fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» прозвітувала про перші результати Бескидського тунелю

«Ukrzaliznycja» prozvituvala pro perši rezuľtaty Beskydśkogo tunelju
Вантажопотік до західних кордонів України та у зворотному напрямку з часу запровадження регулярного руху через новозбудований Бескидський тунель зріс порівняно із обсягами перевезень старим одноколійним тунелем
Vantažopotik do zahidnyh kordoniv Ukraїny ta u zvorotnomu naprjamku z času zaprovadžennja reguljarnogo ruhu čerez novozbudovanyj Beskydśkyj tuneľ zris porivnjano iz obsjagamy perevezeń starym odnokolijnym tunelem
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформує Європейська Правда, про це повідомив в.о. голови правління ПАТ Укрзалізниця Євген Кравцов. За його словами, у III кварталі 2018 року в напрямку західного кордону дільницею Лавочне-Мукачево, на якій розташований двоколійний Бескидський тунель, перевезено 469 млн 852 тис тонно-кілометрів брутто. Це — майже на 20 млн більше, ніж у I кварталі 2018 року, коли рух здійснювався через старий одноколійний тунель, зазначив очільник Укрзалізниці. Що переправляє Укрзалізниця через цей тунель після реконструкції. Серед вантажів, що прямують через двоколійний Бескидський тунель на експорт, переважає українська продукція гірничо-добувної промисловості, а також скраплений газ та вантажі у контейнерах. У зворотному напрямку у III кварталі двоколійним Бескидським тунелем перевезено 157 млн 282 тис тонно-кілометрів, що на 12 млн більше порівняно з перевезеннями старим тунелем у I кварталі 2018 року. Бескидський тунель, розташований на межі Львівської та Закарпатської областей, відкрили 24 травня 2018 року. Він має стратегічне значення для України, оскільки ним перевозять понад 40% транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи.
Реклама 👇 Замовити

Як інформує «Європейська Правда», про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. За його словами, у III кварталі 2018 року в напрямку західного кордону дільницею Лавочне-Мукачево, на якій розташований двоколійний Бескидський тунель, перевезено 469 млн 852 тис тонно-кілометрів брутто. Це — майже на 20 млн більше, ніж у I кварталі 2018 року, коли рух здійснювався через старий одноколійний тунель, зазначив очільник «Укрзалізниці».

Що переправляє «Укрзалізниця» через цей тунель після реконструкції

Серед вантажів, що прямують через двоколійний Бескидський тунель на експорт, переважає українська продукція гірничо-добувної промисловості, а також скраплений газ та вантажі у контейнерах. У зворотному напрямку у III кварталі двоколійним Бескидським тунелем перевезено 157 млн 282 тис тонно-кілометрів, що на 12 млн більше порівняно з перевезеннями старим тунелем у I кварталі 2018 року.

Бескидський тунель«Укрзалізниця» прозвітувала про перші результати Бескидського тунелю 1За день до Європи — що варто знати про Бескидський тунель і чому це важливо, розташований на межі Львівської та Закарпатської областей, відкрили 24 травня 2018 року. Він має стратегічне значення для України, оскільки ним перевозять понад 40% транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: