Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні перевірятимуть якість опалення

V Ukraїni perevirjatymuť jakisť opalennja

Про початок моніторингу показників якості у сфері теплопостачання оголосила Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Комісії в п'ятницю, пише «Економічна Правда»
Pro počatok monitoryngu pokaznykiv jakosti u sferi teplopostačannja ogolosyla Nacionaľna komisija, ščo zdijsnjuje reguljuvannja u sferi energetyky i komunaľnyh poslug. Vidpovidne rišennja bulo pryjnjato na zasidanni Komisiї v p'jatnycju, pyše «Ekonomična Pravda»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перевірки дозволять НКРЕ отримувати інформацію щодо показників якості опалення, кажуть представники відомства. Які показники братимуть до уваги. Якість теплопостачання перевірятимуть за трьома показниками: безперервність теплопостачання; якість теплоносія; комерційна якість надання послуг. Задяки впровадженню моніторингу регулятор зможе інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони, яким має бути якісне опалення. В перспективі це вплине на врахування показникі якості послуг при встановленні тарифів ліцензіатам у сфері теплопостачання. НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності субєктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах. Раніше ми розповідали, як заощадити на комунальних платежах та податися на субсидії.

Перевірки дозволять НКРЕ отримувати інформацію щодо показників якості опалення, кажуть представники відомства.

Які показники братимуть до уваги

Якість теплопостачання перевірятимуть за трьома показниками:

  • безперервність теплопостачання;
  • якість теплоносія;
  • комерційна якість надання послуг.

Задяки впровадженню моніторингу регулятор зможе інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони, яким має бути якісне опалення. В перспективі це вплине на врахування показникі якості послуг при встановленні тарифів ліцензіатам у сфері теплопостачання. НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

Раніше ми розповідали, як заощадити на комунальних платежах та податися на субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: