життя в Швейцарії складає 83,7 років. Другий щабель у цьому рейтингу посідає Іспанія, де люди живуть в середньому 83,5 років. Перші позиції рейтингу, складеного аналітичним центром, виглядають так: Швейцарія (83,7 років); Іспанія (83,5 років); Італія (83,4 роки); Франція, Люксембург та Кіпр (82,7 років). Що стосується найменшої тривалості життя для населення серед країн Європейського Союзу, її зафіксували в Болгарії, Латвії та Литві. Мешканці цих держав в середньому живуть 74,9 років. Раніше ми розповідали, що у Євросоюзі визначили найкращих залізничних перевізників у різних державах за показниками обсягів, швидкості, якості та надійності пасажирських перевезень.
Реклама 👇 Замовити

Eurostat — це статистична служба Європейського Союзу, що займається збором статистичних даних, що дозволяє проаналізувати та вдосконалити політику ЄС у деяких сферах.

Як виглядає рейтинг Eurostat

За даними Eurostat, середня тривалість життя в Швейцарії складає 83,7 років. Другий щабель у цьому рейтингу посідає Іспанія, де люди живуть в середньому 83,5 років.

Перші позиції рейтингу, складеного аналітичним центром, виглядають так:

  • Швейцарія (83,7 років);
  • Іспанія (83,5 років);
  • Італія (83,4 роки);
  • Франція, Люксембург та Кіпр (82,7 років).

Що стосується найменшої тривалості життя для населення серед країн Європейського Союзу, її зафіксували в Болгарії, Латвії та Литві. Мешканці цих держав в середньому живуть 74,9 років.

Раніше ми розповідали, що у Євросоюзі визначилиУ Eurostat розповіли, де в Європі живуть найдовше 1У Євросоюзі визначили найкращих залізничних перевізників найкращих залізничних перевізників у різних державах за показниками обсягів, швидкості, якості та надійності пасажирських перевезень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: