fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На український ринок вийшов світовий бренд high-tech землеробства

Na ukraїnśkyj rynok vyjšov svitovyj brend high-tech zemlerobstva
Компанія Farmers Edge Inc., що надає високотехнологічні рішення для агробізнесу, планує обслуговувати до 150 тис га в Україні. Про це під час прес-сніданку повідомив представник компанії у Східній Європі Сергій Шестюк
Kompanija Farmers Edge Inc., ščo nadaje vysokotehnologični rišennja dlja agrobiznesu, planuje obslugovuvaty do 150 tys ga v Ukraїni. Pro ce pid čas pres-snidanku povidomyv predstavnyk kompaniї u Shidnij Jevropi Sergij Šestjuk
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Світовий лідер точного землеробства компанія Farmers Edge має на меті підтримати український агросектор за допомогою нових технологій та полегшити роботу агрономів в полях, кажуть її представники. Як саме компанія співпрацюватиме з аграріями. За словами представника компанії Farmers Edge Inc. в Східній Європі Сергія Шестюка, Farmers Edge Україна надаватиме 5 напрямків послуг для українських аграріїв:  супутниковий моніторинг; моніторинг техніки і погодних умов; агрономічний сервіс; технічна підтримка і консультації. Крім того, компанія надасть своїм клієнтам доступ до програмного забезпечення FarmCommandTM. Це дасть змогу аграріям здійснювати безперервний аналіз стану культур в полях, відстежувати роботу техніки та погодні умови. Платформа FarmCommandTM дозволяє ідентифікувати будь-які зміни, що в подальшому полегшує роботу агрономів. До свого сервісу Farmers Edge Україна включає щоденні супутникові знімки високої роздільної здатності, інформує AgroPortal.ua. Що варто знати про Farmers Edge Inc. Компанія є світовим лідером із надання послуг з інтеграції та управління даними і деяким аспектам точного землеробства. За допомогою необхідного устаткування, програмного забезпечення і підтримки Farmers Edge Inc. забезпечує фермерів точними і своєчасними даними для збільшення врожайності агрокультурґ. Компанія була заснована в Канаді в 2005 році, зараз має представництва в 6 країнах. Є володарем премії Всесвітнього Економічного форуму за технологічні інновації World Economic Forums Technology Pioneer, а також нагороди PricewaterhouseCoopers (PwC) Canadas Disruptor Innovator of the Year за інновації в галузі сільського господарства. Нагадаємо, нещодавно Мінагрополітики оприлюднило суму інвестицій у агросектор України.
Реклама 👇 Замовити

Світовий лідер точного землеробства компанія Farmers Edge має на меті підтримати український агросектор за допомогою нових технологій та полегшити роботу агрономів в полях, кажуть її представники.

Як саме компанія співпрацюватиме з аграріями

За словами представника компанії Farmers Edge Inc. в Східній Європі Сергія Шестюка, Farmers Edge Україна надаватиме 5 напрямків послуг для українських аграріїв:

  •  супутниковий моніторинг;
  • моніторинг техніки і погодних умов;
  • агрономічний сервіс;
  • технічна підтримка і консультації.

Крім того, компанія надасть своїм клієнтам доступ до програмного забезпечення FarmCommandTM. Це дасть змогу аграріям здійснювати безперервний аналіз стану культур в полях, відстежувати роботу техніки та погодні умови.

Платформа FarmCommandTM дозволяє ідентифікувати будь-які зміни, що в подальшому полегшує роботу агрономів. До свого сервісу Farmers Edge Україна включає щоденні супутникові знімки високої роздільної здатності, інформує AgroPortal.ua.

Що варто знати про Farmers Edge Inc

Компанія є світовим лідером із надання послуг з інтеграції та управління даними і деяким аспектам точного землеробства. За допомогою необхідного устаткування, програмного забезпечення і підтримки Farmers Edge Inc. забезпечує фермерів точними і своєчасними даними для збільшення врожайності агрокультурґ.

Компанія була заснована в Канаді в 2005 році, зараз має представництва в 6 країнах. Є володарем премії Всесвітнього Економічного форуму за технологічні інновації World Economic Forum’s Technology Pioneer, а також нагороди PricewaterhouseCoopers (PwC) Canada’s Disruptor Innovator of the Year за інновації в галузі сільського господарства.

Нагадаємо, нещодавно Мінагрополітики оприлюднилоНа український ринок вийшов світовий бренд high-tech землеробства 1Мінагрополітики оприлюднило суму інвестицій у агросектор України суму інвестицій у агросектор України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: