fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці отримали нагороду «Агенція року» від світової премії Red Dot

Ukraїnci otrymaly nagorodu «Agencija roku» vid svitovoї premiї Red Dot
Українська агенція Banda вже раніше отримувала окремі нагороди Red Dot Design Award, а тепер була визнана найкращою агенцією року, інформує AIN.UA
Ukraїnśka agencija Banda vže raniše otrymuvala okremi nagorody Red Dot Design Award, a teper bula vyznana najkraščoju agencijeju roku, informuje AIN.UA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Агентство року — щорічна нагорода в рамках премії Red Dot, яка вручається одній компанії за видатні успіхи в сфері дизайну. У різні роки нагороду отримували BBDO, Leo Burnett Deutschland, beetroot та інші відомі агенції планети. Цьогоріч нагороду отримала українська агенція Banda. Як реагує агенція на цю нагороду. Про таку перемогу ми навіть і не мріяли. Отримати просто нагороду Red Dot - це вже велике досягнення. Отримати їх більше всіх у світі та стати агентством року - це просто неймовірно. Загалом, в це складно повірити, і нам самим потрібен час, щоби це усвідомити. Ми бачимо, як стрімко розвивається останніми роками креативна індустрія в Україні. Ми дуже раді спостерігати, як швидко ростуть люди в агентстві, як вони все краще і краще вирішують складні завдання. І як клієнти в Україні стають все більш сміливими і вимогливими до рівня дизайну. Наша велика мета - зробити креативність значущою в Україні. Ми віримо, що чим більше компаній, організацій, державних органів будуть використовувати творчі рішення, тим більших результатів вони досягнуть. І тоді економіка України почне стрімко зростати. Ми ж, українці, неймовірно талановиті, і це те, що ми можемо сьогодні сміливо продемонструвати всьому світу, — так прокоментував перемогу засновник агенції Павло Вржещ для видання AIN.UA. Ця нагорода являє собою перехідний кубок. До того ж, на виставці дизайну в рамках Red Dot агенція Banda отримає окрему тематичну зону. За підсумками 2018 року одразу 7 проектів цієї агенції стали володарями премії Red Dot. Серед нагороджених — брендинг Ukraine Now, зміни концепції брендів OKKO, Comfy та низки інших.
Реклама 👇 Замовити

«Агентство року» — щорічна нагорода в рамках премії Red Dot, яка вручається одній компанії за видатні успіхи в сфері дизайну. У різні роки нагороду отримували BBDO, Leo Burnett Deutschland, beetroot та інші відомі агенції планети. Цьогоріч нагороду отримала українська агенція BandaУкраїнці отримали нагороду «Агенція року» від світової премії Red Dot 1Banda Agency отримала ще шість нагород Red Dot.

Як реагує агенція на цю нагороду

«Про таку перемогу ми навіть і не мріяли. Отримати просто нагороду Red Dot – це вже велике досягнення. Отримати їх більше всіх у світі та стати агентством року – це просто неймовірно. Загалом, в це складно повірити, і нам самим потрібен час, щоби це усвідомити. Ми бачимо, як стрімко розвивається останніми роками креативна індустрія в Україні. Ми дуже раді спостерігати, як швидко ростуть люди в агентстві, як вони все краще і краще вирішують складні завдання. І як клієнти в Україні стають все більш сміливими і вимогливими до рівня дизайну. Наша велика мета – зробити креативність значущою в Україні. Ми віримо, що чим більше компаній, організацій, державних органів будуть використовувати творчі рішення, тим більших результатів вони досягнуть. І тоді економіка України почне стрімко зростати. Ми ж, українці, неймовірно талановиті, і це те, що ми можемо сьогодні сміливо продемонструвати всьому світу, — так прокоментував перемогу засновник агенції Павло ВржещУкраїнці отримали нагороду «Агенція року» від світової премії Red Dot 2Брендинг Євробачення отримав «Каннського Лева» для видання AIN.UA.

Ця нагорода являє собою перехідний кубок. До того ж, на виставці дизайну в рамках Red Dot агенція Banda отримає окрему тематичну зону. За підсумками 2018 року одразу 7 проектів цієї агенції стали володарями премії Red Dot. Серед нагороджених — брендинг Ukraine NowУкраїнці отримали нагороду «Агенція року» від світової премії Red Dot 3Все буде Ukraine NOW — Кабмін та Banda Agency створили бренд України, зміни концепції брендів OKKO, Comfy та низки інших.

Джерело: AIN.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: